Resovia > Kibice

Twórczość chelepperro

(1/17) > >>

Pablo - EWP:
Ostatnie dzieła Kol. chelepperro na temat Igły czy Alka rozwiały moje wszelkie wątpliwości. My Kibice z tego forum musimy coś z tym zrobić. Ba! To jest wrecz nasz MORALNY OBOWIĄZEK!
chelepperro, Ty Bracie nawet nie protestuj bo nie masz tutaj nic do gadania ;D. No prawie nic ;D. Przyszedł mi taki pomysł aby zebrać pewną grupę pozytywnych "wariatów" (z pewnością się tacy znajdą), z poczuciem humoru oraz odrobiną (ale naprawdę tyci, tyci) artystycznej duszy, i nagrać kilka "teledysków" do przeróbek chelepperro. To naprawdę żaden wysiłek i praktycznie zero kosztów. Znajdzie się przecież ktoś kto ma jakąś kamerę, jakiś lokal albo plener i ........ "jedziemy z koksem";D ;D.
Ba, nawet więcej. Można zorganizować coś na zasadzie wieczorka piosenkarsko - recytotarskiego. Bo przypominam, iż jak była akcja z Wanio to chelepperro sypał jak z rogu obfitości również twórczością poetycka.
TYLKO MI NIE PISZCIE ŻE TO SIĘ NIE UDA. Why, zrobił świetną akcję z banerem to i to się da zrobić i zorganizować. Już widzę oczyma wyobraźni te filmiki na you tube, bijace rekordy ogladalności.

chelepperro, umieść proszę w tym wątku wszystkie swoje dotychczasowe DZIEŁA, włącznie z tymi z czasów słynnej akcji "Wanio".
Aaaaa, i zrób mi tą wielką przyjemność i wymysl jakąś przeróbkę piosenki dla Lukasa. Podobno zagral dzisiaj koncert i na zagrywce miażdzył. MIÓD NA MOJE SERCE ;D Ale żeby to nie była przeróbka piosenki Vondrackowej "Malowany dzbanku" ;D, bo to byłoby już trochę hardcorowo ;D ;D. Chociaż, ja Ci się wtrącać nie będę.

KChudz:
To ja przygotuję karaoke z podkładem muzycznym i tekstami chelepperro  8) i  w Cornerze będzie się działo  ;D

madlark:

--- Cytat: KChudz w Marca 13, 2014, 17:31:51 pm ---To ja przygotuję karaoke z podkładem muzycznym

--- Koniec cytatu ---
A bez podkładu dałbyś radę? :o

KChudz:

--- Cytat: madlark w Marca 13, 2014, 23:17:26 pm ---A bez podkładu dałbyś radę? :o

--- Koniec cytatu ---
To akurat sam tekst  ;D

madlark:

--- Cytat: KChudz w Marca 13, 2014, 23:18:57 pm ---To akurat sam tekst  ;D

--- Koniec cytatu ---
to co to za karaoke? :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej