Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418291 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3210 dnia: Sierpnia 05, 2017, 19:49:18 pm »
Kibice zrobią komuś na złość i nie przyjdą. Się drużynę zlikwiduje i wtedy to dopiero im pokażemy. Wszyscy kibice przerzuca się na kibicowanie wędkarstwu.
Wy dzieci jesteście? Zrobię mamie na złość i odmrożę sobie uszy?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2017, 19:51:00 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3211 dnia: Sierpnia 05, 2017, 19:58:45 pm »
Nie jasne :o Karnety klub robi po 1000, a Ty łykasz to i bijesz brawo :P

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3212 dnia: Sierpnia 05, 2017, 23:05:28 pm »
Widzisz , nie musisz kupować. 
Rynek jednak na dziś jest taki że ktoś wykupi Twój karnet .
I dopóki tak będzie klub będzie chciał zarabiać. 
To biznes , klub nie jest organizacją charytatywną. 
A jeszcze jedno też chciałbym żeby karnety były tańsze ale co mam zrobić,  lubię siatkówkę,  jest klimat , kibicuję drużynie muszę odmówić sobie kilka przyjemnści  i zapłacić.
Spadnie popularność, "chodzenie na Resovie " przestanie być modne karnety potanieją.
Dwa lata temu za mój karnet gość chciał zapłacić 1200 zł .... są ludzie którzy nawet nie znają się dobrze na siatkówce ale bycie na Podpromiu jest jak to młodzi mówią "cool" i są to często ludzie z kasą. Mam też takiego sąsiada co zapłacił za karnet i był na dwóch meczach , ale go stać i jak mówią kto bogatemu zabroni.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3213 dnia: Sierpnia 06, 2017, 15:44:46 pm »
Nie myl dwóch pojęć. Można kupić i jednocześnie mówić co mi się nie podoba :P

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3214 dnia: Sierpnia 06, 2017, 17:03:59 pm »
Adekwatnie do budżetu. Skoro budżet niższy(poziom drużyny), to wypada zrobić jakiś gest wobec kibiców.
Mamy testowanie wytrzymałości kibiców, może nie być takiego PR jak dotychczas.

Madlark,
Jakby cena karnetów na mecze Resovii była "adekwatna do budżetu" (wprost proporcjonalnie rosła/ malała wraz ze wzrostem/spadkiem budżetu Resovii), a za punkt startu przyjęlibyśmy ceny karnetów i budżet Resovii z sezonu 2004/2005 (pierwszy po latach sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej i pierwsza sprzedaż karnetów) to... chyba byś nie chciał. Ja na pewno nie.

Byłbym bardzo zdziwiony gdyby karnety na następny sezon podrożały. Nie chodzi mi o budżet (bo tego nie znam) i o skład na następny sezon (bo ten, choć zapewne "tańszy", mamy mocniejszy od ostatniego), a o ogólną "koniunkturę siatkarską" (w Rzeszowie, w Polsce i na świecie).
Nie spodziewałem się też obniżki cen karnetów.
Stanęło na tym, że kupując karnet odpowiednio wcześnie ta obniżka nastąpiła.
Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to... Szkoda, że kolejny sezon nie został zrealizowany pomysł, o którym między sobą wielokrotnie rozmawialiśmy: zostawić cenę i dorzucić pasiaka do każdego karnetu. W tym roku klub wybrał rabat 50 złotowy (fajnie), może w następnym taką forma zachęty do zakupu (wcześniejszego) karnetu zastosuje. Upieklibyśmy kilka pieczeni na jednym ogniu.
Nie wiem czy ceny karnetów na Resovię są za wysokie, za niskie czy w sam raz. Z jednej strony te około pięć stów (a jeżeli cała kilkuosobowa rodzina chodzi na mecze to jeszcze razy trzy, cztery...) to całkiem pokaźna suma. Z drugiej, jak patrzę na ceny innych wydarzeń sportowych (i nie tylko sportowych) na najwyższym poziomie to... No właśnie. Oby poziom meczów na Podpromiu był najwyższy, to i cena za karnet zejdzie na drugi plan.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2017, 17:07:10 pm wysłana przez wog »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3215 dnia: Sierpnia 06, 2017, 17:11:10 pm »
skład na następny sezon (bo ten, choć zapewne "tańszy", mamy mocniejszy od ostatniego)
żart?

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3216 dnia: Sierpnia 06, 2017, 17:16:41 pm »
Nie. Takie moje spekulacje, że "tańszy".

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3217 dnia: Sierpnia 06, 2017, 17:18:25 pm »
Nie. Takie moje spekulacje, że "tańszy".
skomentowałem "mocniejszy"

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3218 dnia: Sierpnia 06, 2017, 17:30:58 pm »
Wybacz, nie odniosę się w tym miejscu do Twojego "komentarza", bo ta dyskusja toczy(ła) się w innym wątku (jeśli bardzo Cię interesuje odpowiedź na Twój "komentarz" to zapraszam).
Ale nie, to nie żart. Nie jest też żartem, że wolałbym żeby cena karnetu (bo o tym teraz jest dyskusja) była "adekwatna do budżetu". A Ty?