Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426092 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1380 dnia: Marca 27, 2015, 15:29:06 pm »
Cytuj
Cytuj
Bińczyk przegiął  :o

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,17665253,Przed_Final_Four_w_Berlinie__Wszyscy_jestesmy_Skra.html#indeks_news

Tytuł
Wszyscy jesteśmy Skrą Bełchatów

A ja Wam mówię; jeżeli Resovia pokona Skrę, w kraju zostanie ogłoszona żałoba narodowa!    Wszak Skra to dobro narodowe, a dwóch dóbr nie może być.



reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

ctdp11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1382 dnia: Marca 27, 2015, 23:46:25 pm »
Bińczyk dalej swoje :)


ctdp11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1385 dnia: Marca 29, 2015, 23:06:07 pm »
http://www.polsatsport.pl/Film/MVP-Ligi-Mistrzow-Chcialbym-Grac-Dla-Polski_6299295/index.html

Leon po meczu :)
A ja mam nadzieje że to niemożliwe...
Po pierwsze jesteśmy mistrzami świata, a po drugie to ze względu na Alka któremu pokazali środkowy palec.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 23:34:42 pm wysłana przez biperion »

ctdp11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1386 dnia: Marca 30, 2015, 07:19:40 am »
Osobiście nie akceptuje "farbowanych lisów" w kadrze nawet jakby miał to być Leon. Chociaż wypowiedź kontrowersyjna :)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1387 dnia: Marca 30, 2015, 09:22:34 am »
A ja mam nadzieje że to niemożliwe...
Po pierwsze jesteśmy mistrzami świata, a po drugie to ze względu na Alka któremu pokazali środkowy palec.

Nie wiem czy przez dwa lata pobytu w Rzeszowie tak się zakochał w Polsce :) Ale czy przypadkiem nie ma dziewczyny stąd? :)
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1388 dnia: Marca 30, 2015, 09:43:55 am »
Nie wiem czy przez dwa lata pobytu w Rzeszowie tak się zakochał w Polsce :) Ale czy przypadkiem nie ma dziewczyny stąd? :)

Być może szykuje jakiś ożenek i na tej podstawie będzie się ubiegał o polskie obywatelstwo. Mam nadzieję, że akurat tym razem działacze wykażą się zdrowym rozsądkiem i zutylizują temat najszybciej jak się da. Skoro w przypadku Alka, który z Polską ma o wiele więcej wspólnego niż Leon, brakło dobrej woli działaczy to dlaczego miałaby się ona znaleźć dla Kubańczyka?

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1389 dnia: Marca 30, 2015, 10:26:56 am »
Być może szykuje jakiś ożenek i na tej podstawie będzie się ubiegał o polskie obywatelstwo. Mam nadzieję, że akurat tym razem działacze wykażą się zdrowym rozsądkiem i zutylizują temat najszybciej jak się da. Skoro w przypadku Alka, który z Polską ma o wiele więcej wspólnego niż Leon, brakło dobrej woli działaczy to dlaczego miałaby się ona znaleźć dla Kubańczyka?
Wniosek został już złożony, ale podobno decyzja zostanie wydana w 2016r. Później dwa lata "karencji"... więc jeszcze wiele może się zmienić. Osobą, która napędza działania Leona jest menager Grzyb :P
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::