Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 290575 razy)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #700 dnia: Maja 01, 2016, 11:59:47 am »
Oczywiście odbędzie się spotkanie podsumowujące podczas którego wręczone będą nagrody dla zwycięzców.
Będzie okazja podsumować sezon, albo obejrzeć wspólnie mecze memoriału Wagnera  ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #701 dnia: Maja 01, 2016, 17:11:25 pm »
Również gratulacje zwycięzcom!!!
Być w 10 -tce, a w typerze meczowym nawet 5, to niesamowite osiągnięcie, tak nie wiele zabrakło do medalu :) Ale cieszę się, że wytrwałem do końca.
Miło było i do następnego typera.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #702 dnia: Maja 01, 2016, 17:18:00 pm »
Gratuluje zwycięzcom i dzięki za dobrą zabawę!  ;) Emocje były do ostatniej kolejki, miło zająć miejsce na podium. Mam nadzieję, że kolejna edycja również wystartuje :)

KChudz - dzięki za poświęcony czas i gratuluję wyniku  ;D

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #703 dnia: Maja 01, 2016, 17:47:29 pm »
Gratuluje zwycięzcom i dzięki za dobrą zabawę!  ;) Emocje były do ostatniej kolejki, miło zająć miejsce na podium. Mam nadzieję, że kolejna edycja również wystartuje :)

KChudz - dzięki za poświęcony czas i gratuluję wyniku  ;D
Na pewno będzie kolejna edycja, a wcześniej coś Olimpijskiego zrealizujemy  ;).
Myślę, że wrócimy do starej formuły, ale o tym zdecydujemy później.
Otwieram zatem dyskusję nad plusami i minusami minionej edycji typera. Mile widziane będą wszelkie sugestie dotyczące kolejnej edycji.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #704 dnia: Maja 01, 2016, 19:14:44 pm »
Myślę, że wrócimy do starej formuły, ale o tym zdecydujemy później.
Otwieram zatem dyskusję nad plusami i minusami minionej edycji typera. Mile widziane będą wszelkie sugestie dotyczące kolejnej edycji.


Jak dla mnie, taka formuła powinna zostać. Fajnie rozbudowana, osobno mecze, osobno wszystko o Resovii. Nic bym tu nie zmieniał, no ale zależy co sądzi większość. Dla mnie osobiście, ten sezon był sporo ciekawszy od poprzednich jeśli chodzi o typera.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #705 dnia: Maja 01, 2016, 22:20:32 pm »
Super robota, KChudz!
Gratulacje dla zwycięzców, zwłaszcza dla sliwaone za skuteczny finisz ;)


_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #706 dnia: Maja 02, 2016, 07:06:51 am »
Gratulacje dla zwycięzców  :) Co do formuły - nie była zła, ale moim zdaniem lepiej byłoby wrócić do typowania łącznego... (Szczególnie, że im więcej typowań tym bardziej można zapomnieć o którymś). No ale to zdecyduje większość  ;D

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #707 dnia: Maja 02, 2016, 10:23:25 am »
Z tym zapominaniem jest coś na rzeczy, bo sam dwa razy zapomniałem zatypować  :o

Może wprowadzić możliwość typowania w trakcie rundy, bez meczów które się już rozpoczęły. Wtedy nawet spóźnialscy będą mogli typować bez np. jednego meczu. Jest to do ogarnięcia  ;)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #708 dnia: Maja 02, 2016, 10:48:59 am »
Z tym zapominaniem jest coś na rzeczy, bo sam dwa razy zapomniałem zatypować  :o

Może wprowadzić możliwość typowania w trakcie rundy, bez meczów które się już rozpoczęły. Wtedy nawet spóźnialscy będą mogli typować bez np. jednego meczu. Jest to do ogarnięcia  ;)

O, to ja byłbym za, bo mi jedna kolejka uciekła w weekend z Pucharem Polski :P  8)

Ale byłbym za utrzymaniem rozdziału typerów. Ten resoviacki jest bardziej nieprzewidywalny. Być może warto się też zastanowić nad systemem przeliczania punktów z obu typerów do typera  ogólnego. Teraz wynik w typerze ogólnym na tyle mocno zależy od ilości typujących i rozstrzału ich punktów, że często też wydaje się być bardzo losowy. Ale w sumie ma to swój urok :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #709 dnia: Maja 03, 2016, 16:51:35 pm »
Typer Resovii jak zostanie to chyba dolacze w przyszlym sezonie :)