Poza parkietem > Typer

Typer informacje ogólne i opinie

(1/152) > >>

A :):
Witam, w jednym z tematów padła propozycja aby odgrzebać Typera. Jako iż to ma być zabawa dla przyjemności to jako nagrodę główną proponuję długopis od Spaidera a jak ładnie poprosimy to jeszcze "pastylki mocy".

Tylko czy chcemy się w to bawić? Zrobimy na próbę pierwszą kolejkę i zobaczymy jak to pójdzie. Jak ktoś chętny do prowadzenia typera to proszę o informację.

Trzeba też stworzyć jakiś regulamin typera. Nie urwijcie mi głowy jak będzie powstawało to przez tydzień ale mało czasu. Będziemy typować dwie rzeczy.

1/ Pierwszą rzeczą to będzie typowanie setów. Będzie kolejka oraz napisane drużyny. Wynik trzeba będzie napisać pod spodem aby łatwiej było to ogarnąć.

przykład dam w pierwszej kolejce. Drugą podrasujemy i będzie hulać aż miło.

Punkty. Za trafienie dokładnego wyniku + 3 pkt, za wskazanie zwycięzcy + 1 pkt.

2/ ilość punktów w danym meczu zdobędzie Resovia. Jeżeli trafimy wynik dokładnie to do klasyfikacji + 5 pkt. Jak się pomylimy  o 10 pktów to 1 pkt.

np. wygrana 3-0 to jest 75 pkt dla Resovii i za to jest 5 pkt do klasyfikacji. 1 pkt. było by jak by było wskazane w przedziale 65-85.

lub  ilość pkt. w meczu z udziałem Resovii. I tu sumuje się to co zdobył przeciwniki z wynikiem "Resovii". Za trafienie wyniku + 10 pkt.

Co wy na to? 

kael:
Troche nisko ten temat, łatwo można przeoczyć.

Do typów można jeszcze standardowo umieścić mvp naszego spotkania.

Blejd:
No i ja przeoczyłem właśnie ;) Napisałem posta z pytaniem a tu widzę już odpowiedź mam. Ok no to zaczynamy zabawę.

KChudz:
To ja proponuję:
Pojawia się post startujący zawierający listę meczów (+L) do typowania, a dokładniej ich kolejność
Typujący rejestrują posty z typami w tej kolejności -można kopiować listę. Dopisują do każdego meczu mvp.

Punktację się ustali w regulaminie.
Powinna być grupa zarządzająca ( A: i ktoś jeszcze)
Wyniki po zakończeniu kolejki.

A :):
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.php/topic,2265.msg86790.html#msg86790

Takie coś?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej