Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426091 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3840 dnia: Listopada 14, 2018, 23:17:51 pm »
To co takiego się wydarzyło (poza zmianą trenera), że zawodnicy teraz zauważają, iż nie realizują założeń taktycznych?



No nie wiem, może sumienie ich ruszyło, że przez nich trener musiał przyjmować ten hejt,  może inne aspekty wchodzą w grę, ale to na pewno będzie wiedział jedyny i nieomylny.......... zgadnij kto ? ;)
Nie chodzi jednak o to że zauważają, ale że o tym mówią i przyznają się do tego.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2018, 23:21:03 pm wysłana przez Majer »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3841 dnia: Listopada 15, 2018, 00:40:03 am »
Majer, jak Cię lubię...
Kurde, po niego grzyba wkrecasz do tematu po raz kolejny AK. Darzę trenera Kowala duża sympatia i szacunkiem, pamiętam "łzy" zwycięstwa, ale i "łzy" porażek. Nie rozumiem dlaczego na siłę próbujesz malować laurki Andrzejowi w każdym poście.
Kurde, AK już w tym klubie nie ma. Dziękuję mu za to, co nam dał, ale nie rozumiem po co każda wypowiedź odbosisz do jego osoby.
Oddajmy cesarzowi co cesarskie, ale cesarz został oddalony. Pamiętajmy czas chwały. Ale racjonalnie.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3842 dnia: Listopada 15, 2018, 07:52:28 am »
O matko, wchodzę w kolejny wątek, a tu znowu Paweł o Andrzeju Kowalu...
Naprawdę można zakrztusić się poranną kawą czytając forum.
Na Zeusa...dajcie już spokój! Mało mieliście tego tematu przez dwa ostatnie lata?!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3843 dnia: Listopada 15, 2018, 09:00:20 am »
Droga Paulinko i drogi Poldku, co najmniej od 5 listopada (dalej nie cofałem się) nie napisałem słowa o Kowalu. Pisał o nim biberion, repres, Kiko1905, jupi1991 i oczywiście jakby inaczej mediolan8. Ja jedynie zacytowałem Możdżonka  ;)
P.S. Poldek dla Ciebie dobra rada ; jak pijesz kawę nie czytaj forum, bo a nóż znowu natkniesz się na mój wpis  ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2018, 09:08:10 am wysłana przez Majer »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3844 dnia: Listopada 15, 2018, 13:47:48 pm »
Ja jedynie zacytowałem Możdżonka  ;)
Który słowem nie wspomniał o AK  ::) więc do osoby trenera Kowala nawiązałeś sam  :) myślę że nie czas i pora na rozważania o byłem trenerze   ;)



Trener Cretu  "gra na dwóch libero, to jest dla mnie coś niebezpiecznego"
http://www.plusliga.pl/news/id/36818.html

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3845 dnia: Listopada 15, 2018, 15:27:13 pm »
Mam nadzieję że  krytycy poprzedniego trenera w innym świetle spojrzą na jego warsztat trenerski. Celowo nie piszę o zajadłych przeciwnikach, aby niepotrzebnie nie jątrzyć.  ;)
Tu Paweł. Właśnie tu o nim pisałeś.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3846 dnia: Listopada 15, 2018, 15:44:12 pm »
Mody, może byście założyli wątek pt. Kowal.
I niech se tam Majer pisze, że jest wielki. A inni, którym się chce niech piszą, że jest wilekim Magiem.
Ja też mam dość!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3847 dnia: Listopada 15, 2018, 17:08:54 pm »
Tu Paweł. Właśnie tu o nim pisałeś.

No widzisz Paweł, Paulina bez większego trudu złapała Cię na kowalowaniu  ;D
Młody już nie jesteś i zapominasz, o czym piszesz  ;D ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3848 dnia: Listopada 15, 2018, 20:32:45 pm »
Paulinka kochanie, a ten emotikon na końcu mojej wypowiedzi ? Ty poważnie bierzesz każdą moją wypowiedź.

 
Który słowem nie wspomniał o AK  ::) więc do osoby trenera Kowala nawiązałeś sam  :) myślę że nie czas i pora na rozważania o byłem trenerze   ;)

Jesteś geniuszem tomi92, jak na to wpadłeś ? :D

Młody już nie jesteś i zapominasz, o czym piszesz  ;D ;)

Masz rację już chyba dopadła mnie demencja  ;) ;D. Muszę wpisywać wszystko co pisałem w terminarz, jak mój były szef. Kiedyś coś zapomniałem i on mówi do mnie "widzisz Paweł ja wszystko wpisuje do kapownika". Po paru minutach coś wertuje w tym swoim terminarzu i czegoś szuka, jakiejś notatki. Ja go pytam czego pan szuka panie Zbyszku, a on do mnie , wiesz coś zapisałem sobie w kapowniku i nie pamiętam gdzie to zapisałem  :D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3849 dnia: Listopada 16, 2018, 09:46:42 am »




https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/788865/piatek-w-pluslidze-szturm-atakujacych-na-byle-kluby-zagra-lider-i-czerwona-latar

"Także w piątek stoczą pojedynek Trefl Gdańsk z Asseco Resovią Rzeszów. Ekipa z Trójmiasta jest pięć lokat wyżej i ma sześć punktów więcej niż zamykający tabelę przeciwnik z Podkarpacia. Za Treflem przemawia historia najnowsza spotkań z Pasiakami. W poprzednim sezonie nie przegrał z nimi nawet seta. Z drugiej strony to rzeszowianie spisali się lepiej w 7. kolejce. Podjęli walkę z liderem, a tymczasem gdańszczanie zostali rozbici 0:3 przez Jastrzębski Węgiel."

https://www.youtube.com/watch?v=mojpY9EgMNs Jerzy Mielewski i Marcin Lepa typuja 8 kolejkę.
Gdańsk - Resovia
Mielewski 1:3
Lepa 2:3
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2018, 17:12:59 pm wysłana przez A :) »