Ogłoszenia > Ogłoszenia oraz uwagi związane z działaniem forum.

Odliczanie do kolejnego meczu

(1/12) > >>

użyszkodnik:
Jak można zauważyć u góry pojawiło się odliczanie do kolejnego meczu, jest to pierwsza wersja, która wymaga jeszcze dopracowania, dlatego liczę, że wypowiecie się na ten temat i podrzucicie ciekawe pomysły co i jak jeszcze umieścić, aby lepiej to służyło społeczności forumowej.

Dodane zostaną jeszcze:
- przycisk "wątek" - pomiędzy logami drużyn, który będzie bezpośrednio przenosił do kolejnego wątku
- zmiana czcionki info o meczu

Do dyskusji:
- przycisk "wyjazd" poniżej przycisku "wątek" - odnośnik do wątku nt ewentualnego wyjazdu

W miarę rozwoju prawdopodobnie pojawi się podstrona "kalendarz", gdzie zebrane będą wszystkie mecze.

Wszelkie pomysły / uwagi proszę umieszczać w tym wątku.


ps. nie miałem możliwości przetestowania na różnych rozdzielczościach, dlatego jakby pojawiły się jakieś problemy to proszę umieścić tutaj wraz ze screenem i rozdzielczością ekranu, przy której dany problem występuje.
kszksz

dk91:
Fajna ciekawostka, czemu by nie? :)
U mnie licznik przysłania napis "Forum Kibiców...". Jedno albo drugie trzeba jakoś przemieścić.
Jak dla mnie dodatkowo trochę był ten licznik zmniejszył.

edit: już widzę został przesunięty.  :)

A :):
Zmień wyjazd na Typer. Nie na każdy wyjazd są miejsca. Np do Bełchatowa gdzie zainteresowanie jest większe niż pulą biletów.

Szoviak:
U mnie to samo co u Dk91
przysłania napis "Forum..."

użyszkodnik:
sprawdźcie teraz... powinno być ok, jak nie to spróbujcie odświeżyć, pewnie stary css w cache siedzi jeszcze


--- Cytat: A :) w Listopada 04, 2013, 16:41:24 pm ---Zmień wyjazd na Typer. Nie na każdy wyjazd są miejsca. Np do Bełchatowa gdzie zainteresowanie jest większe niż pulą biletów.

--- Koniec cytatu ---
ok

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej