Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425231 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4370 dnia: Lutego 13, 2019, 16:17:23 pm »
Ciekawe i zaczyna się od naszego ostatniego meczu
http://www.tv.pls.pl/video/id/7367.html
Nareszcie! Takich programów brakowało. Fachowo i czytelnie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4371 dnia: Lutego 14, 2019, 00:14:48 am »
Zobaczymy czy ta interpretacja przepisu dot. sytuacji na siatce będzie obowiązywać na kolejnych meczach. Widziałem już kilka jak nie kilkanaście tego typu akcji w których dłoń była już po stronie przeciwnika a sędziowie nie gwizdali błędu rozgrywającego.
Warto więc brać challange przy takich sytuacjach.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4372 dnia: Lutego 14, 2019, 07:12:07 am »
Sędzia zawsze tak (według położenia dłoni) powinien oceniać prawidłowość zagrania.
Przełożenie ręki na stronę przeciwnika jest dopuszczalne jedynie w tych sytuacjach:
"11.1.1
Podczas blokowania blokujący może dotykać piłkę znajdującą się po drugiej stronie siatki, pod warunkiem, że nie wpływa na grę przeciwnika przed lub w czasie wykonywania przez niego ataku.
11.1.2
Po ataku dozwolone jest przełożenie ręki na drugą stronę siatki, pod warunkiem, że dotknięcie piłki miało miejsce we własnej przestrzeni".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4373 dnia: Lutego 14, 2019, 14:56:38 pm »
To zmieniamy terenera czy nie ? Podobno Gruszka finalizuje umowę z Resovia  ???
http://dal15al25.gazzetta.it/2019/02/14/gruszka-allenera-resovia/
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2019, 14:59:30 pm wysłana przez tomi92 »

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4374 dnia: Lutego 14, 2019, 15:04:59 pm »
To zmieniamy terenera czy nie ? Podobno Gruszka finalizuje umowę z Resovia  ???
Jeżeli o mnie chodzi, to dał bym szansę Cretu na spokojnie od nowego sezonu. Warsztat ma, niech wybiera skład razem z prezesem Ignaczakiem i gramy nowy sezon. W tym sezonie też może jeszcze wiele ugrać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2019, 15:08:26 pm wysłana przez SupporteRR »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4375 dnia: Lutego 14, 2019, 16:43:50 pm »
To zmieniamy terenera czy nie ? Podobno Gruszka finalizuje umowę z Resovia  ???
http://dal15al25.gazzetta.it/2019/02/14/gruszka-allenera-resovia/

Nie rozumiem tej emotikonki z zachmurzoną minką. Mam wrażenie, że wielu z nas żyje w "historii" i chciałoby  topowego trenera (Vital to minimum). Chciałbym nieśmiało przyponieć, że jesteśmy drużuną zajmującą 10 miejsce w tabeli. Czy to taka atrakcja dla topowego trenera? Jak pokazało życie jeden z największych budżetów w lidze, to nie wszystko. Można za 1/3 (Zawiercie) zbudować waleczny i dobry zespół. Dlatego będę kibicował Prezesowi i trenerowi Gruszce (jeśli się ta informacja potwierdzi) , aby zbudowali Drużynę z chaRRakterem. Przykład piłkarskiej Resovii,(zachowując wszelkie proporcje) pokazuje , że można biedniej, a sportowo bardziej wartościowo.
Proponuję zejść na ziemię.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4376 dnia: Lutego 14, 2019, 16:52:24 pm »
Nie rozumiem tej emotikonki z zachmurzoną minką.
Nie wiem co Tobie się wyświetla ale to emotikona przedstawiająca zamyślenie/zdziwienie, tutaj użyta w kontekście zmiany trenera bo myślałem  że Cretu zostanie. Nie potrzebnie dorabiana ideologia  :)

Co do Zawiercia to jednak tam trenerem jest uznany i bardzo doświadczony człowiek może nie top ale bardzo wartościowy ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2019, 16:56:58 pm wysłana przez tomi92 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4377 dnia: Lutego 14, 2019, 17:01:26 pm »
Nie wiem co Tobie się wyświetla ale to emotikona przedstawiająca zamyślenie/zdziwienie, tutaj użyta w kontekście zmiany trenera bo myślałem  że Cretu zostanie. Nie potrzebnie dorabiana ideologia  :)

Co do Zawiercia to jednak tam trenerem jest uznany i bardzo doświadczony człowiek może nie top ale bardzo wartościowy ;)

Pisałem o zespole zbudowanym za 1/3 naszego budżetu. A co do trenera w AR. Najpierw był najbardziej utytułowany trener w Plus Lidze  :) ;), a później trener ceniony w środowisku.  ;)


Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4378 dnia: Lutego 14, 2019, 17:14:01 pm »
Jeżeli o mnie chodzi, to dał bym szansę Cretu na spokojnie od nowego sezonu. Warsztat ma, niech wybiera skład razem z prezesem Ignaczakiem i gramy nowy sezon. W tym sezonie też może jeszcze wiele ugrać.
Skład jaki jest to wiadomo, ale z drugiej strony to nie są jakieś średniaki tylko w większości uznane nazwiska które potrafią grać dobrze w siatkówkę. Jak na razie zawodnicy grają nie lepiej niż na początku sezonu także nie widać jakiejkolwiek zmiany. Czy będzie lepiej w przyszłym roku ? Wcale nie jest to pewne.

Szkoda że nie przyszedł Anastasi z którym podobno mieliśmy podpisana wstępna umowę. To byłby najlepszy wybór dla nas.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 365
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4379 dnia: Lutego 15, 2019, 09:46:03 am »
Cretu aut!