Autor Wątek: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.  (Przeczytany 282466 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #910 dnia: Lipca 23, 2014, 12:55:22 pm »
Z jednej strony fajnie, że zostaje jednak z drugiej szkoda, że taki zawodnik jak Lotman będzie siedział na trybunach po powrocie Alka do składu...

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #911 dnia: Lipca 23, 2014, 12:57:41 pm »
Z jednej strony fajnie, że zostaje jednak z drugiej szkoda, że taki zawodnik jak Lotman będzie siedział na trybunach po powrocie Alka do składu...
Albo Buszu/Niko  8)


loy89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #913 dnia: Lipca 23, 2014, 15:28:01 pm »
Według mnie oddanie Lotmana nie było by żadną stratą jeśli chodzi o poziom gry drużyny. Wiem zaraz się wszyscy oburza ale taka prawda to najsłabszy zawodnik na swojej pozycji w naszej drużynie poza tym obcokrajowiec i lepiej grać już nie będzie. Wiem długo już z nami jest i jakiś sentyment jest na pewno ale to nie powód żeby go trzymać zresztą tak jak było pisane to pierwszy gość na trybuny po powrocie Alka.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #914 dnia: Lipca 23, 2014, 17:57:10 pm »
Według mnie oddanie Lotmana nie było by żadną stratą jeśli chodzi o poziom gry drużyny. Wiem zaraz się wszyscy oburza ale taka prawda to najsłabszy zawodnik na swojej pozycji w naszej drużynie poza tym obcokrajowiec i lepiej grać już nie będzie. Wiem długo już z nami jest i jakiś sentyment jest na pewno ale to nie powód żeby go trzymać zresztą tak jak było pisane to pierwszy gość na trybuny po powrocie Alka.

Kolego, odejście Paula byłoby wielką stratą dla Resovii.  Rozpatrujesz personalne kwestie na 3 miesiące przed sezonem. Chłopie, za 3 miesiące Paul może być naszym najlepszym przyjmującym. A stwierdzenie, że Paul nie będzie grał lepiej jest z gatunku  ignorancji, ocierającej się o głupotę.
Zgodzę się z jednym, że Paul zasługuje na grę w klubie, który będzie na Niego stawiał, który stworzy mu warunki do równej walki o "6", nie zaś o szeroki skład.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #915 dnia: Lipca 23, 2014, 18:38:17 pm »

Według mnie oddanie Lotmana nie było by żadną stratą jeśli chodzi o poziom gry drużyny. Wiem zaraz się wszyscy oburza ale taka prawda to najsłabszy zawodnik na swojej pozycji w naszej drużynie poza tym obcokrajowiec i lepiej grać już nie będzie. Wiem długo już z nami jest i jakiś sentyment jest na pewno ale to nie powód żeby go trzymać zresztą tak jak było pisane to pierwszy gość na trybuny po powrocie Alka.
Co rok wkoło to samo...
Dwa lata dalej za mało???
Był Kovacevic, był Veres, teraz jest zbawca Ivovic...
A i tak znowu Paul będzie nam ratował tyłki...
Ale "specjaliści" od tranferów napiszą, że przedłużanie kontraktu z Mróweczką jest bez sensu - bo za słaby, lepiej nie zagra i na ławkę, no i Amerykanin... Bez sensu, lepszy byłby Węgier dla przykładu...

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #916 dnia: Lipca 23, 2014, 19:19:55 pm »
Nie wiem dlaczego tak przeżywacie te ploty. A najgorsze, że rozpuszczają je nasze media, a nie zagraniczne. Agencja menadżerska potwierdziła, że Lotman nigdzie się nie rusza. Ale jak chcecie, to dalej czytajcie bzdury w GW i PS

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #917 dnia: Lipca 25, 2014, 16:06:54 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/andrzej-kowal,-trener-resovii,-opowiada-o-final-six-ligi-swiatowej,artykul,487221,2,12562.html
Cytuj
Na razie nic jeszcze nie wiadomo. Kilka dni temu powiedziałem, że nie jesteśmy nim zainteresowani, ale sytuacja jest dynamiczna i wszystko się zmienia. Mamy listę zawodników, ale o tym, czy Holmes będzie grał u nas decydują różne warunki: czy jest dostępny po względem pułapu finansowego, czy jest w pełni zdrowy, jak odnajduje się w trudnych momentach, jak odnajdzie się w naszym zespole itd. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników. Nie jesteśmy takim klubem, żeby kupować zawodnika w ciemno.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #918 dnia: Lipca 29, 2014, 18:05:29 pm »
Na forum siatki.org wiarygodny użytkownik pisze że Holms zagra w Resovi. Osobiście wolał bym żeby środek został jaki jest.  Dryja spokojnie może grać na dobrym ligowym poziomie.
W końcu.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia: Transfery na sezon 2014/2015 Spekulacje, plotki, marzenia.
« Odpowiedź #919 dnia: Lipca 29, 2014, 19:37:31 pm »
Jasne, że może ale Nowakowski będzie po intensywnym sezonie reprezentacyjnym a co sezon ma jakieś problemy i Perła niestety coraz młodszy nie jest i też już kontuzjogenny. Jeśli obaj nie mogliby grać to zostaniemy w lesie z samym Dryją.