Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 290540 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Typer informacje ogólne i opinie
« dnia: Października 08, 2013, 22:49:51 pm »
Witam, w jednym z tematów padła propozycja aby odgrzebać Typera. Jako iż to ma być zabawa dla przyjemności to jako nagrodę główną proponuję długopis od Spaidera a jak ładnie poprosimy to jeszcze "pastylki mocy".

Tylko czy chcemy się w to bawić? Zrobimy na próbę pierwszą kolejkę i zobaczymy jak to pójdzie. Jak ktoś chętny do prowadzenia typera to proszę o informację.

Trzeba też stworzyć jakiś regulamin typera. Nie urwijcie mi głowy jak będzie powstawało to przez tydzień ale mało czasu. Będziemy typować dwie rzeczy.

1/ Pierwszą rzeczą to będzie typowanie setów. Będzie kolejka oraz napisane drużyny. Wynik trzeba będzie napisać pod spodem aby łatwiej było to ogarnąć.

przykład dam w pierwszej kolejce. Drugą podrasujemy i będzie hulać aż miło.

Punkty. Za trafienie dokładnego wyniku + 3 pkt, za wskazanie zwycięzcy + 1 pkt.

2/ ilość punktów w danym meczu zdobędzie Resovia. Jeżeli trafimy wynik dokładnie to do klasyfikacji + 5 pkt. Jak się pomylimy  o 10 pktów to 1 pkt.

np. wygrana 3-0 to jest 75 pkt dla Resovii i za to jest 5 pkt do klasyfikacji. 1 pkt. było by jak by było wskazane w przedziale 65-85.

lub  ilość pkt. w meczu z udziałem Resovii. I tu sumuje się to co zdobył przeciwniki z wynikiem "Resovii". Za trafienie wyniku + 10 pkt.

Co wy na to? 
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2014, 16:58:21 pm wysłana przez KChudz »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #1 dnia: Października 08, 2013, 23:13:36 pm »
Troche nisko ten temat, łatwo można przeoczyć.

Do typów można jeszcze standardowo umieścić mvp naszego spotkania.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 23:15:07 pm wysłana przez kael »
W końcu.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #2 dnia: Października 08, 2013, 23:18:37 pm »
No i ja przeoczyłem właśnie ;) Napisałem posta z pytaniem a tu widzę już odpowiedź mam. Ok no to zaczynamy zabawę.

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #3 dnia: Października 08, 2013, 23:24:25 pm »
To ja proponuję:
Pojawia się post startujący zawierający listę meczów (+L) do typowania, a dokładniej ich kolejność
Typujący rejestrują posty z typami w tej kolejności -można kopiować listę. Dopisują do każdego meczu mvp.

Punktację się ustali w regulaminie.
Powinna być grupa zarządzająca ( A: i ktoś jeszcze)
Wyniki po zakończeniu kolejki.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #4 dnia: Października 08, 2013, 23:27:58 pm »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #5 dnia: Października 08, 2013, 23:31:01 pm »
Dobrze by było też to trochę ,,zareklamować''. Niektórzy mogą wchodząc na forum spoglądać od razu na górę, gdzie tematy są związane stricte z siatkówką i mimo, że chętnie pobawiłyby się w typera to mogą go przeoczyć.
Mniej więcej po 1 albo 2 kolejce będzie wiadomo ile jest chętnych i czy jest sens kontynuowania zabawy.

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #6 dnia: Października 08, 2013, 23:31:15 pm »

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #7 dnia: Października 08, 2013, 23:33:04 pm »
Dobrze by było też to trochę ,,zareklamować''. Niektórzy mogą wchodząc na forum spoglądać od razu na górę, gdzie tematy są związane stricte z siatkówką i mimo, że chętnie pobawiłyby się w typera to mogą go przeoczyć.
Mniej więcej po 1 albo 2 kolejce będzie wiadomo ile jest chętnych i czy jest sens kontynuowania zabawy.
Jak będziesz wchodził przez resovia.rzeszow.pl to najaktualniesze tematy masz na górze  8)
wygodne i nic Ci nie umknie  ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #8 dnia: Października 09, 2013, 08:06:17 am »
Jak będziesz wchodził przez resovia.rzeszow.pl to najaktualniesze tematy masz na górze  8)
wygodne i nic Ci nie umknie  ;)
jeszcze wygodniejsza jest opcja "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" - wtedy nic nie umknie ;)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #9 dnia: Października 09, 2013, 10:38:57 am »
jeszcze wygodniejsza jest opcja "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" - wtedy nic nie umknie ;)
Fakt !! Miałem taką sytuację, że od ostatniej wizyty miałem dużo tematów do obejrzenia i na liście na stronie SSPS nie mieściły się  8)