Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1425067 razy)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3800 dnia: Listopada 08, 2018, 14:28:16 pm »
Nowy trener w ostatnim wywiadzie sam powiedział że zawodnicy są dobrze przygotowani fizycznie i jedyny problem to kwestia psychiki i pewności siebie.
Trochę to nie pasuje do twojej tezy ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Patrząc na drużynę, zgodzę się z Cretu, że problem leży w głowie. Najlepszym przykładem jest Mika. Jeśli spojrzymy na wczorajsze statystyki i dorobki punktowe, to wydaje się, że to bardzo przyzwoity mecz Mateusza. Ale to Mikuś położył nam trzeciego seta i będę się upierał, że cały mecz, bo mając 2-1 chyba już tego nie puścilibyśmy. Mika wyglądał trochę jak Bartek Kurek sprzed MŚ, czyli wszystko fajnie w pierwszej połowie seta, a dramat w kluczowych piłkach. Bartek sam przyznał w wywiadzie, że problem leżał w głowie i braku pewności siebie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3801 dnia: Listopada 08, 2018, 18:43:43 pm »
A nie mówiłem, że Kowal zajechał ich fizycznie, ale co tam ja wiem,

Pełna zgoda, niewiele wiesz o przygotowaniu fizycznym do długiego sezonu, tak więc nic nowego nie napisałeś, a tylko obnażyłeś swoją nieznajomość tematu   :D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3802 dnia: Listopada 08, 2018, 18:54:52 pm »
Pełna zgoda, niewiele wiesz o przygotowaniu fizycznym do długiego sezonu, tak więc nic nowego nie napisałeś, a tylko obnażyłeś swoją nieznajomość tematu   :D
Tak sobie tłumacz po swojemu, wystarczy mi to co widzę, a widzę mega nieudolność Kowala w przygotowaniu fizycznym zawodników, a ściśle mówiąc zajechaniu ich jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, a Ci co dołączyli do grupy zamiast dostać lekki techniczny trening to dostali w prezencie siłownię, a kulturystów chyba w zespole nie chcemy  ;D ;D ;D. (skreśliłem - repres1; następnym razem będzie ban), poczytaj trochę innych portali poza tym, bo masz zaściankowy pogląd  ;)

Zobaczymy kto twojego ulubieńca zatrudni w roli szkoleniowca  ;D, na moje to pozostanie bezrobotnym na zasiłku, bo nikt liczący się na parkietach PL nie odważy się powierzyć mu drużyny :o
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2018, 19:15:22 pm wysłana przez repres1 »
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3803 dnia: Listopada 08, 2018, 19:14:13 pm »
Mediolan, nie opowiadaj bzdur.
1. Specjalistę od przygotowania fizycznego zatrudnia się po to, żeby nie zjamował się tym I trener. Czytam słowa podziwu dla Andrzeja Zahorskiego. Słuszne. Jaki z tego wniosek? Jeśli przygotowanie fizyczne jest ok, jest to zasługą Zahorskiego. Jeśli przygotowanie fizyczne nie jest ok, jest to "zasługą" I trenera? Jest w tym jakiś sens?
2. Dlaczego Cretu miałby kłamać na temat przygotowania fizycznego zespołu?
3. Mika zaczął skakać dopiero w połowie września, więc nie było kiedy go "zajechać". Rosard i Schulz w przygotowaniach nie uczestniczyli, więc i zajechani nie zostali. Szerszeń wyglądał raczej na zagubionego niż na zajechanego. Kogo to niby Kowal zajechał? Perłowskiego?
3. Wyluzuj trochę ze swoją obsesją, bo nic nowego i nic wartościowego nią nie wnosisz. Kowal miał tyle czasu na pracę z druzyną, ile Cretu miał i ma do KMŚ. Miej litość dla nowego trenera, bo w przypadku niepowodzenia na tej imprezie, zrobisz mu krzywdę. A o powodzenie będzie bardzo trudno. Wiecznie na bzdetach o "zajechaniu zawodników przez Kowala" nie da się jechać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3804 dnia: Listopada 08, 2018, 20:57:58 pm »
Mediolan, nie opowiadaj bzdur.
1. Specjalistę od przygotowania fizycznego zatrudnia się po to, żeby nie zjamował się tym I trener. Czytam słowa podziwu dla Andrzeja Zahorskiego. Słuszne. Jaki z tego wniosek? Jeśli przygotowanie fizyczne jest ok, jest to zasługą Zahorskiego. Jeśli przygotowanie fizyczne nie jest ok, jest to "zasługą" I trenera? Jest w tym jakiś sens?

