Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 206279 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #230 dnia: Stycznia 04, 2014, 10:45:57 am »
Nie widzę powodu dla którego miałaby być zamknięta, byłem tam wczoraj i nie widziałem żadnej informacji na ten temat, w internetach też nic, także powinna być otwarta...

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #231 dnia: Stycznia 06, 2014, 20:24:36 pm »
Na lige mistrzów na karte kibica można rezerwować 4 bilety ??

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #232 dnia: Stycznia 06, 2014, 21:15:01 pm »
Ja dzisiaj nie mogłem zarezerwować żadnego ;D Jest napisane że przekroczony limit biletów na kartę a w koszyku nic. I z tego co wiem nie jestem jedynym przypadkiem. Poprawcie to ludzie bo jak takie samo mi coś zrobi na Skre to się zdenerwuję ;D

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #233 dnia: Stycznia 06, 2014, 21:22:32 pm »
Ja dzisiaj nie mogłem zarezerwować żadnego ;D Jest napisane że przekroczony limit biletów na kartę a w koszyku nic. I z tego co wiem nie jestem jedynym przypadkiem. Poprawcie to ludzie bo jak takie samo mi coś zrobi na Skre to się zdenerwuję ;D

Proponuję leczyć kompleksy, bo jak można porównywać mecz ze Skrą, który jest nic nie znaczącym pojedynkiem na przestrzeni sezonu zasadniczego Plus Ligi z meczem o życie w lidze mistrzów. Żal mi niektórych kibiców Resovii którzy mają kompleks Skry, przejawia się on niemal na wszystkich portalach o tematyce siatkarskiej, aż się żygać na to chce!


Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #234 dnia: Stycznia 06, 2014, 21:35:04 pm »
Proponuję leczyć kompleksy, bo jak można porównywać mecz ze Skrą, który jest nic nie znaczącym pojedynkiem na przestrzeni sezonu zasadniczego Plus Ligi z meczem o życie w lidze mistrzów. Żal mi niektórych kibiców Resovii którzy mają kompleks Skry, przejawia się on niemal na wszystkich portalach o tematyce siatkarskiej, aż się żygać na to chce!

Wituś, nie bądź taki poprawny politycznie. Ne zauważasz, jak pseudo kibice Skry hejtują Resovię i ich kibiców. Ostatnie 2 lata to coraz większe kompleksy Resovii  bełchatowskich fanów.
A tak a'propos co Ty czytasz? Zmień kółko zainteresowań  ;) .


venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #235 dnia: Stycznia 06, 2014, 21:38:17 pm »
Akurat jeśli chodzi o Skre to biorę udział w oprawie organizwoanej przez Why, a że karnetu nie mam to wypada bilet mieć.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #236 dnia: Stycznia 07, 2014, 09:06:32 am »
Proponuję leczyć kompleksy, bo jak można porównywać mecz ze Skrą, który jest nic nie znaczącym pojedynkiem na przestrzeni sezonu zasadniczego Plus Ligi z meczem o życie w lidze mistrzów. Żal mi niektórych kibiców Resovii którzy mają kompleks Skry, przejawia się on niemal na wszystkich portalach o tematyce siatkarskiej, aż się żygać na to chce!

Wielkie słowa.
Może jednak zastosujemy od dawna sprawdzoną taktykę -liczy się następny mecz.Nie ma co podbijać bębenka.Ten ważny a ten nieistotny.
Przyjdzie i czas na Belgów.Na razie na tapecie są Ptaki.
Nie miej pretensji do ludzi ,że ekscytuje ich konfrontacja ze Skrą.To takie nasze (zachowując zdrowo zdroworozsądkowe podejście) Wielkie Derby Siatkarskiej Polski.Zawsze wzbudzały wzbudzają i będą wzbudzać wielkie emocje .Barcelona może grac z Bayernem Manchesterem w LM.Ale jak zbliża się mecz z Realem,każdemu szybciej krew w żyłach płynie  :D.

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #237 dnia: Stycznia 07, 2014, 09:35:57 am »
Pie....cie za przeproszeniem nie na temat  ;) U mnie wyglądało to tak że jak wpisywałem numer karty w "pole do wpisywania numeru karty" to wyskakiwał mi komunikat że dla tej karty nie można już zarezerwować biletu, a żona przez przypadek wpisała numer karty w pole do numeru karnetu i w taki sposób zarezerwowałem 4 bilety  ;D

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #238 dnia: Stycznia 07, 2014, 09:57:53 am »
Pie....cie za przeproszeniem nie na temat  ;) U mnie wyglądało to tak że jak wpisywałem numer karty w "pole do wpisywania numeru karty" to wyskakiwał mi komunikat że dla tej karty nie można już zarezerwować biletu, a żona przez przypadek wpisała numer karty w pole do numeru karnetu i w taki sposób zarezerwowałem 4 bilety  ;D
Masz mądrą żonę  ;) Ciesz się
Ja rezerwując na karnet dodatkowe bilety nie miałem takich problemów.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #239 dnia: Stycznia 07, 2014, 10:26:49 am »
Tak z ciekawości sprawdziłem i dalej mogę rezerwować bilety  :o ;D