Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426002 razy)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4400 dnia: Lutego 22, 2019, 09:41:18 am »
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/806169/asseco-resovia-kontynuuje-zwycieska-passe-mateusz-maslowski-od-zera-do-bohatera

Głos z drużyny - nie zmieniajcie nam trenera. Ciekawe, czy to głos całej szatni czy wyłącznie opinia Mateusza ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4401 dnia: Lutego 22, 2019, 11:34:04 am »
https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga/asseco-resovia-rzeszow/gheorghe-cretu-nie-ponosi-winy-za-upadek-resovii-felieton-kamila-draga/8z3n8zn

Cytuj
Nawet pięć zwycięstw w pięciu ostatnich meczach może nie wystarczyć drużynie z Podkarpacia do awansu. Rywale podali Resovii... palec, a ona chce wziąć całą rękę. Pytanie tylko czy nie nie jest już za późno i czy Resovia nie zostanie z ręką w nocniku?

Panie Kamilu ostatnie zdanie jest na poziomie gestu Georghe Cretu z Kędzierzyna Koźla. Jeżeli chce się mieć autorytet i uchodzić za fachowego dziennikarza siatkarskiego, to używanie bulwarowego języka nie jest właściwą drogą do celu.
No chyba, ze interesuje Pana tylko wierszówka. A to co innego. Wtedy jednak proponowałbym  podpisywać się "dziennikarz" Kamil Drąg.

Pozdrawiam Panie Kamilu 

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4402 dnia: Lutego 22, 2019, 11:37:06 am »
Cytat;
 Myślę, że wreszcie ta nasza ciężka praca i szczególnie praca trenera Cretu, który daje z siebie maksa, zaczyna działać i ja oraz sądzę, że cała drużyna, jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni, bo jest to fachowiec najwyższej klasy. Jestem dumny, że mogę z nim pracować i staram się wyciągnąć z tego jak najwięcej. Myślę, że to jest główny czynnik który spowodował, że zaczęła procentować ta nasza dobra gra. Po prostu potrzebowaliśmy przełamania i takiego rytmu meczowego - przyznał Mateusz Masłowski.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4403 dnia: Lutego 22, 2019, 11:46:38 am »
https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga/asseco-resovia-rzeszow/gheorghe-cretu-nie-ponosi-winy-za-upadek-resovii-felieton-kamila-draga/8z3n8zn

Panie Kamilu ostatnie zdanie jest na poziomie gestu Georghe Cretu z Kędzierzyna Koźla. Jeżeli chce się mieć autorytet i uchodzić za fachowego dziennikarza siatkarskiego, to używanie bulwarowego języka nie jest właściwą drogą do celu.
No chyba, ze interesuje Pana tylko wierszówka. A to co innego. Wtedy jednak proponowałbym  podpisywać się "dziennikarz" Kamil Drąg.

Pozdrawiam Panie Kamilu

Ja bym jeszcze dodał, że ten zacytowany przez Ciebie zwrot został użyty błędnie.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4404 dnia: Lutego 22, 2019, 14:10:25 pm »
"Asseco Resovia jest chyba jedynym znanym mi klubem, który po porażkach zespołu zwalnia wszystkich zawodników zamiast trenera (Kowala).

I jedynym, który zatrudnia czternastu siatkarzy prezentujących podobny poziom. Czołowe europejskie zespoły mają w składzie jedną, dwie gwiazdy światowego formatu i czterech, pięciu bardzo dobrych zawodników. Pozostali to rezerwowi, którzy znają swoje miejsce w szeregu. Ale nie w Resovii ? tu przez lata obowiązywała ?urawniłowka? ? wszyscy byli równi i mieli jednakowe szanse na grę w szóstce. Efektem był chaos w drużynie i niezdrowa rywalizacja pomiędzy zawodnikami. Apogeum nastąpiło na początku sezonu, na szczęście teraz Resovia powoli wychodzi z kryzysu."

Amen

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4405 dnia: Lutego 22, 2019, 15:59:23 pm »
Pan Drąg to kwintesencja polskiego dziennikarstwa. Wstyd.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4406 dnia: Lutego 23, 2019, 17:07:27 pm »
Zaksa przegrała z Onico za 3 pkt. Bardzo dobry dla nas wynik.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4407 dnia: Lutego 23, 2019, 17:45:20 pm »
"Asseco Resovia jest chyba jedynym znanym mi klubem, który po porażkach zespołu zwalnia wszystkich zawodników zamiast trenera (Kowala).




Odniosę się do wpisu faktami.
W pięciu sezonach : 3 MP, 2 W-ce, finał LM, dla Ciebie to za mało, no cóż szkoda dyskusji z takimi jak Ty  ;). Gdyby zwolniono trenera, nie byłoby tych trofeów. Te pięć sezonów pokazało, że koncepcja była słuszna. Po 4 porażkach zespołu w tym sezonie pożegnano się z trenerem Kowalem, o czym więc piszesz ?. Jeśli masz na myśli sezon, który rozpoczął na ławce trenerskiej Serniotti, to przypomnę że paru forumowiczów pisało, że z tym składem awans do szóstki będzie sukcesem. Kowal tego dokonał, więc w czym problem ?. Jemu odbierasz zasługi, Serniotti byłby przez Ciebie wychwalany ?

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4408 dnia: Lutego 23, 2019, 19:15:42 pm »
Odniosę się do wpisu faktami.
W pięciu sezonach : 3 MP, 2 W-ce, finał LM, dla Ciebie to za mało, no cóż szkoda dyskusji z takimi jak Ty  ;). Gdyby zwolniono trenera, nie byłoby tych trofeów. Te pięć sezonów pokazało, że koncepcja była słuszna. Po 4 porażkach zespołu w tym sezonie pożegnano się z trenerem Kowalem, o czym więc piszesz ?. Jeśli masz na myśli sezon, który rozpoczął na ławce trenerskiej Serniotti, to przypomnę że paru forumowiczów pisało, że z tym składem awans do szóstki będzie sukcesem. Kowal tego dokonał, więc w czym problem ?. Jemu odbierasz zasługi, Serniotti byłby przez Ciebie wychwalany ?

Wróć do tamtego postu i zwróć uwagę na to, iż jest to cytat z felietonu Drąga.

P.s. Skoro Ci szkoda czasu na dyskusję , takimi jak ja to po co zaczynasz ?
Wszyscy, którzy myślą inaczej niż Panowie Repres i Majer są piętnowani. To Wy powodujecie odpływ kibiców z tego forum. Chodzi Wam o całkowite zaoranie tego miejsca ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2019, 19:22:58 pm wysłana przez Kiko1905 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4409 dnia: Lutego 23, 2019, 19:39:23 pm »
Kiko, kiedy Ty zrozumiesz, że nie można mieć swojego zdania na temat "Ile jest 2+2x2 " i nie warto na ten temat myśleć inaczej niż ja?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.