Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 290551 razy)

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 04, 2014, 12:28:14 pm »
KChudz mam pytanie. Jaka szansa i czy w ogóle jest jakakolwiek, abyś zrobił typera MŚ? Bo na +L się troszkę zagapiłem :-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 04, 2014, 17:51:47 pm »
KChudz mam pytanie. Jaka szansa i czy w ogóle jest jakakolwiek, abyś zrobił typera MŚ? Bo na +L się troszkę zagapiłem :-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Jeśli jest taka potrzeba to nie ma sprawy  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2014, 23:57:51 pm wysłana przez repres1 »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 05, 2014, 08:59:13 am »
Drugie miejsce zajmuje ... _agniecha_123_  . Gratulacje :)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 05, 2014, 15:45:36 pm »
Zakończenie typera proponuję ( po uzgodnieniu z Pablo  8) ) na 16.05 (piątek) lub 17.05 (sobota) w Cornerze, przy okazji meczu Polski w eliminacjach do ME 2015.
Podczas spotkania odbędzie się podsumowanie całego typera (trochę statystyk) oraz wręczenie nagród.
Omówimy cały sezon Resovii i typera. Pogadamy również o propozycjach na nowy sezon Typera  ;)
Dziekuję za gratulacje, za pamięć i za wolę uhonorowania Mistrza Typera 8). Niestety z mojego punktu widzenia zaproponowane terminy są najgorsze z możliwych i z mojej strony nie wchodzą w grę :( :(. Zdecydowanie bardziej odpowiadał by mi 23 lub 24 maj (wtedy też chyba nasza reprezentacja gra kwaifikacje do ME).
Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji typera w przyszłym sezonie. Pokaże Wam jak skutecznie broni się Mistrza :P :P i znowu skopię tyłki :P :P

A tymczasem ćwiczcie :P "Mistrzem Typera jest Pablo! Pablo najlepszy jest....... itd".

Ps.: Tylko nie myślcie sobie, że z okazji zwycięstwa będę stawiał wszystkim piwo w Cornerze. Bo za taką "premię" to ja dziękuję bardzo :P
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2014, 15:48:26 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 05, 2014, 16:12:20 pm »
"Mistrzem Typera jest Pablo! Pablo najlepszy jest....... itd".

(...) z okazji zwycięstwa będę stawiał wszystkim piwo w Cornerze. (...)

Zacznę od takiego żartu na początku. Z całej wypowiedzi Pablo to mi się rzuciło w oczy.

Gratuluję bardzo zwycięzcy.
Dostanie nagrodę główną ufundowaną przez klub czyli koszulkę Asseco Resovii. Myślę iż Pablo będzie bardzo zadowolony z nagrody. Dodatkowo Pablo dostanie również tablicę trenerską (lub jakkolwiek to się nazywa) z autografem trenera Andrzej Kowala. Była ona używana przez trenera w ostatnim meczu w Bełchatowie, niestety przegranym. Dodatkowo baner od Why i zdjęcie stażysty z autografem ufundowany przez WKK. Spider chyba obiecał też długopis. A może Ryan11 dorzuci jeden z topórów wykonanych na Podpromiu w zeszłym sezonie.
Kolejne osoby tez dostaną nagrody. Skontaktuje się z nimi i uzgodnię szczegóły.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim którzy brali udział w konkursie.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2014, 16:16:16 pm wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 05, 2014, 17:30:14 pm »
Dziekuję za gratulacje, za pamięć i za wolę uhonorowania Mistrza Typera 8). Niestety z mojego punktu widzenia zaproponowane terminy są najgorsze z możliwych i z mojej strony nie wchodzą w grę :( :(. Zdecydowanie bardziej odpowiadał by mi 23 lub 24 maj (wtedy też chyba nasza reprezentacja gra kwaifikacje do ME).
Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji typera w przyszłym sezonie. Pokaże Wam jak skutecznie broni się Mistrza :P :P i znowu skopię tyłki :P :P

A tymczasem ćwiczcie :P "Mistrzem Typera jest Pablo! Pablo najlepszy jest....... itd".

Ps.: Tylko nie myślcie sobie, że z okazji zwycięstwa będę stawiał wszystkim piwo w Cornerze. Bo za taką "premię" to ja dziękuję bardzo :P

Hola, hola kolego. W przyszłym sezonie nie będzie Ci tak łatwo. Doświadczenie, które zebrałem w tym sezonie wykorzystam w przyszły. A i pnie dpuszczę żadnej kolejki. Także Waćpan, miło będzie z Twoich rąk "odebrać" tytuł Mistrza Typera  :P .

Aha, Abdul nie ma już rayana 11.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2014, 17:32:29 pm wysłana przez Slawko »

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 05, 2014, 17:58:37 pm »
Ja też wyzbywam się "radosnych" rezultatów od przyszłego sezonu.Tak łatwo nie będzie Pablo.Obiecuję.Mały Rycerz Chelepperro opuszcza Zakon niepoprawnych Optymistów.
------------------------------------------------
Umarł Król Rayan11 niech żyje Król Slawko ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 05, 2014, 18:06:07 pm »
To będzie to spotkanie, czy nie. Mnie jest obojętne kiedy  8) Może być i 24 maja.
To co - podsumowanie sezonu 24.05 w Cornerze ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 05, 2014, 18:24:50 pm »
To będzie to spotkanie, czy nie. Mnie jest obojętne kiedy  8) Może być i 24 maja.
To co - podsumowanie sezonu 24.05 w Cornerze ?

Ja jestem na tak

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 05, 2014, 18:32:09 pm »
Hola, hola kolego. W przyszłym sezonie nie będzie Ci tak łatwo. Doświadczenie, które zebrałem w tym sezonie wykorzystam w przyszły. A i pnie dpuszczę żadnej kolejki. Także Waćpan, miło będzie z Twoich rąk "odebrać" tytuł Mistrza Typera  :P .

Aha, Abdul nie ma już rayana 11.
Ty lepiej szukaj tego topora, co go w piwnicy trzymasz :p
Wszak Król Typera Pablo musi mieć berło :p