Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265393 razy)

Madziulka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 21, 2008, 11:58:30 am »
czy na tych treningach to można tak po luzacku pogadać z zawodnikami?

michał77

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 21, 2008, 12:20:00 pm »
Chyba można

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 21, 2008, 21:36:07 pm »
czy na tych treningach to można tak po luzacku pogadać z zawodnikami?
Pewnie,że możesz najlepiej przyjść na trening tak o godz 16:40 na halę.Przed rozgrzewką i treningiem spokojnie możesz porozmawiać.

Kinia Blondaska

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 21, 2008, 22:07:48 pm »
Byłam we wtorek na treningu z koleżanką i nikogo oprócz nas nie było.. i jakieś ogólne zdziwienie było na twarzach co poniektórych.. miałyśmy wrażenie jakby jednak nie można było przychodzić na te treningi , a co dopiero porozmawiać z zawodnikami.. no ale może byłoby inaczej gdyby było troche wiecej ludzi na trybunach.
JUŻ NADESZŁY TAKIE CZASY, ŻE MISTRZAMI BĘDĄ PASY!!!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 22, 2008, 11:53:01 am »
Kinia nie opowiadaj,że nikogo nie było,bo ja to nikt ???.Ja ,to ten siwy gość,na treningi może chodzić każdy, z zawodnikami też można porozmawiać,gry siedzą i mają troszkę więcej czasu, albo po treningu.Trudno,aby w trakcie treningu przeszkadzać trenerowi.Nie wiem o której byłaś,ale we wtorek był też Jacek Podpora,a on to też nikt ???.Może zauważyłaś jak jakiś gość podszedł do kier.Groszka,to byłem ja, spytałem go co z Ilićem a potem siedziałem w sektorze A2.Zaproś swoje koleżanki i śmiało, naprawdę zawodnicy nie gryzą ;D

BeAcIa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 22, 2008, 12:40:05 pm »
hej:)
nie wiecie czy zawodnicy mają trening jutro[we wtorek przed świętami] a może już mają labę:P
jak tak to o 17 na podpromiu?

Kinia Blondaska

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 22, 2008, 13:23:53 pm »
Kinia nie opowiadaj,że nikogo nie było,bo ja to nikt ???.Ja ,to ten siwy gość,na treningi może chodzić każdy, z zawodnikami też można porozmawiać,gry siedzą i mają troszkę więcej czasu, albo po treningu.Trudno,aby w trakcie treningu przeszkadzać trenerowi.Nie wiem o której byłaś,ale we wtorek był też Jacek Podpora,a on to też nikt ???.Może zauważyłaś jak jakiś gość podszedł do kier.Groszka,to byłem ja, spytałem go co z Ilićem a potem siedziałem w sektorze A2.Zaproś swoje koleżanki i śmiało, naprawdę zawodnicy nie gryzą ;D
a to przepraszam :)myślałam ze Ci co byli to same osoby bezposrednio zwiazane z klubem a tylko my dwie zwykłe fanki siatkówki ale jak tak to przepraszam. Byłyśmy od 17 do 19.30 ;) Ja z koleżanka siedziałam u góry to chyba sektor K, nie chciałyśmy za bardzo rozpraszać  :P i nie schodzilysmy do dolnych sektorów ( a i tak pan Sergiusz chyba był bardzo zdziwiony co takie dwie robią na treningu i strzelil jakis glupi komentarz do pana masażysty :D no ale jak widać ładne dziewczyny tez moga sie interesowac siatkówką i same też trenują ;))
JUŻ NADESZŁY TAKIE CZASY, ŻE MISTRZAMI BĘDĄ PASY!!!

ankaa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 26, 2008, 14:55:26 pm »
Witam ;)
Czyli mówicie, że można na luzach wejść na halę i popatrzeć na trening i nic nie zrobią ? Dobrze wiedzieć ;)
A orientuje się ktoś może kiedy będzie najbliższy trening i gdzie ?
Tak poza tym kto wybiera się na najbliższy mecz ? :D

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 26, 2008, 16:15:31 pm »
Mitrovic wraca 28.12, także pewnie treningi zostaną wznowione od poniedziałku. Jako że gramy u siebie i nie ma jakiś targów to treningi będą na Podpromiu od 17 do 19.30

Kasia93

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 26, 2008, 16:26:40 pm »
gdzies czytalam ze pozostali wracaja dzis do Rzeszowa ... to co nie beda trenowac bez Mitrovicia ?