Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 290568 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 05, 2014, 19:05:25 pm »
24 jest ok ... Pablo jak juz dostaniesz tablice Andrzeja to wyklad o taktyce typera obowiazowy...

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 05, 2014, 21:10:47 pm »
To już nie muszę załatwiać koszulki Rumianego dla Pabla  ;D ..... fajnie sam będę nosił , po co mu dwie  ;D
24 chyba jest OK , nie wyobrażam sobie spotkania bez laureata.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 06, 2014, 08:04:20 am »
Gratuluję bardzo zwycięzcy.
Dostanie nagrodę główną ufundowaną przez klub czyli koszulkę Asseco Resovii. Myślę iż Pablo będzie bardzo zadowolony z nagrody. Dodatkowo Pablo dostanie również tablicę trenerską (lub jakkolwiek to się nazywa) z autografem trenera Andrzej Kowala. Była ona używana przez trenera w ostatnim meczu w Bełchatowie, niestety przegranym. Dodatkowo baner od Why i zdjęcie stażysty z autografem ufundowany przez WKK. Spider chyba obiecał też długopis. A może Ryan11 dorzuci jeden z topórów wykonanych na Podpromiu w zeszłym sezonie.
Kolejne osoby tez dostaną nagrody. Skontaktuje się z nimi i uzgodnię szczegóły.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim którzy brali udział w konkursie.
Abdull, niechcący robisz mi "niedźwiedzią przysługę" nagrodą w postaci tej tablicy. Już oczyma wyobraźni widzę jak imć Leon bedzie mieć ze mnie polewanie i jak w trakcie naszych sporów na tematy czysto siatkarskie (np: zagrywka), kiedy bedzie mu już brakować merytorycznych argumentów, będzie z charakterystyczną dla siebie uszczypliwością i w męczący sposób mówić że wraz z tą tablicą przeszedł do mnie kowalowo - travicowy duch. ;). Ale z tym uczypliwymi uwagami imć Leona dam sobie rade. Nie z takimi kozakami ....... 8)
Wracając ad rem. Abdull, wymieniłeś całą listę nagród a gdzie obiecywana nagroda głowna w postaci kolacji z KasiąPR ;)? To na cholerę cały sezon walczyłem i nie oddawałem żółtej koszuli lidera ;)?
____________________________________________________________________________________________________
Slawko, nawet o tym nie myśl. Topór zostaw w domu. Ja się zadowolę innymi nagrodami. Nie chcę być przywitany w domu przez swoje córki w taki sam sposób jak to miało miejsce w Twoim przypadku ;D ;D. I się tak nie napinaj razem z chelepperro. Lepiej już przyswajajcie sobie i uczcie się tego: "Mistrzem Typera jest Pablo!! Pablo najlepszy jest! Pablo trzeba ....... itd." I tak przez cały następny sezon 8) 8) :P :P

Ps: Był Zbyszo z Bogdańca, a teraz mamy Sławko z grodu Rzecha ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2014, 08:08:33 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 06, 2014, 09:08:29 am »
Oj tam, oj tam... zazdrośnik z niego i tyle. To jest unikat i myślę świetna pamiątka. Nikt takiej nie ma i nie będzie miał :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 07, 2014, 14:39:49 pm »
Zacznę od takiego żartu na początku. Z całej wypowiedzi Pablo to mi się rzuciło w oczy.

Gratuluję bardzo zwycięzcy.
Dostanie nagrodę główną ufundowaną przez klub czyli koszulkę Asseco Resovii. Myślę iż Pablo będzie bardzo zadowolony z nagrody. Dodatkowo Pablo dostanie również tablicę trenerską (lub jakkolwiek to się nazywa) z autografem trenera Andrzej Kowala. Była ona używana przez trenera w ostatnim meczu w Bełchatowie, niestety przegranym. Dodatkowo baner od Why i zdjęcie stażysty z autografem ufundowany przez WKK. Spider chyba obiecał też długopis. A może Ryan11 dorzuci jeden z topórów wykonanych na Podpromiu w zeszłym sezonie.
Kolejne osoby tez dostaną nagrody. Skontaktuje się z nimi i uzgodnię szczegóły.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim którzy brali udział w konkursie.

