Autor Wątek: Puchar CEV i Challange  (Przeczytany 9104 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 03, 2014, 06:03:35 am »
No i cieszynek nie było...
A już tak poważnie to dziwie się skąd takie zaskoczenie poziomem Wlazłego? Dla mnie on gra już tak od przynajmniej 3 sezonów. No może teraz jeszcze troszkę gorzej bo coraz częściej myli się na pojedynczym albo lotnym bloku.
I tak pozytywnie zaskoczył mnie Bełchatów bo myślałem, że w Rosji przegrają za 3 pkt. Szczególnie pozytywnie zaskoczył mnie Conte. Jednak zdrowy w formie to klasowy gracz.
Kontry,kontry,i jeszcze raz kontry trzeba wykorzystywać.W 3 secie 3 piłki w górze i 0 punktów.Slabiej Trener.Nieźle Pliński ale palca mu mało nie urwało.Ogólnie to nieźle.Walka.Ale z Rosjanami...cóż.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 03, 2014, 06:47:42 am »
Szkoda Skry. Trzymałem za nich. Ale Ruscy to tez nie ułomki i skład niezły.
Zapowiada się ciekawy półfinał play off Skra Jastrzębie. Będą emocje.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 03, 2014, 22:45:34 pm »
Mnie szczerze po wczorajszym meczu szlag mało co nie trafił, walka była ale te niewykorzystane sytuacja, do dziś pozostał niesmak...aż żal. Kiedy Polacy zaczną łoić kacapów, oby Jastrzębie w FF odbiło sobie na nich!
Prezes-Ignaczak

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 29, 2014, 22:30:42 pm »
Fenomenalny finał Pucharu CEV.
Gubernia dość pewnie wygrała u siebie z Paris Volley 3:0, a dziś? Paryżanie tak się postawili, że tak po prawdzie drużyna Konstantinova nie miała zbyt wiele do powiedzenia.
Świetny, rewelacyjny.. i brak epitetów by opisać Ivovica i jego postawę. Jeżeli w Polsce Włodarczyka nazywamy talentem to nie wiem jak nazwać tego zawodnika. Atak, zagrywka, gra na bloku, a co lepsze świetna gra w defensywie. Zdecydowany lider zespołu z Paryża i generalnie - jak dla mnie MVP tego finału.
Do tego dochodzi też dzień konia Sidibe który miał moemnty, że kończył dosłownie wszystko! Ogólnie gra całego zespołu mogła się podobać.
Z drugiej strony było widać walczącego Pavlova.. Niestety, koledzy z lewego nie dali mu wsparcia, a z taką drużyną jak dziś Paris po prostu w pojedynkę grać się nie dało.
Jeszcze raz gratulacje za wielki mecz dla zwycięzców, ale także brawa dla pokonanych.

Czyli Skra-Gubernia to nie był przedwczesny finał. Chyba, że dla kibiców Skry ;)

Statystyki: http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=25853
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2014, 22:36:59 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2014, 18:40:15 pm »
Tak kochają w Polsacie Koźlarzy, że ich mecz w 1/8 Pucharu CEV z kimś tam, jest transmitowany w TV....cóż za wiekopomne wydarzenie....
A meczu z Gdańskiem się nie dało?!
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 18, 2014, 22:01:43 pm »
W oczekiwaniu na Nasze statystyki może mi ktos to wytłumaczyć:
ABDEL-AZIZ Nimir    pkt 14   5   4   17   6   3   -   .   .   .   atak 22   3   3   11   50%     :o

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Puchar CEV i Challange
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 18, 2014, 22:16:39 pm »
Rozgrywał ktoś z Młodej Ligi, a Nimir grał na ataku :)