Resovia > Kibice

Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii

(1/18) > >>

_elite_:
Witam wszystkich!
Czy sa moze w Krakowie jacyś Kibice Resovii? Wzorem WKK mozna cos takiego "utworzyc" tylko kwestia czy znajda sie chętni :) Jako ze trafilam do Krakowa, nie mam za bardzo mozliwosci zeby byc na Podpromiu, dlatego pisze na forum bo chetnie ogladnelabym mecze w wiekszym gronie :) Jesli ktos ma jakies pomysly albo wie gdzie mozna by taki mecz ogladnac to niech pisze :) A najlepiej by bylo gdyby udalo sie cos zorganizowac na srode, bo cos czuje ze mecz moze byc bardzo ciekawy i nie chcialabym przezywac go w samotnosci :P Pozdro:)

keicaM:
No ja aktualnie rezyduję w Krakowie, ale dopiero od niedawna i nie bardzo orientuję się, gdzie byłby tu jakiś lokal, w którym można by Reskę obejrzeć. ;)

_agniecha_123_:
Nie wiem jak teraz bo już nie przebywam  w Krakowie ale jeszcze pół roku temu to wiem że oglądało się mecze Resovi w Sport Barze na Rakowickiej  :)

fanzwawy:
WKK trzyma kciuku i informuje, że nasz kolega Mirek, który działał w naszym gronie w Warszawie, obecnie zamieszkuje Kraków
i już został zobligowany do ogarnięcia tematu.

Życzymy udanej współpracy i dobrej zabawy.

Kto najlepszych fanów ma? :)

_elite_:
MISTRZ, MISTRZ RESOVIA! :)

Dzieki za odzew! :) Chociaz nas narazie nieduzo ale zawsze cos :) Wlasnie liczylam na pomoc starszych "Krakusów" bo ja tak samo niedlugo jestem w Krakowie i sie nie orientuje co i jak :) No to co? Staramy sie zeby ogarnac cos na srode? Czy juz raczej za pozno?  A tak wogole to polecam mecz AGH 100RK AZS Kraków tak samo w srode tylko ze o 19 na Piastowskiej 26 :) Zapraszam!  Dziekuje WKK za wsparcie i mam nadzieje ze uda sie cos zorganizowac :)) Pozdroo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej