Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014  (Przeczytany 97589 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 24, 2014, 13:36:51 pm »
Pozwólcie, że sparafrazuję słowa, które powiedział kiedyś Bill Shankly:

"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie cieszcie się z nami kiedy wygrywamy."

To jest moje osobiste zdanie na temat "spieszących się". Dziękuję.
Przecież puściłem oczko, żeby grzecznie odpowiedzieć Kol MarianowiG a całe moje przewinienie ogranicza się do tego, że ostatnią akcję oglądałem pod barierką przy wyjściu co zresztą zdarza mi się często z racji tego, że nie chcę później wyjeżdżać godzinę z parkingu.
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie cieszcie się z nami kiedy wygrywamy." żal... to było poniżej pasa... ::)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 24, 2014, 13:47:15 pm »
Sam bym nie wyszedł przed czasem ale trochę rozumiem tych, którzy muszą czekać godzinę, by wyjechać z parkingu koło hali. Jakoś nikt przez lata nie wpadł na to, by zrobić z niego drugi wyjazd - choćby poprowadzić go bezpośrednio na most czy na nasyp wiodący do mostu. Najłatwiej kogoś pouczać, gorzej coś zrobić z głową.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 24, 2014, 13:53:23 pm »
Sam bym nie wyszedł przed czasem ale trochę rozumiem tych, którzy muszą czekać godzinę, by wyjechać z parkingu koło hali. Jakoś nikt przez lata nie wpadł na to, by zrobić z niego drugi wyjazd - choćby poprowadzić go bezpośrednio na most czy na nasyp wiodący do mostu. Najłatwiej kogoś pouczać, gorzej coś zrobić z głową.

Tak naprawdę to spora rzesza osób która podnosi się z miejsc przed końcowym gwizdkiem i udaje w kierunku wyjścia zatrzymuje się przy drzwiach i stamtąd ogląda ostatnią akcję. Dopiero potem jest pęd na parking.  ;)
Sporym ułatwieniem byłby drugi wyjazd z parkingu np. pod mostem na ulicę Szopena tylko czy takie rozwiązanie w ogóle by przeszło z racji konstrukcji mostu itd.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 13:56:05 pm wysłana przez willhaven »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 24, 2014, 14:25:20 pm »
Co do parkingu, to od dwóch lat korzystam z okolic Filharmonii, a od remontu to zawsze na parkingu "pod" :)
Przed meczem 5 minut spacerku, po meczu spacerek i czas na ochłonięcie i wysłanie kilku pomeczowych sms'ów!!! POLECAM :)

Został nam jeszcze jeden mecz w tym sezonie 8) 8) 8) to możecie przetestować  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 24, 2014, 14:33:56 pm »
Jeżeli jest się na godzinę przed meczem, nie ma problemu z zaparkowaniem przy Hetmańskiej, a do hali kilka kroków.
Z wyjazdem nie ma też żadnych problemów.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 24, 2014, 14:41:07 pm »
Jasne! Dopóki piłka nie wpadnie po raz ostatni w boisko, dopóki nie uslyszę ostatniego gwizdka, będę wierzyć!

Cieszę się, że jest wśród nas wiele osób, które mimo krwawiacego serca nadal wierzy :)

No pewnie, że są i takie osoby, dlatego też jedziemy z Wami do Pasieki. ;)

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 24, 2014, 15:03:56 pm »
Nie wiem czemu najbardziej oburzają się Ci, którzy nie wychodzili.

Jak napisałam to jest moje osobiste zdanie oczywiście do wszystkiego można się przyczepić. To nie są pretensje.

Klub jest dla wszystkich i dla tych którzy wychodzą ale jest też zwyczajnie człowiekowi przykro jak widzi się takie sytuacje. Niektórzy chyba zapominają, że to tylko sport a nie walka na śmierć i życie. Warto zachować więcej dystansu.  Pozdrawiam ;)

Pani Kasiu tak to jest sport, tylko idąc Pani tokiem odpowiem że jest zwyczajnie przykro jak się czyta takie uwagi ze strony klubu. Sorry, ale jest Pani przedstawicielem tegoż na tym forum. Niestety kibice mają swoje prawa, choć i ja nie popieram wcześniejszego wychodzenia, ale trudno oczekiwać od tych "niezrzeszonych", że będą robić więcej niż zawodnicy. Co do kwestii kibicowania pikników można przypomnieć ostatni trening w tamtym roku i wiele innych przykładów. Można tez zapytać o Pani zdanie w temacie spotkania zawodników z KK (przypomnę był tylko Perła, mnie na nim niestety z racji obowiazków zawodowych też nie było) chyba umknął mi Pani komentarz w tej sprawie. Najlepszym podsumowaniem niech będą słowa mojej żony: Ty jedziesz na prochach na nadciśnienie, a Oni (czytaj zawodnicy) i tak mają was w głębokim poważaniu, ważne żeby kasa się zgadzała. Żeby było jasne wiem, że nie wszyscy, ale niestety taka jest rzeczywistość, że Resovia to my, a zawodnicy, sztab i działacze w większości dziś są bo jest kasa, a nie tradycja czy barwy klubowe.
P.s.
Prosiłbym o receptę na zachowanie dystansu ponieważ każdy mecz mocno przeżywam a mój wiek (50 lat)  to tzw. grupa ryzyka

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 24, 2014, 15:08:32 pm »
No pewnie, że są i takie osoby, dlatego też jedziemy z Wami do Pasieki. ;)

SupeRR ;D Im nas będzie więcej, tym lepiej ;)  zrobimy pszczołom bialo-czerwone piekło ;) ;D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 24, 2014, 15:44:39 pm »
KasiaPR, dziwnie się czyta takie słowa zwłaszcza ze strony klubu, do kibiców - klientów, trochę wygląda na to że się od tego kibicowskiego dobrobytu niektórym w d... się poprzewracało (to moje zdanie).

Może Kasiu zamiast skupiać się na kibicowskich wyjątkach, warto było napisać że zawodnicy z trenerem przysłowiowo dali dupy w tym meczu?

Lewy21

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 24, 2014, 15:47:23 pm »
Pozwólcie, że sparafrazuję słowa, które powiedział kiedyś Bill Shankly:

"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie cieszcie się z nami kiedy wygrywamy."

To jest moje osobiste zdanie na temat "spieszących się". Dziękuję.

Za te słowa powinna Pani przeprosić kibiców!!!

Kim Pani jest, aby wypisywać takie rzeczy? Skoro kibic wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze na bilet/karnet, to ma prawo przyjść na mecz i wyjść z niego kiedy chce, czy to się komuś podoba, czy nie, to jest zbujeckie prawo kibica/osoby płacącej za bilet.

P.s. pomyślała Pani nad tym, że ten kibic, którego nie chce Pani ogladać po zwycięstwie jest pośrednio Pani, żywicielem???