Ja pitolę  :o :o :o ...w takich okolicznościach to ja nie wiem Pablo, czy mam Ci tego Mastera Typera gratulować, czy raczej współczuć  ;D Oczywiście najbardziej będę współczuł samemu sobie, bo pewnie Ty zaczniesz te złote myśli z tego zeszytu wyłuszczać w naszym "pomeczowym, sektorowym  studio", bronić ich ze znaną wszystkim zaciekłością w Cornerze, a potem przyprawisz to swoim niezłomnym, ponadczasowym, niezniszczalnym i...niczym dla mnie niewytłumaczalnym stwierdzeniem: zagrywka FLOTOWA to element obrony!  ::) i na dowód tego pokażesz...zeszyt Andrzeja Kowala  ;D ;D ;D
Ktoś chce się mnie pozbyć...fundując takie nagrody...  ;)
Ale będzie jazda...  ;D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 08, 2014, 11:08:51 am »
Lepiej już przyswajajcie sobie i uczcie się tego: "Mistrzem Typera jest Pablo!! Pablo najlepszy jest! Pablo trzeba ....... itd." I tak przez cały następny sezon 8) 8) :P :P

Ps: Był Zbyszo z Bogdańca, a teraz mamy Sławko z grodu Rzecha ;D ;D ;D

Pablo, za rok zanucę Ci z przyjemnością "Nic nie może przecież wiecznie trwać".....  :P
A co do nagród. Paweł, może dzięki temu zeszytowi pojmiemy taktykę zagrywki Perły w meczach finałowych....
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2014, 11:38:37 am wysłana przez Slawko »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 08, 2014, 12:32:22 pm »
Ja pitolę  :o :o :o ...w takich okolicznościach to ja nie wiem Pablo, czy mam Ci tego Mastera Typera gratulować, czy raczej współczuć  ;D Oczywiście najbardziej będę współczuł samemu sobie, bo pewnie Ty zaczniesz te złote myśli z tego zeszytu wyłuszczać w naszym "pomeczowym, sektorowym  studio", bronić ich ze znaną wszystkim zaciekłością w Cornerze, a potem przyprawisz to swoim niezłomnym, ponadczasowym, niezniszczalnym i...niczym dla mnie niewytłumaczalnym stwierdzeniem: zagrywka FLOTOWA to element obrony!  ::) i na dowód tego pokażesz...zeszyt Andrzeja Kowala  ;D ;D ;D
Ktoś chce się mnie pozbyć...fundując takie nagrody...  ;)
Ale będzie jazda...  ;D
No qwa! A nie pisałem :). Męczący Leon :P już polewki sobie ze mnie robi. A słynnej tablicy nawet jeszcze nie powąchałem. Przynajmniej już wiem jakiego "koronnego" argumentu Leon bedzie używać w naszych polemikach i sporach, kiedy zabraknie mu tych merytorycznych argmentów ;D ;D :P :P . A z pewnością mu braknie i wtedy ............. jeb ...... cios poniżej pasa ..... i wytykanie że kowalowy duch ukryty w tabilcy przeszedłł na mnie. :P :P
____________________________________________________________________________________________________
Sławko, Ty się nie boj. Takie manto w przyszłosezonowym typerze Ci spuszczę, że ............... o Mistrzu Typera bedziesz mógl pomarzyć niczym Zagumny o klubowym mistrzostwie kraju ;D ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2014, 12:34:42 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 08, 2014, 12:53:32 pm »
Sławko, Ty się nie boj. Takie manto w przyszłosezonowym typerze Ci spuszczę, że ............... o Mistrzu Typera bedziesz mógl pomarzyć niczym Zagumny o klubowym mistrzostwie kraju ;D ;D ;D ;D

Pablo, pamiętasz trzeci mecz ćwierćfinału play-off sezonu 2012/13 i pamiętne słowa po drugim secie " To Skra się nie podniesie". Przypominasz sobie, tak, tak to Tyś tak rzekł. Także i to Twoją wróżbę , przyjmę Waćpan, jako zapoowiedź  mojej wielkiej viktoryji nad Tobą, w przyszłym sezonie w typerze.  ;) :P

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 08, 2014, 12:57:20 pm »
Pablo - nie cwaniakuj   8)
Na ta chwilę w rundzie EXTRA - typowanie mistrzów krajowych, zajmujesz ostatnie miejsce ze skutecznością 1/6  ;D ;D ;D ;D ;D
Spadek formy na finiszu  :o

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 08, 2014, 16:24:50 pm »
Pablo - nie cwaniakuj   8)
Na ta chwilę w rundzie EXTRA - typowanie mistrzów krajowych, zajmujesz ostatnie miejsce ze skutecznością 1/6  ;D ;D ;D ;D ;D
Spadek formy na finiszu  :o
Oj tam, oj tam 8). Jaki spadek formy? Jaki spadek formy 8)? Po prostu fory Wam dałem :P bo złoto miałem w kieszeni już przed tą rundą EXTRA.
W "kaczy kuper" żeście dostali :P ;D ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)