Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425911 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3140 dnia: Maja 25, 2017, 17:55:17 pm »
Pewnie oszczędzają na Ngapetha.
Wolę postawę Resovii, czyli (mam nadzieję) całego TIRa cegieł do budowy wielkości polskiej siatkówki klubowej.
Modena? Ot, postawa klubu żyjącego ze sponsorskiego "zawodowstwa".
Tez uważam że postawa Resovii jest dobra, w obecnej sytuacji klubowej siatkówki w Naszym kraju każde punkty do rankingu się przydadzą więc jeśli stać Nas na gre to grajmy. Modena była głównym kandydatem na wygranie pucharu, więc teraz wierze że możemy ugrać dużo.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3141 dnia: Maja 25, 2017, 18:40:55 pm »
Modena liczy na dzika kartę w LM, MIMO że kart od zeszłego sezonu już nie ma.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3142 dnia: Maja 26, 2017, 19:54:47 pm »
Lukas zakończył karierę ! :-(

https://www.facebook.com/piotrekluka

Coś się kiedyś zaczyna, coś musi się skończyć. Wczoraj odbyłem ostatni oficjalny zawodowy trening. czas biegnie nieubłaganie, 25 lat czynnego uprawiania mojego ukochanego sportu dobiegł końca. 18 lat zawodowego grania to szmat czasu, wiele radości, przyjaźni, kontaktów, sukcesów i porażek. Chciałbym podziękować mojej rodzinie ,która zawsze mnie wspierała i mogłem na nią liczyć w najtrudniejszych momentach, moim przyjaciołom, którzy wiedzieli ''co w trawie piszczy'', moim trenerom począwszy od Jarosława Plecha, który wprowadził mnie w tajniki siatkówki, nauczył podstaw i rozkochał w siatkówce. O wszystkich pamiętam,a było Was wielu. Dziękuję moim kolegom z parkietu , z którymi przeżyłem wiele niezapomnianych chwil, tych sportowych jak i poza boiskiem ;) No i chyba najważniejsze, ludziom bez których nie byłoby żadnego sportu, WAM KIBICOM!!! Dziękuję że byliście ze mną przez te 412 oficjalne mecze ligowe. Jeszcze raz dziękuję!!! Kocham Was i do zobaczenia. P.S. Podziękowania dla sędziów , którzy mieli ze mną ciężko 😉

No nie ... Lukas !
Wszystkie chwile z Tobą (w Rzeszowie) pozostaną na zawsze w pamięci mojej oraz kibiców Resovii ...
Ty niepokornie "typie" ;-) wpadnij kiedyś z rodzinką (pozdrów Anię) do nas do Rzeszowa, na piwo do Irish'a - ja stawiam ;-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3143 dnia: Maja 27, 2017, 10:04:29 am »
Dla mnie Piotrek to postać niezwykle znacząca. To zawodnik, który wprowadzał Resovię na polskie i europejskie salony. To zawodnik, który powinien kończyć swoją karierę w Rzeszowie. Stało się inaczej, ale Piotr ma prawo czuć się w Rzeszowie jak u siebie.
Niedawno zawitał na mecz do Rzeszowa i ... było tak, jakby Resovii nigdy nie opuszczał - spotkanie starych znajomych.
Dla Resovii wielka postać. Postać większa niż niejeden gracz z "głośnym nazwiskiem".
Powodzenia, Piotrze. Życzę Ci dużo zdrowia i wielu dobrych pomysłów na dalsze, "niezawodnicze" życie.
Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz czas na spotkanie z kibicami Resovii.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3144 dnia: Maja 28, 2017, 00:32:13 am »
W artykule jest wypowiedź Serniottiego. Wychodzi na to że skład dobrał zarząd, nie nowy trener. Czemu mnie to nie dziwi  ;D

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,plusliga-kluby-rozpoczynaja-transfery-przed-sezonem-2017-2018,artykul,786884,1,897.html

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3145 dnia: Maja 28, 2017, 02:17:28 am »
W artykule jest wypowiedź Serniottiego. Wychodzi na to że skład dobrał zarząd, nie nowy trener. Czemu mnie to nie dziwi  ;D

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,plusliga-kluby-rozpoczynaja-transfery-przed-sezonem-2017-2018,artykul,786884,1,897.html
To jest wycięty fragment wcześniejszego wywiadu z trenerem. Lepiej przeczytaj całość. Nowy trener odpowiada za wszystkie transfery od kiedy Kowal podał się do dymisji.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3146 dnia: Maja 30, 2017, 08:23:28 am »
To jest wycięty fragment wcześniejszego wywiadu z trenerem. Lepiej przeczytaj całość. Nowy trener odpowiada za wszystkie transfery od kiedy Kowal podał się do dymisji.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

A wierzysz w krasnoludki? Przeczytałem całość i wynika z niej że wszystkie kluczowe transfery i odejścia były zatwierdzone przed przyjściem Serniottiego. W sumie jakby na to nie patrzeć skład zbudował nasz nowy dyrektor sportowy AK, lol.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3147 dnia: Maja 30, 2017, 08:54:19 am »
A wierzysz w krasnoludki? Przeczytałem całość i wynika z niej że wszystkie kluczowe transfery i odejścia były zatwierdzone przed przyjściem Serniottiego. W sumie jakby na to nie patrzeć skład zbudował nasz nowy dyrektor sportowy AK, lol.

Czyli Serniotti rozgrzeszony (w razie czego)... ;)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3148 dnia: Maja 30, 2017, 09:31:02 am »
A wierzysz w krasnoludki? Przeczytałem całość i wynika z niej że wszystkie kluczowe transfery i odejścia były zatwierdzone przed przyjściem Serniottiego. W sumie jakby na to nie patrzeć skład zbudował nasz nowy dyrektor sportowy AK, lol.
Skład zbudował ograniczony budżet, biorąc pod uwagę jak AK lubi idee dwóch równych szóstek to obecny skład pewnie nie jest Jego spełnieniem marzeń  ;D budżet zrobił swoje  ::)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3149 dnia: Maja 30, 2017, 11:20:41 am »
A wierzysz w krasnoludki? Przeczytałem całość i wynika z niej że wszystkie kluczowe transfery i odejścia były zatwierdzone przed przyjściem Serniottiego. W sumie jakby na to nie patrzeć skład zbudował nasz nowy dyrektor sportowy AK, lol.
Kluczowe transfery i odejścia czyli jakie ? Myślisz że nowy trener załatwiłby zostanie Nowakowskiego ? Klub chciał z nim negocjować, ale zakończyły się zanim jeszcze się zaczęły. Chciał odejść to odszedł, to samo Schmitt i Ivović. Jedyny zawodnik którego mogliśmy zatrzymać to Fabian, ale Serniotti nie chciał go.

Przy budowie składu jest tylko jedna pozycja na której trener nie miał wpływu czyli atakujący, resztę mógł spokojnie wybierać. Skład na dzień dymisji Kowala czyli od dnia od którego nowy trener decydował o swoim składzie:
A Schops, Jarosz
R Kędzierski, ?
Ś Możdzonek, Lemański, Dryja, ?
P Rossard, ?, ?, ?
L Masłowski, ?