Autor Wątek: Typer informacje ogólne i opinie  (Przeczytany 292586 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 03, 2014, 11:13:35 am »
KChudz może byśmy w Rundzie 34 w obu meczach Resovii wskazywali MVP i różnicę punktów. Byłaby lepsza zabawa.
Uważam bowiem, że we wszystkie mecze Resovii winny być jednakowo "traktowane" :) .
Oczywiście to jest luźna propozycja, zmiany można jeszcze wprowadzić  ;) .
Pozdrawiam

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 03, 2014, 11:27:35 am »
KChudz może byśmy w Rundzie 34 w obu meczach Resovii wskazywali MVP i różnicę punktów. Byłaby lepsza zabawa.
Uważam bowiem, że we wszystkie mecze Resovii winny być jednakowo "traktowane" :) .
Oczywiście to jest luźna propozycja, zmiany można jeszcze wprowadzić  ;) .
Pozdrawiam
Niezła propozycja. Łatwa do zrobienia. Można by ją rozciągnąć na całe PO. Osobiście jestem ZA. Wtedy można by dać gratisa za trafienie obu różnic lub obu MVP (po 10 pkt dodatkowo) co by łatwiej dogonić Pabla  ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 11:31:21 am wysłana przez KChudz »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 03, 2014, 12:10:20 pm »
Co do MVP i różnicy w obu meczach to ok , ale już bez bonusa. MVP jest mocno losowe /przykład ostatniego meczu gdzie wg. zasad z Pucharu Polski MVP zostałby Alek/ a powoduje spora różnicę.  Zresztą trafienie 2 MVP i 2 różnic to 50 pkt. na Pabla wystarczy :)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 12:14:59 pm wysłana przez d74 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 03, 2014, 12:14:48 pm »
Niezła propozycja. Łatwa do zrobienia. Można by ją rozciągnąć na całe PO. Osobiście jestem ZA. Wtedy można by dać gratisa za trafienie obu różnic lub obu MVP (po 10 pkt dodatkowo) co by łatwiej dogonić Pabla  ;D ;)

Dodatkowo na ewentualny mecze finałowe Resovii można zrobić dodatkowy gratis za trafione MVP i różnicę punktów przyznając +100 pkt. To tak pod Pabla, coby się nie czuł już zwycięzcą i drżał o wynik do ostatniej kolejki  :P .
A tak poważnie niezłe emocj by się zrobiły, jakby szanse na zwycięstwo miało więcej jak kilka osób  8) .

Oczywiście ten bonus byłby przyznany w przypadku trafienia wszystkich MVP i różnicy punktowej we wszystkich meczach finałowych, (prawdopodobieństwo zdobycia tych 100 pkt równe trafieniu "6" w lotto, albo i mniejsze )  :)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 12:23:15 pm wysłana przez rayan11 »

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 03, 2014, 12:31:35 pm »
Co do MVP i różnicy w obu meczach to ok , ale już bez bonusa. MVP jest mocno losowe /przykład ostatniego meczu gdzie wg. zasad z Pucharu Polski MVP zostałby Alek/ a powoduje spora różnicę.  Zresztą trafienie 2 MVP i 2 różnic to 50 pkt. na Pabla wystarczy :)
Trafienie 2-ch MVP pod rząd jest tak mało prawdopodobne, że takiemu typerowi należy się "uznanie" i bonus.
Trafienie dwóch różnic to praktycznie 6-ka w totolotka. Tym bardziej bonus się należy  ;) 8)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 03, 2014, 15:51:11 pm »
Może w po typować wszystkie 8 spotkań?

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 03, 2014, 16:26:24 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Oj, chłopaki chłopaki. Zasadzacie się na Lidera. A zasadzajcie się :P. Po mnie to jak po ........ Putinie ...... tfu ...... chciałem rzec .... że jak po kaczce.
Nadmienie tylko że nieładnie, a NAWET BARDZO NIEŁADNIE jest zmieniać zasady w trakcie trwania gry. Nadawalibyście się do władz PZPS ;D ;D ;D. Jeżeli o mnie chodzi to wnioskuję o przyznanie bonusa nie w ilości 100 punktów, ale ......... 200 punktów. A co se będziecie żałować ::) :P. Ja i tak wtedy zostanę tym MORALNYM ZWYCIĘZCĄ. Tym rzeczywistym też ....... bo i tak Wam dvpsa zleję ;) :P 8) ;D ;D

Mistrzem Typera jest ............. A z tą przyspiewką to sobie jeszcze chwilunię poczekam. ;)
Ps. Jak chcecie to Wam mogę jedną kolejkę odpuścić. Bedzie prościej, niż śmieszne modyfikacje zasad. No to jak? Mam odpuścić najbliższą kolejkę :P?
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2014, 16:31:32 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 03, 2014, 17:01:26 pm »
Pablo - nie bierz tego do siebie  ;) - to był mały żarcik  ;D :P
Chodzi o to aby uatrakcyjnić typera. Ty przecież możesz też wytypować komplet i odjechać jeszcze bardziej  :o

Takie zdublowane różnice i mvp są ciekawe.

Co do ośmiu meczów to będzie ciężko, bo JW gra pierwszy mecz już w czwartek. Ponieważ w środę ustali się dopiero skład naszych meczów, to byłoby mało czasu dla tych co będą chcieli typować jak już będzie komplet rundy.

Ponadto kolejna runda (1/4 PP) będzie składała się z 4-ch meczów, zatem ta większa 33-cia w pewien sposób zrekompensuje to.
Ekspres Runda na 1/2 PP zawierał będzie także mecze z zagranicy (liga włoska) ew. I ligi.
Tutaj dodatkowym bonusem typowałbym zwycięzcę LM.
Ot takie atrakcje  ;D ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 05, 2014, 13:27:09 pm »
Dlaczego nie typujemy wszystkich 8 meczów w I rundzie PO ??

KChudz

  • Super Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Typer informacje ogólne i opinie
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 05, 2014, 13:39:23 pm »
Dlaczego nie typujemy wszystkich 8 meczów w I rundzie PO ??
Jak już pisałem, pierwszy mecz JW jest w czwartek. W środę, a w zasadzie w czwartek poznamy dopiero dokładny terminarz. Wszystkie terminy początkowo to info pozyskane z Twitter'a. Teraz dopiero JW potwierdziło, ale reszta zwleka.
Mam nadzieję, że kolejne terminy będą znane wcześniej.
Ilość meczów może ulegać zmianie, ale trzeba mieć pewność, że dany mecz się odbędzie  ;) w rozsądnym terminie, ale mecze nie związane z Resovią są tylko uzupełnieniem. "Sercem" typera są mecze naszej Resovii  8)