Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 290592 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #380 dnia: Października 31, 2014, 08:58:57 am »
Pisar jest w życiowej formie  :) .
W przeciwieństwie do Abdulla ;D, że o Leonie już nie wspomnę ;D ;D.
Ja tam swoje "szczytownie" formy - zgodnie z Kowalową myślą i szkołą szkoleniową - szykuję na play-off ;D ;D :P

A tak zupełnie na poważnie, to niech szlag ...... tego który za ub. sezon wręczył mi jako jedną z nagród zeszyt Andrzeja Kowala >:(. Qrde, rzeczywiście chyba jakieś "złe moce" w nim siedzą, bo odkąd go zakopałem i zalałem .... nomen omen ...... betonem to zaczęło mi się w typerze lepiej powodzić ;). A zwrócie uwagę jak Andrzej Kowal się zmienia odkąd nie ma już tego ..... tfu ..... zeszytu ;D ;).

Pisar, jak chcesz to wezmę młot pneumatyczny i odkopię dla Ciebie ten Kowalowy zeszyt. Chcesz ;)?
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2014, 09:42:15 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #381 dnia: Października 31, 2014, 09:10:31 am »
Proszę użytkownika Pisar o podanie elementu statystyki do typowania w rundzie 10-ej.
Do wyboru są:
ilość asów Resovii
ilość bloków Resovii
procent pozytywnego przyjęcia Resovii
procent ataku Resovii.

A może coś innego zostanie zaproponowane  ;) ;D :o 8)

ps. to nie błąd - Pisar wygrał drugą rundę z rzędu  :o :o

Dziękuję za zdziwienia- w rundzie 10-tej będziemy typować liczbę przyjęć libero Resovii

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #382 dnia: Października 31, 2014, 10:04:52 am »
Pisar is the one who knocks... ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #383 dnia: Października 31, 2014, 10:31:08 am »
Ja mam takie spostrzeżenie, że przy podawaniu tabelki z wynikami przydałoby się numerowanie wierszy żeby od razu widać było kto ma które miejsce, zamiast liczyć linijka po linijce...

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #384 dnia: Października 31, 2014, 11:11:58 am »
Ja mam takie spostrzeżenie, że przy podawaniu tabelki z wynikami przydałoby się numerowanie wierszy żeby od razu widać było kto ma które miejsce, zamiast liczyć linijka po linijce...
Od następnych wyników będzie tak zrobione.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #385 dnia: Października 31, 2014, 18:32:45 pm »
Kurcze nigdy nie przypuszczałam, że będę na 1 miejscu. Normalnie nie wiem co z sobą zrobić :) Pewno się to już nie powtórzy, ale cóż ...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #386 dnia: Października 31, 2014, 19:18:18 pm »
W przeciwieństwie do Abdulla ;D, że o Leonie już nie wspomnę ;D ;D.
Ja tam swoje "szczytownie" formy - zgodnie z Kowalową myślą i szkołą szkoleniową - szykuję na play-off ;D ;D :P

A tak zupełnie na poważnie, to niech szlag ...... tego który za ub. sezon wręczył mi jako jedną z nagród zeszyt Andrzeja Kowala >:(. Qrde, rzeczywiście chyba jakieś "złe moce" w nim siedzą, bo odkąd go zakopałem i zalałem .... nomen omen ...... betonem to zaczęło mi się w typerze lepiej powodzić ;). A zwrócie uwagę jak Andrzej Kowal się zmienia odkąd nie ma już tego ..... tfu ..... zeszytu ;D ;).

Pisar, jak chcesz to wezmę młot pneumatyczny i odkopię dla Ciebie ten Kowalowy zeszyt. Chcesz ;)?

Pablo my jak bliźniacy. Wczoraj sobie właśnie o tym pomyślałem, że przez ten "zeszyt tajemny", straciłeś swoją tajemną moc przewidywania w typerze  8) . A Resovii za to żre, że ho, ho. A i Andrzej taki inny, jakoby podmieniony  ;) .
Pisar z tym wskazywaniem statystyk jesteś królem. Ale dzięki temu jest zabawa. Cieszę się  ze swojej piątej lokaty (póki co), tym bardziej, że za wskazanie punktującego zawodnika w 7-u rundach zrobiłem 0 punktów.
Pomyśleć, że to jam wymyślił to kryterium. Choroba, a miało być takie łatwe do przewidzenia. Ale nie w Resovii.  Jak się ma tylu dobrych zawodników, to trudno się temu dziwić  :) .

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 05, 2014, 08:30:46 am »
Mamy chyba troszkę dziwna sytuację gdzie trafienie 3 elementów czyli S i 2xP daje nam tyle samo punktów co R czyli jednego . A już nagradzanie "bliskości trafienia" różnicy punktowej  dwukrotnie więcej niż dokładnego trafienia elementu statystycznego , tak mozolnie wymyślanego przez kolejnych zwycięzców rund, jest co najmniej dziwne.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 05, 2014, 08:37:39 am »

Pisar, jak chcesz to wezmę młot pneumatyczny i odkopię dla Ciebie ten Kowalowy zeszyt. Chcesz ;)?

Zrób z niego trofeum przechodnie, kto przeprowadzi obronę trofeum będzie miał status nadtypera. Oczywiście każdy zdobywca zeszytu będzie miał przywilej podpisania się na nim. Trzykrotne zdobycie zeszytu spowoduje zdobycie go na własność.

ps. Nie wysyłamy zeszytu do Brazylii :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 05, 2014, 09:16:52 am »
Ile tych zapsutych zagrywek było? bo nigdzie nie mogę znaleźć?