Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 292498 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #80 dnia: Października 25, 2013, 22:20:05 pm »
Myślę, że zamknięcie może odbywać się trochę później. Skopiować typy mogę również przy zamkniętym temacie.  8) . Jeśli ktoś chce, to może dostać na priv przypominaczkę  ;) Nie robię tego z automatu, bo co niektórzy rezygnują z typowania i nie wiadomo, czy brak typu jest świadomy, czy nie.
Teoretycznie tak, ale każdorazowo w temacie piszę kiedy ono nastąpi. Później mam trudności w zamknięciu. Nie zawsze mam taką możliwość a nie wiem czy inni moderatorzy będą mieli w tym czasie dostęp do opcji zamykania tematów, A temat musi być zamknięty przed pierwszą piłkę.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #81 dnia: Października 25, 2013, 22:25:33 pm »
Można zrobić specjalną rangę dla KCHudza : Typer Manager z uprawnieniami moderatora tylko do tego działu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #82 dnia: Października 25, 2013, 22:46:00 pm »
Można zrobić specjalną rangę dla KCHudza : Typer Manager z uprawnieniami moderatora tylko do tego działu.
Pracujemy nad tym, jako administracja. Jak wszystko się uda to może będzie jakaś niespodzianka na święta ;) 

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #83 dnia: Października 26, 2013, 00:02:18 am »
Ja do orderów się nie pcham ;). Po skopiowaniu typów na mój laptop, mogą wszyscy zmieniać swoje typy, a i tak punktacja się nie zmieni 8). W postach jest data z godziną rejestracji i poprawy postu. Jest ona chyba z serwera ?

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #84 dnia: Października 29, 2013, 11:16:02 am »
Nie wiem dlaczego w zestawie znalazły się jeszcze dwie ostatnie drużyny (w poprzedniej kolejce były tylko polskie zespoły), a nie wszystkie, które biorą udział w tych rozgrywkach, czy następnym razem będą inne pary, aby było sześć zestawów, czy to tylko tak sobie, ale skoro już tak jest to mój typ wygląda następująco:
Majerowi (i nie tylko) należą się wyjaśnienia:
W typowaniu dotyczącym pucharów europejskich dodawane będą mecze drużyn spoza Polski w celu uzupełnienia do 6-ciu, tak aby waga punktów w poszczególnych rundach była podobna. Ilość dodanych meczów może się wahać pomiędzy 1 a 3.
Jeśli w danym terminie nie będzie grać Resovia, to typowania nie będzie, nawet gdy grać będzie "Dobro Narodowe" i stołeczni  akademicy.  8)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #85 dnia: Października 29, 2013, 13:33:06 pm »
Zamknięty temat typowania tej kolejki europejskich pucharów, a tymczasem do Niemiec z Zaksą nie wybrał się podobno Dominik Witczak, który został ojcem... Oczywiście to nie marudzenie z mojej strony, bardziej ciekawostka  ;)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #86 dnia: Października 29, 2013, 13:40:24 pm »
Zamknięty temat typowania tej kolejki europejskich pucharów, a tymczasem do Niemiec z Zaksą nie wybrał się podobno Dominik Witczak, który został ojcem... Oczywiście to nie marudzenie z mojej strony, bardziej ciekawostka  ;)
Ale ZAKSA nie odpuszcza meczu  ;D 8)
Jakby co to mają usprawiedliwienie gotowe  ;)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 05, 2013, 09:51:20 am »
W związku z "rozdzieleniem" 11-ej kolejki PlusLigi trzeba ustalić jak zachować się ma nasz Typer.
Dołączam ankietę, która pozwoli podjąć jakieś decyzje.
Ponieważ w każdej rundzie Typera musi być mecz Resovii, to możemy zastosować następujące warianty:
1. Pozostawiamy jako komplet 6 meczów kolejki 11. Typowanie kończy się przed pierwszym meczem kolejki. Wyniki będą podane po ostatnim meczu.
2. Pozostawiamy jako komplet 6 meczów kolejki 11. Typowanie dzielimy na dwie fazy (dwa oddzielne tematy) kończące się przed pierwszym meczem danej grupy. Tak jakbyśmy mieli dwie rundy cząstkowe. Wyniki podane będą po pierwszej fazie oraz łączne po ostatnim meczu.
3. Przenosimy całość typowania na termin meczu Resovii, z ewentualnym uzupełnieniem innymi meczami (do 6-ciu) i rezygnujemy z typowania meczów, które nie będą przeniesione.  8)

Poddaję to pod dyskusję.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2013, 18:42:58 pm wysłana przez KChudz »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 07, 2013, 08:01:13 am »
Przenosimy typera do innego działu? Jak tak to gdzie

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 07, 2013, 08:36:28 am »
Przenosimy typera do innego działu? Jak tak to gdzie
Jest taka potrzeba ?