Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425422 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2890 dnia: Kwietnia 04, 2017, 11:51:42 am »
Leon, po co rozmawiać za pośrednictwem osób trzecich albo forum, jak można przed/po meczu podejść do Adriana, po prostu pogadać i przekazać mu swoje uwagi. Nie chcę, żeby wyszło, że jestem adwokatem Adriana (mi osobiście on "nie przeszkadza", mam większe uwagi do paru innych aspektów naszego dopingu, pisałem o tym), ale jak go znam (niezbyt dobrze ale wystarczająco) to facet z Tobą/Wami na pewno chętnie pogada. A czy zastosuje się do Twoich/Waszych uwag? Nie wiem, ale pewnie Ci/Wam osobiście wytłumaczyłby dlaczego tego czy tamtego nie zrobi. Bo oprócz tego, że jest jak Ty to określasz nieco złośliwie "szpikerem", to jest też starym Resoviakiem i zanim zaczął spikerować mecze Resovii, to na "kilku" meczach siatkarzy, koszykarzy i piłkarzy Resovii był. Także... dogadacie się...
Wojtku, ja nie gdybałem, ja w trakcie meczu próbowałem ratować ten rekord (ot takie "zboczenie zawodowe" z poprzedniej pracy, że zwracam większą niż przeciętny widz uwagę na tak zwaną otoczkę. Pofatygowałem się do Adriana (w odpowiedzi usłyszałem, że ustalone z kibicami), do Pędzla (usłyszałem, że nic nie jest ustalone i Adrian robi jak chce), zahaczyłem nawet Jarka Gutowskiego, który przyszedł do Adriana ratować ten rekord i przyznał mi rację, że ma być siekierka, zdaje się że ustalił to również z SSPSem, o czym świadczy reakcja Klubu Kibica na zawołanie Adriana "Kto wygra mecz".
Żeby nie było, że tylko marudzę - mój wcześniejszy postulat o wyczytwaniu wszystkich zawodników, również tych, którzy są poza meczową 12tką, przeszedł i jest przez Adriana stosowany. Tyle, że było to przygotowane przed meczem - tak jak pisałem, w sobotę scenariusz wygrał ze zdrowym rozsądkiem - przy próbie bicia rekordu Adrian nie patrzył na halę, czytał z kartki to, co sobie wcześniej przygotował.
I na koniec tej wypowiedzi w pełni zgadzam się z Represem, jeśli chodzi o różnicę między "darciem mordy" a dopingiem - do bólu zębów doprowadza mnie stała "napier...lanka" w bębny i werble kilku klubów kibica, byle głośniej, niezależnie od sytuacji na boisku...

Jeszcze jeden OffTop - brakuje dosłownie kilku osób, żeby do Łodzi zamiast busa pojechał autokar - kto się waha niech się zgłasza do Pawła!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2891 dnia: Kwietnia 04, 2017, 12:08:10 pm »
Wojtek, moja propozycja pójścia do Adriana z osobistego pogadania o jego "współpracy" z kibicami nie dotyczyła tej zabawy w bicie rekordu, bo... mało mnie ona interesowała. Zgadzam się, że jeżeli ktoś chciałby zmierzyć głośność DOPINGU to pomiar powinien być dokonywany podczas DOPINGU a nie "darcia japy". Ale mnie ta zabawa interesowała mniej więcej tak jak "konkurs trafienia piłką w naklejkę". Sponsor coś tam chciał i dostał. Zasadniczo nie po to przychodzę na Podpromie, żeby bić jakiekolwiek rekordy...

------------------------

Również zachęcam Was do wyjazdu do Łodzi. Szczególnie osoby, które nigdy nie były na takim KIBICOWSKIM WYJEŹDZIE (absolutnie nie mylić z "kibolskimi wyjazdami"- nie ta dyscyplina, nie ci ludzie).
Rodzice spokojnie możecie zabrać dzieci. Starsza młodzież może spokojnie jechać sama.
Kulturalny doping, dobra zabawa i niezapomniane przeżycia GWARANTOWANE!!!
Zapisujcie się u Pawła.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2017, 12:14:13 pm wysłana przez wog »

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2892 dnia: Kwietnia 04, 2017, 13:32:04 pm »
Bicie rekordu głośności to tylko i wyłącznie ZABIEG MARKETINGOWY STS. Zrobił zakłady, ludzie jakieś pieniądze postawili. Wszystko się zgadza...
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2893 dnia: Kwietnia 04, 2017, 15:01:11 pm »
Bicie rekordu głośności to tylko i wyłącznie ZABIEG MARKETINGOWY STS. Zrobił zakłady, ludzie jakieś pieniądze postawili. Wszystko się zgadza...
Ale i tak głupio przegrać z Zieloną Górą ;)

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2894 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:31:21 pm »
Mój młody właśnie się dowiedział o tej bombie transferowej. Leży na dywanie i kwiczy.... Przecież jest trochę młodzieży na rynku. O co tu chodzi...
Aha, żeby kolejny tatuś w Polsacie nie pier...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2017, 17:33:53 pm wysłana przez Timur »
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 876
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2895 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:33:33 pm »
Przynajmniej kibice innych drużyn się cieszą  ;D ;D :'( :'(

Lewy21

  • Gość
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2896 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:40:51 pm »
O co tutaj chodzi, to jest jakiś matrix z tym Kubusją. Jest Michał Filip, chłop jak dąb, Resoviak/Rzeszowiak, wulkan emocji, a my bierzemy .... Jarosza Jakuba ???????

lukashch

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2897 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:42:01 pm »
No to witamy Kubę na pokładzie i trzymamy kciuki. A oceniać transfer będzie można w przyszłym sezonie, nie ma co z na zaś załamywać rąk. Ciekawe co by było gdyby rok temu Resovia ogłosiła transfer Hidalgo Olivy, jakie by były reakcje :) a co gość gra to każdy widzi. Fanem Kuby nie jestem ale liczę, że pokaże na co go stać (no chyba, że go nie stać... tffuuu :D )
Mistrz Mistrz Resovia!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2898 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:53:21 pm »
O co tutaj chodzi, to jest jakiś matrix z tym Kubusją. Jest Michał Filip, chłop jak dąb, Resoviak/Rzeszowiak, wulkan emocji, a my bierzemy .... Jarosza Jakuba ???????

Gdyby przyszedł Filip i miał grać obok dobrze dysponowanego Jochena to było by że się zmarnuje... Jeszcze nie jest to jego czas.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2899 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:54:18 pm »
I po jaką cholerę podają taki transfer kilka dni przed półfinałami??????? O i regulamin forum szlak trafił...
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"