Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 292523 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 11, 2014, 15:21:16 pm »
Liczę na wprowadzenie jakiejś ekstra premii za co najmniej trzykrotne zajęcie ostatniego miejsca w rundzie. :P
Uważam, ze powinniśmy jakoś nagradzać konsekwencję w typowaniu... ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 11, 2014, 15:30:14 pm »
Liczę na wprowadzenie jakiejś ekstra premii za co najmniej trzykrotne zajęcie ostatniego miejsca w rundzie. :P
Uważam, ze powinniśmy jakoś nagradzać konsekwencję w typowaniu... ;)
Tez jestem tego zdania.
Moja propozycja to ekskluzywne wydanie meczu ze Skrą z Łodzi wraz z dodatkiem w postaci meczu z Berlinem.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 11, 2014, 15:35:34 pm »
Tez jestem tego zdania.
Moja propozycja to ekskluzywne wydanie meczu ze Skrą z Łodzi wraz z dodatkiem w postaci meczu z Berlinem.
Proponuję dla Grzegorza wersję reżyserską poprzedzoną stosownym wstępem. Wersję którą należy oglądać na stojąco i która będzie do nabycia tylko na Wyspie....

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 11, 2014, 15:45:18 pm »
Tez jestem tego zdania.
Moja propozycja to ekskluzywne wydanie meczu ze Skrą z Łodzi wraz z dodatkiem w postaci meczu z Berlinem.

Proponuję dla Grzegorza wersję reżyserską poprzedzoną stosownym wstępem. Wersję którą należy oglądać na stojąco i która będzie do nabycia tylko na Wyspie....

Biorę w ciemno :) Napisy, dubbing czy lektor?

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 12, 2014, 10:48:32 am »
Liczę na wprowadzenie jakiejś ekstra premii za co najmniej trzykrotne zajęcie ostatniego miejsca w rundzie. :P
Uważam, ze powinniśmy jakoś nagradzać konsekwencję w typowaniu... ;)
Jakąś nagrodę pocieszenia możemy ufundować na koniec sezonu  8)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 12, 2014, 13:20:33 pm »
Biorę w ciemno :) Napisy, dubbing czy lektor?
Domyślne ustawienia to napisy, bo w tle muzyka Nalepy poprzedzona odpowiednim wstępem.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 12, 2014, 13:30:56 pm »
Domyślne ustawienia to napisy, bo w tle muzyka Nalepy poprzedzona odpowiednim wstępem.
Wersja kinowa z odgłosami z widowni w tle??

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 12, 2014, 23:51:07 pm »
Drodzy typerzy, KChudz prosił abym zapytał w tym dziale a więc pytam. Za rundę 17 dostałem 34 punkty, tyle że niestety wybrałem się na mecz z Berlinem i nie zauważyłem, że kolejka startuje już w czwartek. Wysłałem typy przy stanie 0:1 dla Transferu z Politechniką, więc naturalnie ten mecz wytypowałem jako 0:0. Czy ktoś ma coś przeciwko zaliczeniu tych typów do klasyfikacji? Niestety ta dziwna pora kolejki ligowej całkowicie mnie zmyliła i przez mecz z Berlinem nie zauważyłem, że już po czasie  :(

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 13, 2014, 07:39:09 am »
Ja nie mam :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 13, 2014, 09:01:00 am »
Drodzy typerzy, KChudz prosił abym zapytał w tym dziale a więc pytam. Za rundę 17 dostałem 34 punkty, tyle że niestety wybrałem się na mecz z Berlinem i nie zauważyłem, że kolejka startuje już w czwartek. Wysłałem typy przy stanie 0:1 dla Transferu z Politechniką, więc naturalnie ten mecz wytypowałem jako 0:0. Czy ktoś ma coś przeciwko zaliczeniu tych typów do klasyfikacji? Niestety ta dziwna pora kolejki ligowej całkowicie mnie zmyliła i przez mecz z Berlinem nie zauważyłem, że już po czasie  :(

Daj spokój Michał, to tylko zabawa, zatem uważam problemu nie ma. Pozostałe "6 typów" plus typowania z naszego meczu, można spokojnie zaliczyć.