Autor Wątek: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów  (Przeczytany 18392 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #60 dnia: Października 24, 2013, 13:55:37 pm »
Z tego co wiem to koszulki meczowe chłopaków i repliki dla kibiców były zamawiane w tym samym terminie... Na Wyspie rozkładają ręce i sami są źli, że tak jest co roku no ale to klub wybiera firmę...

Po wszystkich przejściach proponuje Vigo, Ideo, VegaCom aut :p W ich miejsce na pewno znaleźli by się lepsi dla których przyjemnością było by świadczenie usług dla Mistrza Polski a nie przykrym obowiązkiem...

Ja bym preferował firmę Asics jako producenta koszulek, renoma godna Resovii
Prezes-Ignaczak

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #61 dnia: Października 24, 2013, 13:58:10 pm »
Z tego co wiem to koszulki meczowe chłopaków i repliki dla kibiców były zamawiane w tym samym terminie... Na Wyspie rozkładają ręce i sami są źli, że tak jest co roku no ale to klub wybiera firmę...

Po wszystkich przejściach proponuje Vigo, Ideo, VegaCom aut :p W ich miejsce na pewno znaleźli by się lepsi dla których przyjemnością było by świadczenie usług dla Mistrza Polski a nie przykrym obowiązkiem...
Dosyć radykalne ruchy  :o
Myślę, że wina leży po środku. Klub mógłby lepiej planować i nadzorować, Wykonawca mógłby lepiej tworzyć.
Ja bym preferował firmę Asics jako producenta koszulek, renoma godna Resovii
Vigo mamy w ramach sponsoringu, za Asics trzeba by płacić  8)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #62 dnia: Października 24, 2013, 14:24:29 pm »
Myślę, że wina leży po środku. Klub mógłby lepiej planować i nadzorować, Wykonawca mógłby lepiej tworzyć.Vigo mamy w ramach sponsoringu, za Asics trzeba by płacić  8)

A czego nie zachęcić Asics, do sponsorowania Resovii  :). Takiej reklamy , jak nazwa firmy na koszulkach Mistrza Polski nie zstąpi nawet reklama telewizyjna.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2013, 14:52:27 pm wysłana przez rayan11 »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 16, 2013, 19:12:22 pm »
W gorączce świątecznych zakupów odwiedzilem Wyspę AR i znowu wqrw. Pustki , brak koszulek zawodników i rozmiarów , pasiaków MP nie ma ... będą .. Uwaga ! ... po Świetach. No po prostu mistrzowie marketingu. Czy ktos nie powinien  przewidziec ze w okresie poszukiwania prezentów pełny magazyn może sie przydać. Załamka.

KasiuPR nawet nie odpisuj.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 16, 2013, 19:37:14 pm »
Mogę pobawić się w rzecznika?  ;D

"Pragnę zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego sklepu była bogata i wychodziła naprzeciw potrzebom rynku. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub propozycje dotyczące gadżetów bądź funkcjonowania naszej Wyspy prosimy o kontakt mailowy. Zapewniamy, że każda sugestia i inicjatywa zostanie uwzględniona w najbliższej przyszłości. Każdy z Państwa może dołożyć własną cegiełkę w procesie budowania pomostu między Kibicami a Klubem."

Amy131

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 16, 2013, 21:07:08 pm »
Studiuję zarządzanie, z przedmiotu merchandising robimy projekt- analiza wybranego sklepu- nomen omen- wybrałam właśnie wyspę.
I wiecie co?
Wszystko jest na nie !
Z marketingowego punktu widzenia, wygląda to tak, że klub utworzył sklep tylko po to bo inne kluby mają i w ogóle o to nie dba, automatycznie leci na łeb na szyję PR- bo kibice pomimo strategi cen prestiżowych- chcą kupować, ale nie mogą !
Podstawowe prawo ekonomii brzmi: im wyższy popyt tym lepiej, widać klub albo ma to w duszy albo udają że nie widzą iż nie mogą zaspokoić podstawowego popytu na rynku. Mógłby to być dochodowy interes, ale jak ktoś nie chce- to nie można na siłę.

malta1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 17, 2013, 14:17:35 pm »
Jeśli ktoś by szukał resoviackiego prezentu na święta to zapraszamy do Oficjalnego Sklepu CWKS Resovia. Ostatnio widzimy duży wzrost zainteresowania kobiecymi gadżetami stąd oferta świąteczna skierowana jest też dla nich!

https://www.facebook.com/SklepKibicaResovii
(w okresie zimowym czynny w czwartki i piątki w godzinach 17:30 - 19:00)

Ostatnie nowości:

Bluza kangruka:


Damskie bluzy z kapturem:


Koszulka dziecięca:



Longsleeve:


Kubki ceramiczne:


Koszulka damska:


Resoviackie misie:


Jak ktoś byłby chętny, a ma jakieś pytania zapraszam na PW!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2013, 14:21:09 pm wysłana przez malta1905 »

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wyspa Asseco Resovii w Galerii Rzeszów
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 18, 2013, 06:26:07 am »
To powinny być raczej wilki a nie misie  :o