Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 292890 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 08, 2014, 21:54:35 pm »
Jeeeest obroniłem pudło.... no a za rok ......

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 08, 2014, 22:51:28 pm »
Może być i 24  :D jak będzie wiadomo coś odnośnie godziny to dajcie znac :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 09, 2014, 11:30:48 am »
No qwa! A nie pisałem :). Męczący Leon :P już polewki sobie ze mnie robi. A słynnej tablicy nawet jeszcze nie powąchałem. Przynajmniej już wiem jakiego "koronnego" argumentu Leon bedzie używać w naszych polemikach i sporach, kiedy zabraknie mu tych merytorycznych argmentów ;D ;D :P :P . A z pewnością mu braknie i wtedy ............. jeb ...... cios poniżej pasa ..... i wytykanie że kowalowy duch ukryty w tabilcy przeszedłł na mnie. :P :P
____________________________________________________________________________________________________
Sławko, Ty się nie boj. Takie manto w przyszłosezonowym typerze Ci spuszczę, że ............... o Mistrzu Typera bedziesz mógl pomarzyć niczym Zagumny o klubowym mistrzostwie kraju ;D ;D ;D ;D

No i zaczęło się...Jeszcze nie ma zeszytu w rękach, jeszcze nic z niego nie wyczytał, a już broni tych wszystkich schematów  :P Żeby się na przyszłość usprawiedliwić już się Master Typer asekuruje...  ???
Nic nie bój Pablo, jest nadzieja, że dopóki zeszyt będzie w Twoich rękach to...nie będzie go w rękach A. Kowala...zniosę nawet cały sezon Twojego "opowiadania" (nie mylić z biadoleniem  ;) ) o zeszytowej taktyce, jeśli tylko nasz trener odejdzie od niektórych swoich złotych myśli. Poświęcę się dla sprawy  8)
A pomysłodawca tego...prezentu zapewne czekał, aż Twoja wygrana będzie 100%-wa. Zeszyt idzie w dobre ręce...Przekonasz się ile masz wspólnego z treściami w nim zawartymi  :P
Pamiętaj...to zeszyt od...Ljubo Travicy. Odkurzysz ołtarzyk swojego Maga i postawisz obok, jako relikwię...  ;D  :P     

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 14, 2014, 14:01:12 pm »
Ponieważ nie będzie transmisji z meczów Reprezentacji w Słowenii 23-25.05, to nasze spotkanie podsumowujące w Cornerze może odbyć się w innym "dogodnym" terminie.

Osobiście proponuje utrzymać termin 24.05 godz. 20.00 .. ?

Aby zarezerwować odpowiednią ilość miejsc siedzących proszę o potwierdzenie swojej obecności (w tym wątku lub na priv).
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2014, 14:03:01 pm wysłana przez KChudz »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 14, 2014, 19:28:27 pm »
Ponieważ nie będzie transmisji z meczów Reprezentacji w Słowenii 23-25.05, to nasze spotkanie podsumowujące w Cornerze może odbyć się w innym "dogodnym" terminie.

Osobiście proponuje utrzymać termin 24.05 godz. 20.00 .. ?

Aby zarezerwować odpowiednią ilość miejsc siedzących proszę o potwierdzenie swojej obecności (w tym wątku lub na priv).
Jestem zdecydowanie za utrzymaniem tego terminu i miejsca spotkania.
_______________________________________________________________________________
Krzysiu, korzystając z okazji może jakaś garść statystyk-ciekawostek (oczywiście w wolnej chwili) podsumowujących cały sezon typera. Mnie osobiście najbardziej ciekawi kto miał największą skuteczność w trafieniu dokładnych wyników meczów, oraz na jakim poziomie była ta skuteczność.
Na przykład kto najczęściej oraz ile razy trafial MVP meczu to mnie osobiście koło gwizdka lata. To czysty "totolotek", nie mający nic wspólnego z fachowością, merytorycznością, przewidywalnością, itp. Osobiście będę intensywnie lobbować za tym aby z tej kategorii wogóle zrezygnować w przyszłym sezonie. Bo to po prostu bez sensu jest. W zamian mam propozycje innych kategorii, zdecydowanie bardziej obiektywnych i nie mających nic wspólnego z jakimś "widzi mi się" pana komisarza decydującego o MVP meczu.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 14, 2014, 19:44:52 pm »
Oczywiście zamieszczę jakieś statystyki.
Muszę ogarnąć inny temat i potem tu wrzucę.
O przyszłosezonowym typerze pogadamy w Cornerze i coś "uchwalimy". Nieobecni oczywiście nie będą mieli głosu  ;D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 14, 2014, 20:10:02 pm »
Z przyjemnością melduję się 24.05. o godz.20.00 na "sentymentalnym" spotkaniu podsumowującym nasz sezon.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 14, 2014, 20:26:41 pm »
Moje 20-te miejsce, zamykam druga dziesiątkę, to mizerny wynik, ale przegapiłem start i umknęły 2 kolejki, pewno niewiele by to zmieniło.
Życzę udanego spotkania i owocnych obrad.
Ja 24.05. będę daleko, bo w mieście ostatnich IO i tak "udanych" występów naszych ulubieńców, oczywiście w wydaniu reprezentacyjnym.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 14, 2014, 20:51:40 pm »
Już się meldowałem na priv ale potwierdzam , też mam ochotę być obecnym w Cornerze.

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 19, 2014, 16:23:25 pm »
Ja miałam być ale niestety nie mogę - impreza rodzinna :(
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2014, 16:33:14 pm wysłana przez _agniecha_123_ »