Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 206260 razy)

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #190 dnia: Grudnia 08, 2013, 20:06:47 pm »
 2 razy komunikat przy rezerwowaniu miejsca - błąd systemu, spróbuj ponownie a za trzecim razem: limit biletów na tą kartę wyczerpany :(

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #191 dnia: Grudnia 08, 2013, 20:18:01 pm »
Bilety poszły w niecałe 2 minuty.  :o

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #192 dnia: Grudnia 08, 2013, 20:38:15 pm »
zobaczymy po 21.... jeśli jeszcze kilka osób miało ten sam problem co ja to się może okazać , że coś jeszcze da się zarezerwować

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #193 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:50:25 pm »
Powiedzcie mi jak to jest z dziećmi, chce zabrać ze sobą na niedzielę, siostrzenice w wieku 10 lat, potrzeba jej bilet czy da rade wprowadzić bez biletu?

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 11, 2013, 16:43:40 pm »
Powiedzcie mi jak to jest z dziećmi, chce zabrać ze sobą na niedzielę, siostrzenice w wieku 10 lat, potrzeba jej bilet czy da rade wprowadzić bez biletu?
Zależy jak wyrośnięta jest. Ostatnio znajomy 7-mio latkę wprowadził bez problemu.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #195 dnia: Grudnia 11, 2013, 18:14:52 pm »
I koniecznie niech usiadzie na schodach. Szanujmy i siebie i klub skoro nie robia tego osoby wyznaczone. Rozumiem ze skoro niewiasta bez biletu to 2 godz u wujka na kolanach. Gratuluje pomyslu i reklamy takich postaw na forum

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #196 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:10:58 pm »
I koniecznie niech usiadzie na schodach. Szanujmy i siebie i klub skoro nie robia tego osoby wyznaczone. Rozumiem ze skoro niewiasta bez biletu to 2 godz u wujka na kolanach. Gratuluje pomyslu i reklamy takich postaw na forum

Ja nie widzę tutaj problemu, dla mnie byłoby super, gdyby hala pękała w szwach i nie można było się w niej ruszyć, mogę stać cały mecz jakby zaszła taka potrzeba - ustępując miejsca dzieciakom które byłyby chętne przyjść na halę,  . Przepisy m.in. przeciwpożarowe, bezpieczeństwa o zakazie siedzenia na schodach są wg. mnie zbędne  :), (nie chcę słyszeć głosów prawych ludzi odpowiadających na mojego posta), może nie jest to do końca zgodne z normami to co głoszę, lecz dla mnie liczy się atmosfera, inne względy mam gdzieś!
Prezes-Ignaczak

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #197 dnia: Grudnia 12, 2013, 08:10:29 am »
I koniecznie niech usiadzie na schodach. Szanujmy i siebie i klub skoro nie robia tego osoby wyznaczone. Rozumiem ze skoro niewiasta bez biletu to 2 godz u wujka na kolanach. Gratuluje pomyslu i reklamy takich postaw na forum
Mój starszy syn od 6 lat przychodzi ze mną na mecze bez biletu (teraz ma 9 lat). Od tego roku na niektóre przychodzę również z młodszym (5 lat). Siadają obok mnie na schodach, przy czym tego czasu na siedząco jest ca 30%, reszta to ganianie po hali.. Uważam za podwójnie bez sensu kupowanie dla nich biletu, po pierwsze dlaczego mają płacić za miejsce, którego w pełni nie wykorzystują (bo nie usiedzą 2h na miejscu i sobie spacerują), po drugie kupując dla nich pozbawiłbym dwóch kibiców Resovii szansy na wejście na halę.
Jak kupowałem karnet po raz pierwszy pytałem o stanowisko klubu na ten temat. Odpowiedź brzmiała następująco - do 10-12 lat nie ma sensu, bo dziecko i tak nie wysiedzi na krzesełku całego meczu. Dlatego upolowałem miejsce w pierwszym rzędzie i przy schodach, żeby młody swoimi wędrówkami jak najmniej przeszkadzał innym.
A na schodach i tak co chwilę siedzą osoby, które mają ze swoich miejsc słabą widoczność (boczne sektory).

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #198 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:38:19 am »
I koniecznie niech usiadzie na schodach. Szanujmy i siebie i klub skoro nie robia tego osoby wyznaczone. Rozumiem ze skoro niewiasta bez biletu to 2 godz u wujka na kolanach. Gratuluje pomyslu i reklamy takich postaw na forum

Jest to wprowadzenie w życie  hasła "Dziękuję Ci Tato ,że jestem Resoviakiem" ;) ( w tym przypadku wujku- sens hasła  pozostaje bez zmian ). Trzeba chodzić z dziećmi!!!
Ja chodzę z córkami.Mam to szczęście ,że mam od kilku lat 2 karnety.
Starsza córa -teraz 13 letnia ,powiedzmy od 3 lat usiedzi na miejscu.Od tego sezonu chodzi także młodsza 6 letnia.Dla niej usiedzenie na kolanach 2 godziny graniczy z cudem. Ale najważniejsze dla Natalki jest:
1/klaskanie
2/krzyczenie (tak to określa na razie)
3/wyszukiwanie chodzącego Wilka
4/zbieranie podpisów po meczu

To samo przeżywałem ze starszą parę lat temu....Efekt jest taki,że jeździ na mecze z przyjemnością w Pasiaku rzecz jasna!
Dla dzieci samo bycie na hali,oglądanie meczu to bardzo ważna sprawa.A ,że czasem siedzą na schodkach...Cóż , dla mnie jest to pewien nierozerwalny element każdego meczu.


« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2013, 13:23:35 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #199 dnia: Grudnia 12, 2013, 12:22:20 pm »
I koniecznie niech usiadzie na schodach. Szanujmy i siebie i klub skoro nie robia tego osoby wyznaczone. Rozumiem ze skoro niewiasta bez biletu to 2 godz u wujka na kolanach. Gratuluje pomyslu i reklamy takich postaw na forum
Ale się popisałeś... ::)