Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426205 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4540 dnia: Marca 16, 2019, 20:49:00 pm »
Nie zapominajmy że po każdym tym sukcesie Resovia stawała się co raz słabsza, Grozer robi mistrza odchodzi, Bartman robi mistrza odchodzi, mimo sukcesów nie było stabilizacji zamiast dwóch składów trzeba było zatrzymać Grozera i powalczyć w Europie . Zresztą najlepsze transfery były za czasów Karbarza , Górski nie miał pojęcia o niczym zaprzepaścił wszystko razem z Kowalem
Marek Karbarz i Wiesław Radomski odeszli z Resovii w 2012r po pierwszym mistrzostwie. Później także mieliśmy dobre transfery jak Schops, Bartman, Drzyzga, Penchev, Ivovic czy Rossard, także nie mówmy że było tylko źle, w końcu zdobyliśmy jeszcze 2 MP i zagraliśmy najlepszy sezon w LM jak doszliśmy o własnych siłach do finału.

Oczywiście aktualnie jest słabo i musimy budować wszystko od podstaw. Po takim sezonie to szczerze mówiąc chyba chciałbym wyczyścić skład do zera i nikogo nie zostawiać ale tak się nie da bo nie ma aż tylu lepszych zawodników dostępnych na rynku więc trzeba liczyć że przynajmniej ci co zostaną nie zagrają drugiego tak słabego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2019, 20:51:03 pm wysłana przez Piotras »

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4541 dnia: Kwietnia 07, 2019, 12:04:14 pm »
"... Próbowałem sił w wielu dyscyplinach, siatkówka była najtrudniejsza, ale przy odpowiednim prowadzeniu przez tatę wszystko poszło w dobrą stronę. On też wybrał mi pozycję. Też najtrudniejszą. Nie było opcji, żebym grał gdzie indziej, bo nie dałbym sobie rady ze względu na warunki fizyczne. Posłuchałem ojca, bo czułem, że mam predyspozycje, no i w miarę miękkie palce.

Na pozycji rozgrywającego bardziej niż siła liczy się intelekt?
- Tak. Intelekt, spryt, przewidywanie tego, co się może wydarzyć, czytanie gry. To są rzeczy, których moim zdaniem nie można się nauczyć, których nie można wytrenować."

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/814018/pawel-zagumny-nie-placze-na-filmach

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4542 dnia: Kwietnia 08, 2019, 09:02:37 am »
https://siatka.org/pokaz/gheorghe-cretu-chce-zostawac-wierza-moja-prace/
Gheorge Cretu o sezonie i o tym dlaczego nie zostaje w Resovii.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4543 dnia: Kwietnia 08, 2019, 09:30:11 am »
To już wiadomo, dlaczego nie ma sukcesów

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4544 dnia: Kwietnia 08, 2019, 09:33:44 am »
To już wiadomo, dlaczego nie ma sukcesów

Dlaczego? ;)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4545 dnia: Kwietnia 08, 2019, 10:00:55 am »
Skoro trener nie ma wpływu na skład...

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4546 dnia: Kwietnia 08, 2019, 10:32:21 am »
Wstyd i żenada. Spiker skry bełchatów na Podpromiu!!!!!!!! Jak można było do tego dopuścić. Śmieja się wszyscy, że najpierw zwyzywał Nas od Ukraińców w Bełchatowie a teraz prowadzi na Naszej hali doping. Nóż w plecy. Developres chciał wspólne dopingi robić !!! Amatorka. Zrobili z Podpromia festyn dożynkowy ! Wara od Rzeszowa!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4547 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:15:23 am »
Wstyd i żenada. Spiker skry bełchatów na Podpromiu!!!!!!!! Jak można było do tego dopuścić. Śmieja się wszyscy, że najpierw zwyzywał Nas od Ukraińców w Bełchatowie a teraz prowadzi na Naszej hali doping. Nóż w plecy. Developres chciał wspólne dopingi robić !!! Amatorka. Zrobili z Podpromia festyn dożynkowy ! Wara od Rzeszowa!

Powiało grozą.
Bardzo fajny klimat na wczorajszym meczu, właśnie dzięki konferansjerowi. Dla publiczności z żeńskiej siatkówki prowadzenie dopingu  wręcz idealne. A, że gość był z Bełchatowa? To co z tego?  Kiedyś coś mówił o Ukrainie w Rzeszowie. Teraz na tę "Ukrainę" sam trafił. Biznes jest biznes. Nie ma się co obrażać na rzeczywistość
A może Kolega Gonzo miacłby ochotę poprowadzić doping. 

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4548 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:23:24 am »
Aaaaa tak mi się wydało, że ja już Go skądś znam :D

Momentami był denerwujący z tym "nie poddawajmy się, należy wierzyć".
Jak załapał, że publika jest w miarę ogarnięta a KK potrafi pociągnąć (przynajmniej) klaskanie to już to znacznie lepiej wyglądało.
Wczoraj Podpromie ładnie ożyło - inny styl niż Resovia, ale też było głośno  8)

Ciężko qrcze wyzbyć się nawyków, bo co chwile człowiekowi się chciało drzeć "Ree soo via" albo "pasy"  :D

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4549 dnia: Kwietnia 08, 2019, 11:54:08 am »
Hala jest miejska i jak DS ma ochotę urządzać doping z wodzirejem z Bełchatowa to ich sprawa. Ja tylko nie rozumiem rozważań o tym na forum kibiców Resovii a jeśli już to proszę przenieść dyskusję do wątku poświęconego DS.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2019, 11:57:47 am wysłana przez dafu »