Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425375 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1830 dnia: Lipca 28, 2015, 13:19:00 pm »
Czyli Kurek w kwadracie  ;) ;) ;)

Na taką okolicznośc to jeden z forumowiczów śpiewa pieśń " Jezu jak się cieszę" ;)
https://www.youtube.com/watch?v=KI7tWjAct6E

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1831 dnia: Lipca 28, 2015, 15:26:37 pm »
Czyli Kurek w kwadracie  ;) ;) ;)
A ja przewrotnie napiszę, że życzyłbym sobie, żeby to Heniu sobie odpoczywał w kwadracie. Od razu jednak zaznaczam, że o formę naszego profesora jestem spokojny i nie zakładam jej spadku, ergo... ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1832 dnia: Lipca 28, 2015, 19:48:36 pm »
Na taką okolicznośc to jeden z forumowiczów śpiewa pieśń " Jezu jak się cieszę" ;)
https://www.youtube.com/watch?v=KI7tWjAct6E
I chyba nawet wiem który to.
 :P :P ;D 8)
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2015, 19:50:37 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1833 dnia: Lipca 28, 2015, 20:27:49 pm »
Miejmy nadziej że Kurek nie będzie stroił fochów jako rezerwowy i że będzie potrafił wchodzić z ławki. Heniek na rezerwowego kompletnie się nie nadaje...

Tak więc gramy z przyjęciem Śliwka-Jaszka, za 2/3 lata będziemy nimi kosić LM, teraz troszke ryzykownie to wygląda.

W końcu.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1835 dnia: Lipca 31, 2015, 15:44:37 pm »
Powrót syna marnotrawnego?  ;D
Oj, Nikuś, Nikuś... Tylko nie wbijaj sobie kolczyka w ucho!  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1836 dnia: Sierpnia 18, 2015, 10:45:18 am »

spareq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 72

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1838 dnia: Sierpnia 20, 2015, 13:55:32 pm »
Na Twitterze wyraziłem swoje zdanie, może warto i tutaj zanim ktoś pochopne wnioski wyciągnie...

Coś nie poszło według planów więc rozumiem niezadowolenie Autorki listu, który informuje, że "na 2 miesiące przed Memoriałem Pan trener Kowal odmawia przyjazdu", ale moim zdaniem osoba która taki list przeczyta wyrobi sobie jakąś opinię, istnieje ryzyko, że ta opinia będzie dla kogoś krzywdząca, obiektywniej byłoby gdyby w liście zawarto powody z jakich "trener Kowal odmawia przyjazdu", a jeśli ich nie podał to poinformowanie, że ich nie podał. Nie mówiąc już, że skoro istnieje ryzyko negatywnego odbioru postępowania czyjejś osoby to wypadałoby podać możliwie wiele szczegółów, by czytelnik miał szansę wyrobienia sobie możliwie uczciwej opinii, a nie tylko "na 2 miesiace przed Memoriałem Pan trener Kowal odmawia przyjazdu", bo mu się nie chce? Bo mu pogoda w Murowanej Goślinie akurat nie pasuje? Czy MOŻE...

27 października zaczynają się Klubowe Mistrzostwa Świata w Brazylii, media wciąż nie podały który klub otrzymał zaproszenie na ten turniej, ale umówmy się, że zainteresowane kluby wiedzą wcześniej niż media. Memoriał zaplanowano w dniach 23-25 października, uprzedzając, ewentualne wątpliwości - nasi kadeci grają obecnie na MŚ w Argentynie, pierwszy mecz turnieju zagrali 14 sierpnia, a w Argentynie byli już 8 sierpnia.

"na 2 miesiące przed Memoriałem Pan trener Kowal odmawia przyjazdu" - to znaczy, że właśnie dzisiaj nagle odmówił, czy od jakiegoś czasu ciągle odmawia? Pytam nie bez powodu, bo pisząc te przemyślenia przeczytałem, że klub owszem otrzymał zaproszenie, ale trener Kowal nie potwierdził udziału w turnieju.

Prędzej czy później prawdopodobnie dowiemy się więcej w tej sprawie, ale przypuszczam, że wiele osób już teraz przypięło trenerowi Kowalowi łatkę z szeregiem negatywnych określeń. Nie uważam bezwzględnie, że było tak, albo tak, po prostu myślę że przedwcześnie trochę osób przechyliło szalę na jedną ze stron.


A uzupełniając:
"Klub od razu odpowiedział organizatorom, że nie może potwierdzić przyjazdu. Informacje o obsadzie podano bez naszej wiedzy."
https://twitter.com/Kat_Zieba/status/634325892899192832

Ktoś chyba nie przemyślał sprawy tego listu, straciły obie strony...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1839 dnia: Sierpnia 20, 2015, 16:02:41 pm »
...rozumiem, że mamy na naszym Forum nowego pracownika w komórce prasowej klubu...  ;)