Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 206306 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #150 dnia: Października 07, 2013, 16:56:54 pm »
Ale godzinę meczu wymusił polsat, klub na to wpływu nie miał...

Mógł powalczyć o zmianę godziny. Uważam, że Plusliga na czele z don Arturo winna pomóc Resovii wymusić na Polsacie zmianę  godziny meczu. W normalnych układach byłoby to naturalne. Byłoby to w jej interesie, w interesie promocji i ligi i całej polskiej siatkówki.
A  +Liga wymusiła, ale.... na naszym klubie posłuszeństwo Polsatowi.
A Biesiada  był ponoć zakałą polskiej siatkówki. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, sąd byłego prezesa PZPS  uniewinnił.

 Boże, gdzie są służby specjalne, aby likwidować w naszym kraju struktury mafijne.
 Zorganizowana grupa trzymająca władzę w polskiej siatkówce ma się dobrze.
 Rozumiem tych, którzy nie chcą się narażać "ojcu chrzestnemu" i jego braciom. Nie warto.
-----------------------------------------------------------------
Beton w PZPN to grzeczne chłopaki były. Nie wytrzymują porównania.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2013, 17:53:48 pm wysłana przez rayan11 »

Zbigniew

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #151 dnia: Października 10, 2013, 19:00:11 pm »
Witam mam do odstąpienia po nominalnej cenie (czyli 35 zł) dwa bilety na mecz Resovii z BBTS-em. Kupiłem dla znajomych, ale okazało się, że nie mogą jutro przyjechać. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o meila na priv.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #152 dnia: Października 25, 2013, 11:09:18 am »
Od wczoraj trwa rezerwacja biletów na ligę mistrzów, spotkanie 30.10.2013 z czarnogórskim zespołem Budvanska Rivijera BUDVA w którym to występuje były Resoviak i Mistrz Polski Marko Bojić

Na meczach ligi mistrzów hala ma być pełna po brzegi, także rezerwować bilety.
Dajmy przykład Europie jak należy dopingować drużynę oraz pokażmy jakie zainteresowanie siatkówką jest w Polsce; Rzeszowie. Jak patrze na inne hale i mecze rozgrywane w lidze mistrzów to "płakać mi się chce", zainteresowanie znikome i cicho jak makiem zasiał (przykładem chociażby mecz Ankara-Jastrzębie ...)

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1478,dzis-rusza-drugi-etap-rezerwacji-biletow-na-mecze-asseco-resovii-w-lidze-mistrzow.html
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2013, 11:13:13 am wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #153 dnia: Października 25, 2013, 13:02:51 pm »
Od wczoraj trwa rezerwacja biletów na ligę mistrzów, spotkanie 30.10.2013 z czarnogórskim zespołem Budvanska Rivijera BUDVA w którym to występuje były Resoviak i Mistrz Polski Marko Bojić

Na meczach ligi mistrzów hala ma być pełna po brzegi, także rezerwować bilety.
Dajmy przykład Europie jak należy dopingować drużynę oraz pokażmy jakie zainteresowanie siatkówką jest w Polsce; Rzeszowie. Jak patrze na inne hale i mecze rozgrywane w lidze mistrzów to "płakać mi się chce", zainteresowanie znikome i cicho jak makiem zasiał (przykładem chociażby mecz Ankara-Jastrzębie ...)

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1478,dzis-rusza-drugi-etap-rezerwacji-biletow-na-mecze-asseco-resovii-w-lidze-mistrzow.html


Tyle zawsze jest płaczu o te bilety a teraz proszę kibicować w meczu ze słabszym przeciwnikiem to już nie łaska?

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #154 dnia: Października 25, 2013, 13:35:07 pm »
Myślę, że jest to spowodowane wprowadzeniem karty kibica.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #155 dnia: Października 25, 2013, 16:28:54 pm »
Myślę, że jest to spowodowane wprowadzeniem karty kibica.

Ale wielu karnetowiczów też nie zarezerwowało swoich miejsc.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #156 dnia: Października 25, 2013, 21:19:54 pm »
Myślę, że jest to spowodowane wprowadzeniem karty kibica.

Jak już wspomniałaś o kartach kibica to się wypowiem na ten temat, uważam ich wprowadzenie za bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu strona podczas rezerwacji nie wygasa  :D, nie ma w większości przypadków pochopnych rezerwacji (myślenia bo mi się później nie uda zakupić biletu to zarezerwuję najwyżej nie odbiorę) jak to zwykle miało miejsce, brak karty ogranicza również potencjalnych koników na szlagierowe mecze LM i PL.

Wracając do meritum, kibice którzy nie wyrobili sobie kart kibica nie chcą najwidoczniej przychodzić na mecze Resovii, bo jak by im zależało to nic nie stało na przeszkodzie żeby kartę sobie zorganizować  ::).
Prezes-Ignaczak

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #157 dnia: Października 26, 2013, 10:31:31 am »
Jak już wspomniałaś o kartach kibica to się wypowiem na ten temat, uważam ich wprowadzenie za bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu strona podczas rezerwacji nie wygasa  :D, nie ma w większości przypadków pochopnych rezerwacji (myślenia bo mi się później nie uda zakupić biletu to zarezerwuję najwyżej nie odbiorę) jak to zwykle miało miejsce, brak karty ogranicza również potencjalnych koników na szlagierowe mecze LM i PL.

Wracając do meritum, kibice którzy nie wyrobili sobie kart kibica nie chcą najwidoczniej przychodzić na mecze Resovii, bo jak by im zależało to nic nie stało na przeszkodzie żeby kartę sobie zorganizować  ::).

Dokładnie i pewnie większość tych najbardziej lamentujących się obudzi na mecz ze Skrą i w dniu rezerwacji zobaczy, że kartę potrzeba...

ull

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #158 dnia: Października 27, 2013, 17:19:36 pm »
Rezerwacja biletów na sobotni mecz z Bydgoszczą trwa od wczoraj a jeszcze całkiem sporo wolnych miejsc pozostało...
We wszystkim co robisz dąż do perfekcji i nigdy nie myśl, że już jesteś "mistrzem".

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #159 dnia: Października 27, 2013, 20:35:03 pm »
Rezerwacja biletów na sobotni mecz z Bydgoszczą trwa od wczoraj a jeszcze całkiem sporo wolnych miejsc pozostało...
Pójdą wszystkie bilety, gorzej będzie z karnetowcami  :o