Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426316 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1040 dnia: Października 20, 2014, 19:04:24 pm »
Wątpliwej jakości poczucie humoru ma Grzegorz.

Lewy21

  • Gość
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1041 dnia: Października 20, 2014, 21:29:49 pm »
Grzesiek Kosok i Zibi Bartman zostali jakoś szczególnie powitani przez klub, bądź SSPS ?
Pytam bo się spóźniłem na mecz.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1042 dnia: Października 20, 2014, 21:45:34 pm »
Brawami  większymi niż innych z Jastrzębia.

Lewy21

  • Gość
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1043 dnia: Października 20, 2014, 21:47:05 pm »
Czyli się pozmieniało.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1044 dnia: Października 21, 2014, 11:32:05 am »
sen Adama Górala może się spełnić szybciej, niż nam się wydaje:

Drzyzga, Kowalski, Filip, Konarski, Nowakowski, Dryja, Buszek, Śliwka, Alek, Igła, Żurek... nawet na dzisiaj siła takiego zespołu byłaby nie do zlekceważenia przez resztę zespołów +L.

Ja mam nadzieje ze ten sen sie nie spełni i nie będziemy "skazani" na granie w naszej druzynie przez "pochodzenie". Grać mają najlepsi, Sliwka, Filip fajne chłopaki, ale póki możemy mieć lepszego Niemca, czy Serba to wole tego Niemca lub Serba.

Lewy21

  • Gość
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1045 dnia: Października 21, 2014, 14:29:22 pm »
Ja mam nadzieje ze ten sen sie nie spełni i nie będziemy "skazani" na granie w naszej druzynie przez "pochodzenie". Grać mają najlepsi, Sliwka, Filip fajne chłopaki, ale póki możemy mieć lepszego Niemca, czy Serba to wole tego Niemca lub Serba.

Przewrotnie, to w tym sezonia (na dziś dzień) Śliwka z Filipem prezentują się lepiej od wspomnianych przez ciebie Serba i Niemca :-)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1046 dnia: Października 21, 2014, 16:00:29 pm »
Przewrotnie, to w tym sezonia (na dziś dzień) Śliwka z Filipem prezentują się lepiej od wspomnianych przez ciebie Serba i Niemca :-)
Długi sezon przed nami, a i psychika jest w tym sporcie bardzo ważna. Inaczej się gra przy 900 osobach na widowni z kolegami ze szkoły (SMS), a inaczej przy 4 tys. przeciwko utytułowanym klubom.
Nie od razu jednak Kraków zbudowano i chłopaki mają czas, aby dojrzeć i do tego. Mając do wyboru prezentujących ten sam poziom rzemiosła i porównywalne wymogi finansowe Polaka i obcokrajowca, wybrałbym Polaka przecież ;)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1047 dnia: Października 22, 2014, 08:39:21 am »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2014-10-21-skra-belchatow-z-resovia-rzeszow-w-lodzkiej-atlas-arenie

- Z radością przyjęliśmy inicjatywę rozegrania naszego meczu ligowego w Łodzi, albowiem spotkania Asseco Resovii z PGE Skrą zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie kibiców. To będzie na pewno święto polskiej siatkówki - spotkają się dwa czołowe obecnie polskie zespoły. Mam nadzieję, że w Łodzi dopiszą nie tylko kibice z Bełchatowa, ale również licznie pojawią się fani naszej drużyny - mówi wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów Bartosz Górski.


maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1048 dnia: Października 22, 2014, 10:22:33 am »
Mam nadzieje że klub stanie na wysokości zadania i pomoże swoim kibicom w oglądnięciu na żywo tego meczu, skoro są tak szczęśliwi  ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1049 dnia: Października 22, 2014, 10:40:00 am »
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,16843985,Asseco_Resovia_ze_Skra_w_Lodzi__Przy_12_tys__kibicow_.html

Ciekawa propozycja - zorganizowana grupa pociągiem.
Klub dostanie 10% biletów dla swoich fanów.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2014, 10:58:22 am wysłana przez KChudz »