Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418261 razy)


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3601 dnia: Lipca 18, 2018, 22:57:44 pm »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3602 dnia: Lipca 19, 2018, 08:11:24 am »
Wnosi, wnosi...
Jest np. zasadnicza różnica pomiędzy stwierdzeniem "musiałem wybrać między Achremem a Śliwką", a "Serniotti nie chciał Alka".

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3603 dnia: Lipca 19, 2018, 09:05:41 am »
No przecież żartowałem.
Od początku pisałem, że to z Alkiem to blaga rozpuszczana w celu obrony Kowala. Potwierdziło się. I inne rzeczy, których się człowiek domyślał również.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2018, 12:17:25 pm wysłana przez RZW »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3604 dnia: Lipca 19, 2018, 20:12:06 pm »
No przecież żartowałem.
Od początku pisałem, że to z Alkiem to blaga rozpuszczana w celu obrony Kowala. Potwierdziło się. I inne rzeczy, których się człowiek domyślał również.

Jak np. to, że wszystkim ,,trzęsie'' Pan Góral. Nawet koncepcją równego składu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3605 dnia: Lipca 20, 2018, 08:11:54 am »
Jak np. to, że wszystkim ,,trzęsie'' Pan Góral. Nawet koncepcją równego składu.

Ciekawe?! I dlatego Andrzejowi kazał wziąć odpowiedzialność za skład zbudowany na przyszły sezon?!
Mam nadzieję, że  z tą odpowiedzialnością to nie  pr-owy zabieg (przed zbliżającą się sprzedażą karnetów), a zwykła normalność, która powinna zawitać do Asseco Resovii  co najmniej 2 lata temu. 

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3606 dnia: Lipca 20, 2018, 16:32:34 pm »
Ciekawe?! I dlatego Andrzejowi kazał wziąć odpowiedzialność za skład zbudowany na przyszły sezon?!
Mam nadzieję, że  z tą odpowiedzialnością to nie  pr-owy zabieg (przed zbliżającą się sprzedażą karnetów), a zwykła normalność, która powinna zawitać do Asseco Resovii  co najmniej 2 lata temu.

Przykro mi ale ja obstawiam, że to PR. Przynajmniej tak mi każe sądzić logika na podstawie obserwacji ostatnich lat. Nie wierzę w żadne słowo ludzi z klubu. To są tylko zaufane osoby Pana Górala które przedstawiają jego poglądy.Dlatego mają takie ciepłe posadki. Ale obym się mylił.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3607 dnia: Lipca 20, 2018, 20:15:21 pm »
Fantastyczne wywody.
Serniotti nie chciał Alka i mówi o tym wprost, ale "z Alkiem to zwykła blaga".
Pomiędzy "nie chciał Alka" a "musiał wybrać pomiędzy Śliwką a Alkiem" rzeczywiście jest wielka różnica. Zwłaszcza dla tych, którzy nie potrafią policzyć do 4.
Góral zwolnił Serniottiego i Serniotti mówi o tym wprost, ale...
Itp, itd.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3608 dnia: Lipca 20, 2018, 22:32:44 pm »
Uderz w stół....
Ty pisałeś, że RS wolał Elvisa zamiast Alka. I dobrze wiesz, że o to mi chodziło w przywołanym przez Ciebie stwierdzeniu.
Ale skoro postanowiłeś być niczym Radio Erewań, ja Cię przed tym powstrzymać nie mogę. Możesz brnąć. Powodzenia!


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3609 dnia: Lipca 21, 2018, 08:29:26 am »
Ja wiem tylko tyle, że w wywiadach ludzie zwykle mówią to, co dla nich jest wygodne.
Fajno, że Serniotti chciał Śliwkę. Fajno, że zarząd i Góral "przyszłościowo" też go chcieli. Jakoś nikomu nie przyszło do głowy, żeby zapytać Olka, co on na to.
Nawiasem mówiąc, nie przypominam sobie, żeby pisał, że "RS wolał Elvisa zamiast Alka", ale nie mam aż tak dobrej pamięci, żeby ogarniać wszystkie wypowiedzi  z dość już długiego życia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2018, 08:52:14 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.