Autor Wątek: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów  (Przeczytany 18391 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:35:26 pm »
Nic, tylko wyspa.

Swoją drogą jest fajne miejsce do zrobienia jakiegoś Resoviackiego Graffiti ... aż się o to prosi :)
Czyli teraz nazwa "Wyspa" nabierze nowego wymiaru  8)

Poprzednia miała trochę elementów siatkarskich - kształt piłki (przynajmniej kawałek).
Czy kolory nowej wyspy są bardziej żywe, czy tak jak poprzednio jakieś takie, niby czerwone, ale ...  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:52:27 pm »
Czyli teraz nazwa "Wyspa" nabierze nowego wymiaru  8)

Poprzednia miała trochę elementów siatkarskich - kształt piłki (przynajmniej kawałek).
Czy kolory nowej wyspy są bardziej żywe, czy tak jak poprzednio jakieś takie, niby czerwone, ale ...  ;D

Budowa nie została jszcze zakończona. Chyba piłka też będzie. Kolory są bardziej żywe.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:53:21 pm »
To chyba tylko szkielet i coś tam będzie jeszcze... mam nadzieję. Ale jest dużo miejsca więc te spotkania z siatkarzami mogą się tam odbywać.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 18, 2013, 23:17:21 pm »
jak się jutro zarezerwuje karnety to można już jutro podjechać na wyspę i wybrać ?? :)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 19, 2013, 08:13:58 am »
Na stronie jest napisane, że można.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #25 dnia: Września 03, 2013, 18:54:42 pm »
Nie byłem jeszcze po karnet więc ma pytanie do "ewentualnie zorientowanych". Czy są w sprzedaże nowe koszulki polo te w których nasi zawodnicy i trener byli podczas promocji wyspy AR. W sklepie internetowym ich nie ma, więc obawiam się, że na wyspie pewnie też nie.   

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #26 dnia: Września 04, 2013, 20:06:40 pm »
Byłem na wyspie wczoraj i z koszulkami, szalikami, itd. jest istna tragedia  :o
Narazie mają dużo koszulek MISTRZ POLSKI 2013 to ją kupiłem bo jeszcze nie miałem. Jest kilka koszulek polo czerwonych ale chyba innych niż mają zawodnicy. Co do szalika, Pan dał mi jakąś ... chustę ;D Dzięki, poczekam do sezonu.
Zakupiłem jeszcze nieśmiertelnik, fajny gadżet.

Amy131

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #27 dnia: Września 07, 2013, 12:51:59 pm »
Nie byłem jeszcze po karnet więc ma pytanie do "ewentualnie zorientowanych". Czy są w sprzedaże nowe koszulki polo te w których nasi zawodnicy i trener byli podczas promocji wyspy AR. W sklepie internetowym ich nie ma, więc obawiam się, że na wyspie pewnie też nie.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, a wręcz pewność, że takich koszulek nie będzie. Drużyna i sztab mają własne modele, tworzone na zamówienie pod każdego z osobna, nie są one dostępne w sprzedaży dla kibiców.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #28 dnia: Września 07, 2013, 14:57:47 pm »
Na pewno takich koszulek nie będzie bo prócz zawodników mają takie sztab szkoleniowy, czy pracownicy klubu. I wydaje mi się że np w czasie meczów przez to są poniekąd odróżniani od zwykłych kibiców przez ochronę itp... :D


kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #29 dnia: Października 01, 2013, 14:45:48 pm »

A na wyspie kubki w cenie 30zł, takie duuże łapska pewnie do klaskania(?) oraz opaski odblaskowe w cenie 6zł.