Pierwsze słyszę, ja po pierwszym mistrzowskim sezonie, słyszałem głównie pochwałę jak to dobrze Andrzej Kowal przygotował formę na PO, co też było prawdą.

Teraz pytanie do Ciebie jeśli przełożony odpowiadający za projekt wybierze sobię że to Janek będzie od teraz odpowiadał za np. zbieranie danych które jest kluczowe i teraz Janek sobie zupełnie nie poradzi i projekt nie wystartuje to wina jest.
a) Wyłącznie Janka
b) Janka bo zawalił i przełożonego który wybrał nieodpowiednia osobę i źle złożył zespół który nie podołał zadaniu które dostał.
c) Tylko przełożonego bo źle złożył zespół mimo że miał dowolność

Jeszcze jedna uwaga/ciekawostka zapewne mało osób wie że od pewnego czasu obciążeniem zawodników siłownią decydował Andrzej Kowal.

====
Co do zespołu trenera Cretu nie podchodziłbym tak dwuwymiarowo, dostał drużynę w totalnym dołku, jednak to trochę inaczej niż dostawać "czyste karty" zawodników nie obciążone zawieruchami.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3805 dnia: Listopada 08, 2018, 21:38:22 pm »
No to jest cokolwiek zasługą Zahorskiego czy nie jest?
Miałeś cokolwiek do czynienia ze sportem, że wypisujesz takie rzeczy?
Wiesz za co odpowiada trener przygotowania fizycznego?
------------------------------
Ależ oczywiście, że Cretu nalezy traktować dwuwymiarowo:
Pierwszy wymiar jest taki, że wszystko, co dobre, jest jego zasługą.
Drugi wymiar jest taki, że wszystko, co złe, jest "zasługą" Kowala.
Chłopie, nie podawaj durnych przykładów o Janku, bo Ci wyjdzie, że wszystkiemu winny jest Góral, a porażkę Polaków na mistrzostwach świata w piłce kopanej spowodował Boniek.
Jak Ci Cretu mówi, że zawidnicy są dobrze przygotowani, to bądź uprzejmy przyjąć to do wiadomości i nie pitol głupot.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3806 dnia: Listopada 08, 2018, 21:59:21 pm »
Napisz mi gdzie napisałem że nasi zawodnicy są źle przygotowani, czasami warto czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie zdiagnozowałem problemu zawodników i naszej drużyny jako złe przygotowanie fizyczne. Choć zdaje sobie sprawę że czytanie ze zrozumieniem to umiejętność zanikająca, a jednak jeśli czytanie postów przychodzi z trudnością to może warto je czytać kilkukrotnie? (taka rada z serca).
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2018, 22:01:08 pm wysłana przez biperion »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3807 dnia: Listopada 08, 2018, 22:05:25 pm »
To co napisałeś i po co to napisałeś? Mają Twoje wywody cokolwiek do rzeczy?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3808 dnia: Listopada 08, 2018, 22:14:22 pm »
To co napisałeś i po co to napisałeś? Mają Twoje wywody cokolwiek do rzeczy?

Oczywiście że mają (choć oczywiście to moje zdanie, Twoje może być inne, jak to w życiu bywa).
Nie lubię jednak jak ktoś próbuje wkładać w moją wypowiedź coś czego nie napisałem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2018, 22:19:18 pm wysłana przez biperion »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3809 dnia: Listopada 08, 2018, 22:21:02 pm »
A to, że Kowal dobierał obciążenia zawodników, to od kogo wiesz?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.