Autor Wątek: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 75171 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 16, 2014, 21:28:22 pm »
My, to już tradycja, zapraszamy na spotkanie kibiców przed meczem a potem do wspólnego wyjścia na Podpromie

Początek spotkania godz. 18.45 Szynk Rzeszowski  Rynek


Zapraszamy też na spotkanie po meczu.

Oczywiście nie zapominamy, że to Wielki Czwartek, w związku z tym spotkania odbędą się w spokojnej, koleżeńskiej atmosferze.
Będzie też okazja złożyć sobie osobiście życzenia świąteczne.

Wszyscy jesteśmy Resovią 
:)[/size]  :)

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 03, 2014, 20:47:29 pm »
 
Krakowski czy Warszawski nie oznacza pochodzenia członków klubu tylko miejsce jego działalności czyli spotkań. A tak jest
w tych wypadkach.
Inaczej by było, gdyby nazywaliście się Krakowiaków Klub Kibica czy Krakusów KK.
Zresztą jak by nie było skrzyknęliście się pod hasłem Krakowski KK.

No to może taka nazwa Klub Kibica Resovii w Krakowie . I wilk syt i owca cała   

Nieśmiało podepnę się pod wątek, bo co prawda rodowitą rzeszowianką nie jestem (a krakowianką i owszem ;) ), ale niestety kilku sezonów pozostałam sama jak palec w kibicowaniu Resovii w najbliższym otoczeniu. Dlatego też pozwolę się odwołać do rzeszowskich serc i grzecznie zapukać do Krakowskiego Klubu :)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #72 dnia: Września 23, 2014, 22:48:16 pm »
Cześć wszytskim ponownie!
Emocje po MS pomału opadaja, ale już czekaja Nas kolejne, już ligowe dreszczowce :) Pomału będziemy odświeżac temat, bo start ligi zbliza się. Juz niespełna miesiąc do pierwszego meczu. Ja już czekam z niecierpliwością na pierwszy mecz, bo atmosfera na reprezentacji to jednak nie Podpromie? Ale jeszcze wracając do poprzedniego sezonu musze wspomniec o naszym wypadzie do Belchatowa grupą 7 osob. Myśl, że to ostatni mecz w sezonie i ostatnia okazja do zobaczenia ?starego? składu Resovii zmobilizowala Nas do wyjazdu. Pamiętnego, można powiedziec, mimo przegrania MP. Zdjecia na fb.
Odkopujemy temat, bo pomału zbieramy pomysły na nastepny sezon. Również liczymy na zaciag nowych studentów którzy w październiku zawitaja do Krakowa. Oczywiście zapraszamy wszystkich, nie tylko studentów :P Liczę, ze w tym sezonie będziemy bic nastepne rekordy frekwencji i że sezon będzie zapamiętany na długo :)
Z racji MŚ w m. In. Krakowie i Katowicach oczywiście nie mogliśmy odpuścić okazji żeby odwiedzic Naszych byłych i obecnych Resoviaków m.in. Dzordza, Jochena, Paula i Mikko. Ilość pasiaków i szalikow Resovii na meczu USA ? Włochy  to dopiero bylo cos :) Az chciało się krzyczec RE-SO-VIA!!
Także zapraszam wszystkich już na pierwszy mecz w sezonie, jesli nie uda Wam sie byc na Podpromiu, razem zainaugurujemy sezon!  Zapraszamy wszystkich chetnych na nasz profil na fb :)

https://www.facebook.com/groups/490045497772733/

Pozdrawiam :)



_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #73 dnia: Października 05, 2014, 20:07:16 pm »
Jutro widzimy sie w SportBarze Rakowicka 17, godzina 18, tak dla przypomnienia! Zapraszam!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #74 dnia: Października 26, 2014, 22:43:15 pm »
Krakowski Klub Kibica będzie organizował wyjazd do Łodzi na mecz ze Skrą. Po szczegóły zapraszam do odpowiedniego tematu w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/490045497772733/. Jeśli ktoś konta na fb nie posiada, to chęć wyjazdu niech zgłosi tu, bądź na priv. Na chwilę obecną na liście jest 17 osób, zatem w podróży to nie będzie wesoły przedział, a wesoły wagon. ;)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 01, 2014, 17:39:36 pm »
Czesc :) Juz pomalu emocje po "El Classico" opadly wiec chcielismy podziekowac za super atmosfere w sektorze Resovii. Nie wracajac juz do meczu (bo chyba juz wszytsko w watku o meczu zostalo powiedziane) naprawde warto bylo pojechac. Zobaczyc taka ilosc kibicow Resovii tak daleko od Rzeszowa to cos niesamowitego. Dla kilku osób byl to pierwszy mecz w sezonie i naprawde cieszylismy sie ,ze w koncu  zainagurowalismy sezon w odpowiedni sposob!
Pojechalismy grupa 9 osób. Rano raniutko skoro świt wyruszylismy niezawodnym PKP. Mielismy sporo czasu przed meczem jak i po wiec pochodzilismy troche po Łodzi. Wrocilismy do Krakowa po polnocy, równiez pociagiem. Pomino spedzonego calutenkiego dnia w Łodzi, nie tracimy zapału i moze nieduglo wyruszymy do kolejnego miasta, kolejnej hali. Wiec do zobaczenia! :)
Zdjecia na fb pomalu spływaja! :)
Link w poscie powyzej :)

magdamad

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 10, 2015, 19:30:48 pm »
A czy może ktoś z  Krakowskiego Klubu Kibica nie wybiera się czasem na finał LM do Berlina, oczywiście z Krakowa?
Zakupiłam bilet i planuje pojechać :) - fajnie by było znaleźć jakieś sympatycznie towarzystwo na tą wyprawę ;D

koniu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 10, 2015, 19:37:49 pm »
A czy może ktoś z  Krakowskiego Klubu Kibica nie wybiera się czasem na finał LM do Berlina, oczywiście z Krakowa?
Zakupiłam bilet i planuje pojechać :) - fajnie by było znaleźć jakieś sympatycznie towarzystwo na tą wyprawę ;D

Nie wiem, czy aby być członkiem Krakowskiego KK trzeba jakieś oficjalne potwierdzenie, ale zapisałem się na forumowy wyjazd i jeśli wszystko pójdzie dobrze będę jechał z Krakowa.

magdamad

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 10, 2015, 20:10:00 pm »
Szukam właśnie kogoś kto się wybiera, że tak powiem "na własną rękę", a nie autokarem z resztą forumowiczów ;).

Na forumowy wyjazd nie ma już miejsc, a poza tym już bilet na mecze i hotel sobie załatwiłam wcześniej ;) koleżanki miały ze mną pojechać i pozwiedzać Berlin w tym samym czasie (bo fankami siatki nie są), ale się rozmyśliły >:(

Pomyślałam, że a nuż trafi się ktoś, kto też się wybiera sam/w kilka osób i będzie można jakoś wspólnie np. przejazd ogarnąć:)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 10, 2015, 20:12:51 pm »
Wszytskich do grupy przyjmujemy z otwartymi rękami. Z Krakowa jedzie napewno grupka autem, gdyz cieżko o każdy inny dojazd. Ale kazda sensowna opcja transportu do i z jest brana pod uwage :)
magdamad, jak planujesz dotrzec? :P
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2015, 20:16:43 pm wysłana przez _elite_ »