Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425972 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3570 dnia: Maja 09, 2018, 08:33:55 am »
No i Prezes Górski nagimnastykował się w RC

https://www.youtube.com/watch?v=ouf2RHHieIQ

...a parę chwil później trener Kowal wjechał taranem  ;D
Przecież tego nie da się już poważnie traktować. To się do produkcji memów nadaje...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3571 dnia: Maja 09, 2018, 21:05:29 pm »
Przeglądając dyskusję odnośnie Lukasa sięgnąłem jeszcze raz do tekstu, aby się upewnić czy o tym samym wywiadzie Lukasa toczy się rozmowa.
Uważam, iż Lukas nie powiedział nic złego ani czegokolwiek co ludzie w klubie by już nie wiedzieli. Powiedział, iż nie układało mu się z trenerem w ostatnim czasie. I to ma być powód do wstydu czy co? Oczywiście źle dla drużyny, jak dwie najważniejsze osoby w drużynie nie nadają na tych samych falach. Ale tak czasem bywa. Zresztą jak w życiu. Z jednymi chce się pracować a z innymi nie. I uważam, iż Lukas miał pewne prawo po nominacji trenera Kowala na stanowisko poprosić o rozwiązanie kontraktu. A dlaczego nie? Zapytam retorycznie. Klub sam sprowokował taką sytuację zmieniając trenera. A że okres był jaki był to wyszło jak wyszło. Za mało czasu aby znaleźć zastępce. Choć z drugiej strony pokazuje to, iż zmiana trenera dla zespołu była zaskoczeniem. W dalszej części wywiadu Lukas mówi iż po nowym kontrakcie Kowala on już się w Resovii nie widzi. I to trzeba szanować. Nie chcę grać to nie ściemniam. Kowal ma taką pozycję w klubie, iż wiadomo iż to zawodnik będzie musiał odejść. Zresztą po ostatnim meczu, na moje pytanie Czy Lukas zostajesz? On odpowiedział, iż to żadna tajemnica, iż on odchodzi. Teraz publicznie podał powód. Nie układa mi się z trenerem. Ot i cała historia.

Z drugiej strony obaj zachowało się profesjonalnie. Zarówno Lukas jak i Kowal nie uzewnętrzniali konfliktu. Ani Kowal specjalnie jakoś nie upokarzał Lukasa odsyłając go do kwadratu ani Lukas nie sabotował gry. Dograli sezon tak jak potrafili. Po tylu latach współpracy, czasem tak bywa iż współpraca się sypie.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2018, 21:07:59 pm wysłana przez A :) »

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3573 dnia: Maja 15, 2018, 20:16:15 pm »
Przy 7.000 karnetów po 1.000 zł starczyłoby na 2 Leonów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3574 dnia: Maja 15, 2018, 20:19:39 pm »
ok, zgoda, ale ...
na razie jest max 4500 no i chcą obrać kierunek azjatycki (co nie znaczy, że nie mogą zmieni koncepcji)
Poza tym, Klub ma inna koncepcję (mam nadzieje, ze jakąś ma) :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3575 dnia: Maja 15, 2018, 20:40:41 pm »
Plany są planami. Jeśli każdy polski klub otrzymałby od telewizji po 3.000.000 zł za sezon, nie mówilibyśmy o "planach azjatyckich".
------------------------------
Z wywiadu Andrzeja Grzyba wynika jedno: jeśli życie stwarza ci okazję, to ją wykorzystaj. Dotyczy to i Resovii, i całej polskiej siatkówki klubowej.
Wychodzi na to, że moje marzenia o Leonie w Resovii nie były mrzonkami. Wystarczyło chcieć. Pieniądze w klubie były. Wystarczyło się zastanowić, na kogo je wydamy.
Grozer w światowej formie przeszedł nam koło nosa, Leon w światowej formie przeszedł nam koło nosa, pewnie gdyby zgłosił się do nas król Midas, nikomu nie przyszłoby do głowy, że można mu dać brązowy czy srebrny medal do potrzymania.
------------------------------
Chcę zauważyć, że 4.500 karnetów x 1.000 zł = 4.500.000 zł = 1.050.000 euro
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2018, 22:41:00 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3576 dnia: Maja 17, 2018, 15:59:22 pm »
Pisaliście, że Bartek Górski miał założyć konto na forum i trgo nie zrobił a na Twitterze pisze, że od 2 tyg czeka na akceptację konta

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3577 dnia: Maja 17, 2018, 16:15:08 pm »
Pisaliście, że Bartek Górski miał założyć konto na forum i trgo nie zrobił a na Twitterze pisze, że od 2 tyg czeka na akceptację konta

Tego to już kompletnie nie rozumiem!!!!!!!
Nie mam jakichkolwiek podstaw nie wierzyć prezesowi Górskiemu, że od dwóch tygodni próbuje się zalogować/zarejestrować na Forum i, jak sądzę, z nami pogadać ale nie może doczekać się weryfikacji konta.

Administratorze (obojętnie który), oczekuję, że jeszcze dziś zweryfikujesz/zatwierdzisz konto Bartka albo... wyjaśnisz nam o co do cholery chodzi?!?!?!!!!

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3578 dnia: Maja 17, 2018, 17:03:44 pm »
Chcę zauważyć, że 4.500 karnetów x 1.000 zł = 4.500.000 zł = 1.050.000 euro

Ok. Zauważyłem, że racja jest tylko po jednej stronie :)
Rozumie, że przy pojemności hali 4500 (w regulaminie hali podawana jest, z tego co pamiętam, ale mogę sie mylić, wartosć coś koło 4300) ale niech będzie 4500 - sprzedajemy tylko karnety.
Kibiców gości nie będzie, grup zorganizowanych nie będzie, VIPow też nie (aa VIPy na górę, za szkło).
Potem jeszcze musimy przekonać A.Górala, ze cała zebrana z karnetów kasę dajemy na Leona, od sponsorów nazbieramy na resztę.
No i jeszcze zostaje przekonać Leona, ze lepiej dla jego córki będzie w Polsce a nie we Włoszech.
I mamy Leona u siebie.
Ok.
Mrzonki :)

Tak na prawdę bardzo jestem ciekaw, ile by się karnetów sprzedało gdybyśmy tak spróbowali zrobić?
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2018, 17:06:11 pm wysłana przez Ryoovi »

Bartosz Górski

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3579 dnia: Maja 17, 2018, 17:32:22 pm »
Dzień dobry, przeszedłem weryfikację i mogę z Wami podyskutować na ważne dla nas wszystkich tematy. Liczę na ciekawą i merytoryczną dyskusję z Wami.