Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 207585 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #380 dnia: Lutego 15, 2015, 16:30:25 pm »
Dzisiaj znów na jeden numer karnetu mogłem tylko jeden bilet zarezerwować, ktoś jeszcze tak miał?

Chciałabym móc dojść do tego etapu, by się wypowiedzieć ;)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #381 dnia: Lutego 15, 2015, 23:04:08 pm »
Ja na karte zarezerwowałem dwa bilety, na lige mistrzów mogłem 3

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #382 dnia: Lutego 15, 2015, 23:48:48 pm »
Patrzyłam z ciekawości ile miejsc mogę zarezerwować na LM dzięki karnetowi. Dwa. Czyli karta daje teraz większe możliwości niż karnet na który wydaje się co sezon tyle pieniędzy? Ten klub nie od dziś ma gdzieś swoich kibiców, więc pewnie nie powinno mnie to dziwić ale nadal bardzo denerwuje.

dyymmi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #383 dnia: Lutego 16, 2015, 09:05:56 am »
Nie daje więcej. W regulaminie jest zapisane, że na kartę można tylko 2 bilety i tak też jest. Jeśli ktoś może zarezerwować czasami 3 i więcej, bo znam takie przypadki, to jest to błąd systemu. Sprawdzałem przy rezerwacji na Vfb i mogłem normalnie tylko dwa na kartę :)

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 16, 2015, 16:06:28 pm »
Mam taki problem: chciałem zamówić kartę kibica, jednak pech chciał, że trafiłem na przerwę techniczną na kanale mojego banku w PayU, co spowodowało, że płatność nie została sfinalizowana. Zostałem cofnięty na stronę główną Asseco Resovia nie otrzymując żadnej informacji, co dalej z moim zamówieniem. Myślałem, że po prostu zostało ono anulowane, jednak ponowna próba zamówienia karty kibica zakończyła się otrzymaniem informacji, że już jedno zamówienie na kartę jest w trakcie realizacji. Pisałem maila na wyspę, zgłaszałem też problem przez formularz na stronie i nie ma reakcji. Co mogę z tym zrobić?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 17, 2015, 08:50:17 am »
obejrzeć Skrę w TV ;)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 22, 2015, 20:22:31 pm »
No,no,no :D

6 minut i nie ma już biletów :D

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 25, 2015, 11:32:56 am »
Mam pytanie, podczas rezerwacji biletów na Novosibirsk (1 etap) bilety kosztowaly a przynajmniej tak pisalo 20 ZŁ. Dzis wchodze na strone i pisze ze bilety juz po 25 ZŁ. Wydrukowalem nawet potwierdzenie rezerwacji i pisze jak byk 20 zl. Czy jezeli udalo mi sie zamowic bilet za 20 to mam za 20?  :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2015, 11:39:53 am wysłana przez Grzesiek »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 25, 2015, 12:49:03 pm »
Mam pytanie, podczas rezerwacji biletów na Novosibirsk (1 etap) bilety kosztowaly a przynajmniej tak pisalo 20 ZŁ. Dzis wchodze na strone i pisze ze bilety juz po 25 ZŁ. Wydrukowalem nawet potwierdzenie rezerwacji i pisze jak byk 20 zl. Czy jezeli udalo mi sie zamowic bilet za 20 to mam za 20?  :P

Ja płaciłem 20 zł.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 27, 2015, 09:19:37 am »
Pytanie mam, zapłaciłem za bilety prze payu, wydrukowałem a nadal mam informacje że bilet nieodebrany, żeby sie nie okazało, że zwolnią moją rezerwację do drugiej tury. Tak jest zawsze?