Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418322 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1960 dnia: Listopada 30, 2015, 14:04:08 pm »
No zmotywował trener Perłe do ciężkiego treningu i walki o pierwszy skład. Jeszcze coś o rozgrywających trzeba dodać, żeby Lukas czasem nie myślał że może wygrać rywalizację z Fabię. Brawo Kowal.
W końcu.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1961 dnia: Listopada 30, 2015, 17:13:55 pm »
Ktoś wie co Alkowi? Podobno coś mu tam dolega.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1962 dnia: Listopada 30, 2015, 19:52:50 pm »
Lubię tego naszego Dimę i mam nadzieję, że jak najszybciej wskoczy na swój poziom.

http://siatka.org/pokaz/245409/

'Surowo oceniasz swój występ, który ostatecznie nie był najgorszy ? zanotowałeś przecież 5 bloków punktowych i atakowałeś ze skutecznością 60%.

? Niczego to nie wnosi. Mogłem mieć 10, czy nawet 20 bloków, ale jeśli nie pomaga to w wydatny sposób drużynie, którą się reprezentuje i przegrywa się spotkanie, to nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. [...]
[...] Cały czas uczę się więc gry na międzynarodowym poziomie, cały czas uczę się Asseco Resovii i gorąco wierzę w to, że z każdym meczem będę prezentował się lepiej. [...]'

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1963 dnia: Listopada 30, 2015, 19:59:44 pm »
Dima mam wrażenie ma jakiś uraz, stąd to "coś" założone na prawe kolano i jakieś zabiegi masażystów, które dało się zauważyć w trakcie trwania meczu z Zaksą. Stąd chociażby ten rodzaj zagrywki i mam wrażenie znaczna część ataków poniżej jego maksymalnego zasięgu.

Totmes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 218
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1964 dnia: Listopada 30, 2015, 21:39:45 pm »
To już wiem dlaczego zakontraktowano Russela. Zazwyczaj jak wypada jeden środkowy na 4, to drużyna gra 3, no ale dla A.K. mieliśmy tylko 2, bo najwidoczniej Perła w jego oczach jest człowiekiem od zagrania floata. Czyli jak ja nie mam warunków do gry w siatkę i dobrze nie atakuje- to muszę się nauczyc floata i myślę, że za niewielki kontrakt mam szanse w Resovii jako zagrywacz.
Trener nie może się w ten sposób wypowiadac- nie może podcinac skrzydeł zawodnikom. Największą wadą Kowala jest właśnie to, że szufladkuje zawodników, np ten będzie bardziej ofensywnym środkowym, ten będzie zagrywał, Śliwka może wejśc tylko za Penczewa itd.

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #1965 dnia: Grudnia 01, 2015, 15:32:51 pm »

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394