Autor Wątek: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 75032 razy)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« dnia: Grudnia 16, 2013, 12:33:12 pm »
Witam wszystkich!
Czy sa moze w Krakowie jacyś Kibice Resovii? Wzorem WKK mozna cos takiego "utworzyc" tylko kwestia czy znajda sie chętni :) Jako ze trafilam do Krakowa, nie mam za bardzo mozliwosci zeby byc na Podpromiu, dlatego pisze na forum bo chetnie ogladnelabym mecze w wiekszym gronie :) Jesli ktos ma jakies pomysly albo wie gdzie mozna by taki mecz ogladnac to niech pisze :) A najlepiej by bylo gdyby udalo sie cos zorganizowac na srode, bo cos czuje ze mecz moze byc bardzo ciekawy i nie chcialabym przezywac go w samotnosci :P Pozdro:)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 16, 2013, 13:23:20 pm »
No ja aktualnie rezyduję w Krakowie, ale dopiero od niedawna i nie bardzo orientuję się, gdzie byłby tu jakiś lokal, w którym można by Reskę obejrzeć. ;)

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 16, 2013, 13:40:16 pm »
Nie wiem jak teraz bo już nie przebywam  w Krakowie ale jeszcze pół roku temu to wiem że oglądało się mecze Resovi w Sport Barze na Rakowickiej  :)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 16, 2013, 19:12:37 pm »
WKK trzyma kciuku i informuje, że nasz kolega Mirek, który działał w naszym gronie w Warszawie, obecnie zamieszkuje Kraków
i już został zobligowany do ogarnięcia tematu.

Życzymy udanej współpracy i dobrej zabawy.

Kto najlepszych fanów ma? :)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 16, 2013, 23:03:14 pm »
MISTRZ, MISTRZ RESOVIA! :)

Dzieki za odzew! :) Chociaz nas narazie nieduzo ale zawsze cos :) Wlasnie liczylam na pomoc starszych "Krakusów" bo ja tak samo niedlugo jestem w Krakowie i sie nie orientuje co i jak :) No to co? Staramy sie zeby ogarnac cos na srode? Czy juz raczej za pozno?  A tak wogole to polecam mecz AGH 100RK AZS Kraków tak samo w srode tylko ze o 19 na Piastowskiej 26 :) Zapraszam!  Dziekuje WKK za wsparcie i mam nadzieje ze uda sie cos zorganizowac :)) Pozdroo :)

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 16, 2013, 23:37:34 pm »
Polecam wspomniany pub na Rakowickiej - http://www.sportbar.krakow.pl/howtofindus.php
Nie wiem, czy uda mi się dotrzeć tam w środę, ale będę próbować. Przy większych okazjach praktycznie zawsze było kilka osób kibicujących naszym :) 


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 17, 2013, 09:30:10 am »
MISTRZ, MISTRZ RESOVIA! :)

Dzieki za odzew! :) Chociaz nas narazie nieduzo ale zawsze cos :)

Nie przejmuj się, WKK zaczynało od 2ch osób. A byli nawet tacy co się z nas nabijali. Swoje trzeba robić i tyle!
Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2013, 10:30:20 am wysłana przez reso_viak_zwawy »

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 17, 2013, 10:12:30 am »
Kraków jest chętny na wspólne oglądanie wojaży Soviackich! :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2013, 18:18:51 pm wysłana przez repres1 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 17, 2013, 10:32:17 am »
I jeszcze jedna sugestia. Jak się planujecie zebrać zawsze piszcie o tym np. w tym wątku. Nieważne, że przez pół roku nikt nowy się nie pojawi. W końcu ktoś nowy przeczyta i będziecie większą siłą niż WKK ;)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 17, 2013, 13:55:47 pm »
No to co? Sroda w sportbarze i kibicujemy Naszym razem? :) potwierdzac obecnosc, zeby bylo wiadomo, czy jest sens 50min w jedna strone z Kurdwanowa smigac :)