Autor Wątek: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 75028 razy)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 17, 2013, 14:20:15 pm »
Ja bedę razem z kolezanka i prawdopodobnie kolega :D Ale jeszcze nie wiem na 100%. Dzwonilam do tego pubu i jutro nie bedzie raczej wielkich tłumów, takze jesli by bylo wiecej osob to mozna spokojnie zarezerwowac sobie loże. Tylko pasowaloby wiedziec ile tak mniej wiecej osob by przyszlo, takze jesli ktos ma ochote to niech da znac:)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 17, 2013, 14:47:35 pm »
No to w takim razie ja swoja obecność mogę potwierdzić. :)

Justie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 17, 2013, 16:43:39 pm »
Cześć wszystkim! Ja też byłabym chętna wspólnie pokibicować naszej Resovii i poznać "krakowskich" Resoviaków :) Czyli rezerwujemy lożę? Jakby cos trzeba było pomóc w organizacji to piszcie, jakoś wspólnymi siłami wszystko ogarniemy :) Świetny pomysł z takim spotkaniem i grupowym wsparciem naszej drużyny.

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 17, 2013, 17:02:40 pm »
pasiaki chyba mile widziane, prawda? ;)

Justie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 17, 2013, 17:09:32 pm »
Super sprawa z pasiakami :) mój niestety został obecnie na Podkarpaciu i czeka na kolejną wizytę na Podpromiu ;) ale ogólnie jestem za i po świętach jesli będziemy się spotykać częściej to oczywiście pasiak będzie :D jak kibicować to kibicować :)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 17, 2013, 17:31:49 pm »
Pewnie, że mile widziane, ja się pojawię w mistrzowskiej koszulce sprzed dwóch sezonów. ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 17, 2013, 17:32:06 pm »
Super sprawa z pasiakami :) mój niestety został obecnie na Podkarpaciu i czeka na kolejną wizytę na Podpromiu ;) ale ogólnie jestem za i po świętach jesli będziemy się spotykać częściej to oczywiście pasiak będzie :D jak kibicować to kibicować :)
Musicie uważać na kiboli Wisły, pomylą Was jeszcze z Cracovią ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 17, 2013, 19:50:36 pm »
I na kibiców Cracovii, bo podobno oni nie lubią Resovii. Nie mam pewności, bo nie znam się na kopanych wojnach, ale lepiej wybadajcie sytuację.
Bardziej Cracovii niż Wisły.
Trudno coś doradzić, na pewno żadnych szalików i koszulek piłkarskich. A co do szalików Asseco Resovii i koszulek Mistrzostwkich, trudno coś napisać, powinno być ok, ale narwańców nie brakuje.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 17, 2013, 20:17:48 pm »
Bardziej Cracovii niż Wisły.
Trudno coś doradzić, na pewno żadnych szalików i koszulek piłkarskich. A co do szalików Asseco Resovii i koszulek Mistrzostwkich, trudno coś napisać, powinno być ok, ale narwańców nie brakuje.

zwłaszcza w Krakowie.
 Super, że w Krakowie zawiązuje się Klub Sympatyków Resovii. Brawo za inicjatywę. A na tych poj.... uważajcie. Nie ma co ryzykować.

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 17, 2013, 20:33:55 pm »
Ja tak samo wole chyba nie ryzykowac, przynajmniej na razie, tym bardziej ze wczesniej jest transmitowany mecz Górnika z Legia, ktory konczy sie mniej wiecej o 20, i napewno do 20.30 zostanie kilku kibiców kopanej, ktorym moze sie cos nie spodobac. Czekam z rezerwacja do jutra, moze sie ktos jeszcze zdecyduje :),
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2013, 21:42:46 pm wysłana przez repres1 »