Autor Wątek: Wspólne granie w siatkówkę  (Przeczytany 71477 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 08, 2013, 21:16:54 pm »
Chłopaki, jeśli szukacie prezesa Waszego klubu, to ja zgłaszam swoją kandydaturę. Obiecuję Wam załatwić Final Four w Waszej sali, dzięki  czemu znajdziecie się w finale  :)
Wielce Szanowny Panie Prezesie WKK,
Dziękujemy za dobre i szlachetne intencje, ale my są bardzo ambitne chłopaki i żaden awans "kuchennymi drzwiami" (vide Skra) nas nie interesuje. Sami sobie załatwimy FF, drogą sportową. Niech się Szanowny Pan Prezes nie obrazi ale my ....... "klona" czy drugiego Pana Piechockiego nie chcemy :P :P
Duch i nastawienie w szerokiej kadrze wielki, a wola walki przeogromna. Jeszcze kilka takich spotkań, a podwójna krótka, pipy, itp. będą chodzić jak ta "lala" i w ciemno ;). Już wczoraj widać było progres, z seta na set. Na ten przykład V-ce Prezes WKK. Nie powiem. Na początku kompletnie nie radził sobie z moją zagrywką i przeczołgałem Go kilka razy "antigówką" ............ tfu, tfu ......... chciałem rzec "perłówką" jak - nie przymierzając - burą sukę ;) ;). Ale już tydzień przed inauguracją sezonu ostrzegałem, żeby nikt nie ubierał żółtej koszulki. A że na żółte reaguję jak byk na czerwone to ......... Kol. V-ce miał ciężki żywot na przyjęciu. Swoją drogą to my Pencheva z niego już nie zrobimy ;)
Ale jeżeli Szanowny Pan Prezes WKK zechce wesprzeć naszą młodą i kształtującą się drużynę to będziemy radzi za zorganizowanie i zasponsorowanie jakiegoś weekendowego zgrupowania. Spała to być nie musi. Zadowolimy się Cetniewem ;)
Do zobaczenia jutro w "pasiece"
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2013, 21:19:05 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 08, 2013, 21:44:15 pm »
Ps. leon, jak możesz to następnym razem przyjedź Nissanem bo wczoraj wsiadając i wysiadając z Twojego samochodu to aż kolana skrzypiały i wargi z bólu zaciskałem ;) Qrde, ale człowiek zardzewiał :(

...masz jak w banku  :) Jeszcze Ci zydelek pod nóżkię podstawię...  ;D ;D ;D

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 08, 2013, 21:45:28 pm »
Do zobaczenia jutro w "pasiece"
Pablo jednak wybierasz się do Bełka? Mogłeś wcześniej napisać zanim typera obstawiłam ;D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 08, 2013, 21:47:16 pm »
Pablo jednak wybierasz się do Bełka? Mogłeś wcześniej napisać zanim typera obstawiłam ;D
;D ;D ;D ;D ;D
Spokojna Twoja rozczochrana. Jutro kończymy z klątwą ;). Zaraz, qrde to dlaczego obstawiłem 3:1 :o?
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 08, 2013, 21:48:55 pm »
Pablo jednak wybierasz się do Bełka? Mogłeś wcześniej napisać zanim typera obstawiłam ;D
Obstawiłaś odważnie, jako jedyna 0:3  :o
Zaraz, qrde to dlaczego obstawiłem 3:1 :o?
Tak jak 8-miu pozostałych.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 08, 2013, 21:50:39 pm »
Vegia, było patrzeć co Kolega obstawił. Wiedział, że pojedzie  ;D

Cytuj
3:2,
+8
Antiga

Tylko nie wyciągać z tego zbyt daleko idących wniosków

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 08, 2013, 22:01:34 pm »
;D ;D ;D ;D ;D
Spokojna Twoja rozczochrana. Jutro kończymy z klątwą ;). Zaraz, qrde to dlaczego obstawiłem 3:1 :o?
Hahahahaha to wypada remis ;D

Obstawiłaś odważnie, jako jedyna 0:3  :o
Cały wieczór nad tym myślałam. Serducho mówiło 0:3, a rozum 3:1. Wieczorem chciałam wpisać pierwszy wynik, -15 i MVP Masłowski ale stwierdziłam, że się z tym prześpie, bo to szalony pomysł ;) A jak dziś chciałam zatypować to w radiu usłyszałam AC/DC Thunderstruck i to był znak 8) ;D Wszystkie wątpliwości rozwiane.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 18, 2013, 18:26:41 pm »
Krzysiu, pozwól że umieszczę tutaj informację o naszym kolejnym spotkaniu (chociażby z tego względu, że Maciek jest zbanowany i nie dostaje wiadomości na PW, a forum czyta  8))

W najbliższy czwartek grę w siatkówkę rozpoczynamy o 20 a kończymy o 22. Wszyscy obowiązkowo na halę  :D
Prezes-Ignaczak

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 02, 2013, 19:29:12 pm »
Niestety, w najbliższy czwartek mnie nie będzie :'(. Warszawa, niestety >:(
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wspólne granie w siatkówkę
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 02, 2013, 19:38:33 pm »
Niestety, w najbliższy czwartek mnie nie będzie :'(. Warszawa, niestety >:(
Duchem będziesz z nami  8)