Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425440 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2820 dnia: Marca 14, 2017, 23:08:44 pm »
Teraz dopiero zauważyłem i otworzyłem załącznik do wcześniejszego wpisu Leona.
Dzisiejszy wpis Marko na facebooku. Wkleję go jako tekst:

Time to next big match in Champions League !
Będzie trudno ale będziemy walczyć o każdą piłke! Kibice- jesteście naszym 7 zawodnikiem i liczymy na Was! Gdy bedziemy wszystkie razem to wszystko będzie dobrze! Pomożecie?
#GoSovia #WalcziWygrywaj #team #kibice #najlepsze #na #swiecie

Jasne Marko, że pomożemy!!!
Możecie na nas liczyć!!!
GO SOVIA!!!

Postawa godna Resoviaka :) i takich wypowiedzi się oczekuje. A jutro walczyć o każdą piłkę i złamać Włochów. Są w zasięgu tylko trzeba w siebie uwierzyć. 

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2823 dnia: Marca 16, 2017, 19:51:24 pm »
Tak tylko się droczyłem :D

Akurat mnie chyba nie podejrzewasz o nierozumienie celu tego punktu regulaminu, chociaż już od jakiegoś czasu nowych akcji nie organizowałem...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2824 dnia: Marca 16, 2017, 21:18:21 pm »
Te wypowiedzi czytają też inni.
Akceptacja regulaminu często odbywa się automatycznie, więc warto przypominać pewne zapisy i cel tych zapisów, czyli jakie wartości są chronione przepisami.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2825 dnia: Marca 17, 2017, 08:15:11 am »
A ja czekam z niecierpliwością na informację o przedłużeniu kontraktów Marco i Gordona. Mam nadzieję, że Ci zawodnicy zostaną u nas na przyszły sezon. :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2826 dnia: Marca 17, 2017, 11:00:49 am »
Nie zapominajmy też o ważnych kontraktach na przyszły sezon. Potwierdzenie jednego z nich mieliśmy niedawno  :D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2827 dnia: Marca 17, 2017, 11:09:24 am »
Nie zapominajmy też o ważnych kontraktach na przyszły sezon. Potwierdzenie jednego z nich mieliśmy niedawno  :D

Hehe, na szczęście tylko jednostronne.
W końcu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2828 dnia: Marca 17, 2017, 11:39:25 am »
Nie chcę Cię martwić Kael, ale ta druga strona nie zwykła rozwiązywać umów w trakcie ich realizacji.
Pójdę nawet o krok dalej...po formie potwierdzenia wnioskuję, że strona pierwsza nabrała pewności i uzyskała wsparcie od Szefa wszystkich Szefów.
Biorąc pod uwagę powyższe, niecierpliwość Slawko może być niezaspokojona albo przerodzić się w inne emocjonalne odczucie, nad którym będzie Jemu (Slawkowi) dużo ciężej zapanować niż nad...niecierpliwością  :D

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2829 dnia: Marca 17, 2017, 13:03:23 pm »
Miło czytać takie podziękowania:

Marko Ivovic: "Naszemu zespołowi należą się gratulacje, ponieważ graliśmy dobrze, a szczególne słowa uznania i podziękowania powinny trafić do naszych kibiców, którzy byli z nami. To jest coś, czego bardzo potrzebujemy."

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,asseco-resovia-marko-ivovic-po-meczu-lm-z-azimutem-modena,artykul,767050,1,899.html

Mateusz Masłowski: "Chciałabym bardzo podziękować kibicom, bo chyba pierwszy raz w życiu grając na boisku w pełnym wymiarze poczułem ten doping. To naprawdę dodaje skrzydeł, kibice byli z nami bez względu na to czy było źle, czy dobrze i my chcieliśmy się odwdzięczyć właśnie tym charakterem i walką. Cieszymy się, że tak to wyszło."

http://siatka.org/pokaz/mateusz-maslowski-walczylismy-rowny-rownym/