Autor Wątek: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA  (Przeczytany 31191 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 03, 2008, 21:00:44 pm »
Co sie stalo Mitrovicovi?! Kowal mówi, że w nastepnym meczu znowu może zagrać Igła na przyjęciu bo Mitrovic odpadł. Czy ten zespół zacznie w końcu funkcjonowac bez kontuzji????
Odbijają się przygotowania do sezonu, łażenie po górach. Wszystkim zawodnikom zaczynają siadać kolana  :-\ Dobrze że zostało tylko 2-3 spotkania do końca, oby to dograli do końca i wygrali.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 03, 2008, 21:26:43 pm »
Czyli Mitrovic ma coś z kolanem??

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 03, 2008, 21:32:23 pm »
Czyli Mitrovic ma coś z kolanem??
Tak mi się obiło o uszy, ale czy to prawda to nie wiem.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 03, 2008, 21:40:40 pm »
Co do meczu - normalny skład, normalna gra, normalny wynik, jak jest zdrowa szóstka to o grę można się nie martwić. Z Mitrovicem już na rozgrzewce było coś niewyraźnie :-\. Z Józkiem sie rozgrzewał w pewnym momencie dłużej leżał na ziemi i potem coś do niego mówił patrząc na swoje nogi, a potem też rozmawiał z Kowalem, oby nie kontuzja :'(

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 03, 2008, 22:12:42 pm »
Dobry mecz. Oby teraz pokonać Kędzierzyn. Kiedy będzie pierwszy mecz? W środę/czwartek?

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2101
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 03, 2008, 22:56:45 pm »
Czyli Mitrovic ma coś z kolanem??
Tak mi się obiło o uszy, ale czy to prawda to nie wiem.

Tak, ma przed momentem miał rezonans, wyniki będą znane jutro. Nie wygląda to dobrze... Na Mosto chyba go nie będzie.

Pestka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Płomień SSA Sosnowiec - Asseco Resovia SSA
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 04, 2008, 20:20:18 pm »
Czyli Mitrovic ma coś z kolanem??
Tak mi się obiło o uszy, ale czy to prawda to nie wiem.

Tak, ma przed momentem miał rezonans, wyniki będą znane jutro. Nie wygląda to dobrze... Na Mosto chyba go nie będzie.
Pendzel dzwoniłem przed chwilą do Alexa i wczoraj nie był na rezonansie tylko u ortopedy.Na szczęście w kolanie nie ma nic poważnego poprostu spuchło z przeciążeń.W sobotę jedzie na wspomniany rezonans aby na 100 procent stwierdzic czy kolano jest czyste.Zresztą coś o tym wiesz z własnego doświadczenia.... Teraz dobra wiadomośc na Kędzierzyn ma byc gotowy.Tak mi powiedział.Trzymajmy kciuki. :)