Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418289 razy)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2860 dnia: Marca 30, 2017, 15:30:26 pm »
Jeżeli to prawda z Jaroszem, to słabo to wygląda.Pewnie rozegranie zagramaniczne  ;)

Lewy21

  • Gość

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2862 dnia: Kwietnia 01, 2017, 10:09:39 am »
Bardzo podoba mi się ta wiadomość która gruchnęła w Magazynie Polsatu Sport. Może następny sezon jest jeszcze do uratowania :)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2863 dnia: Kwietnia 01, 2017, 10:17:42 am »
Bardzo podoba mi się ta wiadomość która gruchnęła w Magazynie Polsatu Sport. Może następny sezon jest jeszcze do uratowania :)

Obawiam się że sobie perfidnie żartują. Prima Aprilis

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2864 dnia: Kwietnia 01, 2017, 11:07:24 am »
magazyn był wczoraj a prima aprilis jest dzisiaj. Jeśli żart to naprawdę niezły, wiedzieli z czego zażartować; ale to chyba jednak nie jest żart. Mam nadzieje, że nie!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2865 dnia: Kwietnia 01, 2017, 11:49:08 am »
Ja kompletnie nie rozumiem tego, że mimo, że, jak czytam, na każdym innym forum dyskusje/spekulacje/plotki transferowe trwają w najlepsze od dłuższego czasu, to niektórzy z Was mają pretensje, że w tym jednym miejscu nie mogą poczytać/popisać na temat transferów.
Rozumiem, że są osoby dla których w siatkówce najciekawsze są transfery/spekulacje transferowe, ale postarajcie się zrozumieć, że nie wszyscy tak mają. Ja w ogóle nie zaglądam na inne fora. Między innymi dlatego, że tam od grudnia najwięcej jest o tym kogo wywalić na zbity pysk/kto według "źródła z okolic zarządu" na pewno zagra w danym klubie itd.itd. Wiem, bo kiedyś sam z ciekawości tam zaglądałem. Od dłuższego czasu nie zaglądam bo zapewne przekonałbym się, że np. Resovię w przyszłym sezonie poprowadzi pięciu trenerów (wszyscy na 100%) w tym trener Kowal...

Zapewniam Was, że jakby na tym forum obowiązywały takie same zasady jak na innych forach (w tym spekulacje/plotki transferowe w czasie sezonu) to w bardzo szybkim czasie stałoby się ono dokładnie takim samym forum jak wszystkie pozostałe tego typu. A z jakiegoś powodu nie wystarcza Wam odwiedzanie wszystkich pozostałych forów i odwiedzacie również to.

Znacie zasady, znacie Regulamin, wiecie kto tu pisuje (niestety coraz mniej osób, myślę, że bardziej dlatego, że to forum staje się coraz bardziej podobne do pozostałych a nie dlatego, że jest inne), a mimo to cały czas tu zaglądacie i nie podoba Wam się "towarzystwo wzajemnej adoracji", "partia totalitarna" itd. Nie wyganiam Was, ale trochę się dziwię po co się tak męczycie. Tyle forów dookoła, a to jedno, inne od wszystkich, Wam nie pasuje...

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2866 dnia: Kwietnia 01, 2017, 12:07:31 pm »
magazyn był wczoraj a prima aprilis jest dzisiaj. Jeśli żart to naprawdę niezły, wiedzieli z czego zażartować; ale to chyba jednak nie jest żart. Mam nadzieje, że nie!

Od tego tygodnia magazyn Polska 2017 ma premierę w SOBOTĘ o godzinie 13 - zaraz przed meczami o 14:45.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2867 dnia: Kwietnia 01, 2017, 12:18:49 pm »
Od tego tygodnia magazyn Polska 2017 ma premierę w SOBOTĘ o godzinie 13 - zaraz przed meczami o 14:45.
Co nie zmienia faktu że program został nagrany wcześniej i prawdę mówiąc to chyba grubo przed 1 kwietnia. Bo Igła od jakiegoś czasu w Londynie a był gościem. Oczywiście też na 99% to sprytnie wyreżyserowany żart z wyprzedzeniem, Polsatu  ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2868 dnia: Kwietnia 01, 2017, 12:59:18 pm »
Bo Igła od jakiegoś czasu w Londynie a był gościem.
Dziwne, wczoraj Igła komentował mecz w Radomiu :O

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2869 dnia: Kwietnia 01, 2017, 13:16:09 pm »
Dziwne, wczoraj Igła komentował mecz w Radomiu :O
A to przepraszam za wprowadzenie w błąd  :D