Autor Wątek: Resovia - Skra, zamienie miejsca  (Przeczytany 861 razy)

suuchyy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Resovia - Skra, zamienie miejsca
« dnia: Stycznia 15, 2014, 08:45:01 am »
Witam,

Udało mi się zarezerwować i kupić 2 bilety na mecz ze skrą dla mnie i mojej dziewczyny. Problem w tym, że jeden bilet jest w O (rząd 2, miejsce 5) a drugi po drugiej stronie w F2 (rząd 2, miejsce 14). Byłbym bardzoooooo wdzięczny gdyby ktoś mogł nam pomóc i się zamienić na jeden bilet tak żebyśmy mogli mecz obejrzeć razem... Jeśli znajdzie się chetny to prosze o kontakt 603 522 502.

Pozdrawiam

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Resovia - Skra, zamienie miejsca
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2014, 09:15:46 am »
Ciężko Ci będzie kogoś znaleźć. Z tych tylnych sektorów dwa/trzy pierwsze praktycznie zawsze są wolne bo ludzie uciekają wyżej szukając lepszej widoczności.

Miałem nie raz dokładnie taką samą sytuacje jak Ty i polecam iść na balkonik w rogach hali zajmując takie miejsce by nie zasłaniać ludziom na swoich krzesełkach.
Widoczność przyjemna.

Drugą opcją (dla większych hardkorów) jest wzięcie dziewczyny za rękę i zaprowadzenie na środek na najwyższe sektory i po prostu bez skrupułów usiąść na schodkach. Widoczność i emocje po meczu? - MALINKA! A jeszcze jak jakiś niedzielny kibic krzyknie że nie może przejść bo metr to za wąsko, to tym bardziej się chce kibicować! :)

Obydwie opcje są powszechnie stosowane przez ludzi mających słabe miejsca, dlatego decyzja należy do Ciebie :)
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

suuchyy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Resovia - Skra, zamienie miejsca
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2014, 20:13:57 pm »
Dzięki wielkie za odpowiedz!

Jedno miejsce mam zaraz przy schodach (to w sektorze O) wiec myślałem właśnie, że dziewczyna usiądzie sobie tam a ja obok na schodach tylko nie wiedziałem czy takie coś przejdzie... Tak czy inaczej dzięki raz jeszcze za rady :)

Mimo wszystko jeśli jednak ktoś miałby ochotę się zamienić to nadal proszę o kontakt.

Pozdrawiam