Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418211 razy)

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3880 dnia: Listopada 20, 2018, 22:34:06 pm »
Wracając do artykułu o Perugi, ciekawe czy rzeszowscy kibice zaakceptowaliby klub Asseco Olimp Handlopex Rzeszów?

[/quote]

... a masz jakieś wątpliwości ???

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3881 dnia: Listopada 20, 2018, 23:03:48 pm »
Czy to nigdy się nie skończy ? Ile można. Minęło już 4 lata. Jakby coś mieli to by już ich dawno wsadzili. Znów jakąś pokazówkę robią. Mirka Przedpełskiego też w więzieniu trzymali. I co? I nic.

Dobrze by zrobiło siatkówce jakby skończył się ten "cyrk" na górze. Liga co chwila ma nowego prezesa
Najpierw Pan Czayka, teraz Popko. Ile można?

A później wielkie zdziwienie, że polskich "działaczy" mało kto w FIVB/CEV traktuje poważnie.
Ja coś czuję, że nie tylko tych paru zatrzymanych jest odpowiedzialny za tą nazwijmy to "niegospodarność", tylko jeszcze materiałów dowodowych nie ma na wszystkich :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3882 dnia: Listopada 21, 2018, 06:45:40 am »
A później wielkie zdziwienie, że polskich "działaczy" mało kto w FIVB/CEV traktuje poważnie.
Ja coś czuję, że nie tylko tych paru zatrzymanych jest odpowiedzialny za tą nazwijmy to "niegospodarność", tylko jeszcze materiałów dowodowych nie ma na wszystkich :)

A ci "zagramaniczni działacze" to anioły wcielone  :) ;)
Żeby się nie okazało, że te anioły też maczały paluszki w całej układance. Wszak oni mogą być tymi "wszystkimi".
Ja to wolę jednak poczekać na wyrok sądu. Medialnie to już nie jednego skazano...
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2018, 07:04:53 am wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3883 dnia: Listopada 21, 2018, 08:24:59 am »
Wracając do artykułu o Perugi, ciekawe czy rzeszowscy kibice zaakceptowaliby klub Asseco Olimp Handlopex Rzeszów?

... a masz jakieś wątpliwości ???
Nie chodzi o moje wątpliwości.
Chodzi o to, że:
1. Jak widać, "nazwa kosztuje" i kibice powinni zdawać sobie z tego sprawę, że musimy utrzymywać tę nazwę także finansowo.

2. Siatkówka nadal nie zdobyła sobie wysokiej pozycji marketingowej, jeśli musi się ratować "sprzedawaniem" nazwy klubu.
Z różnych przyczyn Włosi nie potrafią wypromować siatkówki. Polska wciąż ma dużą szansę "zawłaszczyć" ten rynek.
Ktoś kiedyś zrobi z siatkówki sport globalny marketingowo, ale nie da się tego zrobić tworząc 1-2 kluby, które wygrywają wszystko. Potrzebne są odważne decyzje na poziomie całej ligi.  Jakoś nie wierzę w ponadnarodową współpracę lig w wypromowaniu siatkówki. Wierzę natomiast, że "wyczyszczenie" naszej ligi z pewnych niejasności, transparentność finansowa i organizacyjna, a przede wszystkim stałe(!) podwyższanie warunków uczestnictwa w lidze mogą zrobić z polskiej siatkówki niedoścignionego lidera.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3884 dnia: Listopada 21, 2018, 10:34:21 am »
Tu taka ciekawostka. Książka Prezesa już w "tłoczni"  ;) Premiera za około 3 tygodnie.
https://twitter.com/BG_Resovia/status/1065161551362035712

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3885 dnia: Listopada 21, 2018, 11:22:14 am »
Tu taka ciekawostka. Książka Prezesa już w "tłoczni"  ;) Premiera za około 3 tygodnie.
https://twitter.com/BG_Resovia/status/1065161551362035712
Bardzo chętnie przeczytam.
Swoją drogą, myślę, że to będzie bardzo ciekawa pozycja.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3886 dnia: Listopada 21, 2018, 19:07:03 pm »
"Przeciąg" na halach w Bełchatowie, Kędzierzynie, Lubinie wczoraj i dziś, co prawda środek tygodnia ;). Puste krzesełka aż przykro patrzeć. W stosunku do Rzeszowa to do tej pory to jesteśmy pewnie w tej kwestii liderem jeśli chodzi o ilość kibiców, niby nic nowego ale chyba magia podpromia ma szanse przy dobrej grze wrócić jak za najlepszych lat.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2018, 19:56:53 pm wysłana przez tomi92 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3887 dnia: Listopada 21, 2018, 19:38:49 pm »


"Przeciąg" na halach w Bełchatowie, Kędzierzynie, Lubinie wczoraj i dziś, co prawda środek tygodnia ;)
No dziś w Lubinie to aż żal patrzeć jakie pustki. W pierwszym odruchu miałem myśl, że to może jakaś kara nałożona i bez kibiców grają

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3888 dnia: Listopada 21, 2018, 21:09:11 pm »
Hola hola, poczekajcie do poniedziałku. Dzisiaj patrzyłem na to jak jest wyprzedana hala na KMŚ i wygląda to słabo.

Ja się jaram, zagramy z Brazylijczykami! Ale nie widzę by tak te mecze były promowane. Ale tym razem to nie uwagi do klubu, bo to nie on dystrybuuje bilety.

Oby w piątek była efektowna wygrana z Olsztynem, bo to na pewno pomoże i zachęci kolejnych do przyjścia na KMŚ.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3889 dnia: Listopada 21, 2018, 21:33:23 pm »
Hola hola, poczekajcie do poniedziałku. Dzisiaj patrzyłem na to jak jest wyprzedana hala na KMŚ i wygląda to słabo.

Ceny biletów.. :) chociaż widzę że obniżyli w sotsunku do ceny wyjściowej.

W Niemczech głód siatkówki, w Friedrichshafen pełne trybuny  :) 
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2018, 21:40:06 pm wysłana przez tomi92 »