Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418310 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4560 dnia: Kwietnia 12, 2019, 11:03:17 am »
http://www.tv.pls.pl/video/id/7529.html
Wywiad z DS GKS-u, który powiedział, że Gruszka już w styczniu wiedział, że idzie do Resovii. Jak Wygląda prezes Ignaczak, który w wywiadach opowiadał, że pracują z trenerem Cretu nad przyszłorocznym  składem, jaka jest wiarygodność prezesa, bo albo nie ma nic do powiedzenia w sprawach kadrowych albo oszczędnie gospodaruje prawdą.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4561 dnia: Kwietnia 12, 2019, 13:19:21 pm »
Kuba Malke na tt, tuż po opublikowaniu tego materiału:
"Hmm trochę jestem zdziwiony ta chronologia zdarzeń, biorąc pod uwagę moje rozmowy w temacie @gruszka3 z prezesem Janickim jak i lutowa korespondencje z dyrektorem. Ale ja się widać nie znam na kalendarzu 😉"

Więc w sumie nie wiadomo jak to wyglądało.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4562 dnia: Kwietnia 12, 2019, 13:27:44 pm »
Raczej wierzę dyrektorowi niż managerowi,który jest zainteresowany transferami, Malke już nie raz zmieniał zdanie vide ostatni wywiad w RC

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4563 dnia: Kwietnia 12, 2019, 15:30:41 pm »
http://www.tv.pls.pl/video/id/7529.html
Wywiad z DS GKS-u, który powiedział, że Gruszka już w styczniu wiedział, że idzie do Resovii. Jak Wygląda prezes Ignaczak, który w wywiadach opowiadał, że pracują z trenerem Cretu nad przyszłorocznym  składem, jaka jest wiarygodność prezesa, bo albo nie ma nic do powiedzenia w sprawach kadrowych albo oszczędnie gospodaruje prawdą.
Serio to piszesz?
Szybki link w Google i artykuł z 10 lutego
https://www.google.com/amp/s/m.sportowefakty.wp.pl/amp/siatkowka/804181/dwoch-kandydatow-na-nowego-trenera-asseco-resovii-faworytem-piotr-gruszka

To tak ma szybko. Czyli już na początku lutego było wiadomo, iż z Piotrkiem Gruszką jest coś na rzeczy.

Nie za bardzo wiem z czego wynika przekonanie, iż trener Cretu miał być kimś więcej niż strażakiem który miał ratować Resovię. Myślę, iż on też to wiedział. Wiedział, iż przychodzi na rok. Czy była nadzieja na przedłużenie kontraktu? Zapewne była. Tylko w czasie gdy o tym decydowano Resovia dalej słabo grała. Nawet z wywiadu z trenerem Cretu można wyciągnąć wnioski, iż on też miał wiedzę, iż nie będzie budował składu na kolejny sezon. Mówił, iż to nowy trener powinien budować skąd i wziąć za niego odpowiedzialność.
W przeciwieństwie do poprzednich sezonów tym razem kto odchodzi a kto zostaje dość szybko zamknięto w klubie. Dla żadnego zawodnika nie było zaskoczenia po ostatnim meczu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4564 dnia: Kwietnia 12, 2019, 16:57:12 pm »
Klub bardzo poważnie traktował kandydaturę Cretu, jednak Piotrek Gruszka okazał się większym realistą. Tak bywa w interesach.
Przy całej marności tego sezonu, warto żebyśmy zachowali szacunek dla trenera Cretu. Błędy? A kto ich nie popełnia?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4565 dnia: Kwietnia 12, 2019, 19:47:52 pm »
Bierzmy Vitala!!! Dorzucę 100 PLN do karnetu. Nie gwarantuje sukcesów ale będzie zabawa!!!

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4566 dnia: Kwietnia 12, 2019, 20:05:14 pm »
Niestety u nas nie ma miejsca na spontan w przeciwnym razie byłby Grozer Leon Kurek czy nawet ANastasi itd na pewno nie do końca karier ale myśle ze 1-2 sezony było dodatkowo realne

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #4567 dnia: Kwietnia 12, 2019, 20:32:45 pm »
Raczej wierzę dyrektorowi niż managerowi,który jest zainteresowany transferami, Malke już nie raz zmieniał zdanie vide ostatni wywiad w RC
Nie wiem, ale jeśli on to pisze publicznie, dodaje tekst o korespondencji, to mnie to jedynie zastanawia ;)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829