Autor Wątek: Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00  (Przeczytany 3082 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00
« dnia: Kwietnia 29, 2014, 19:00:19 pm »
Witam

Serdecznie wszystkich zapraszam na mecz finałowy rozgrywek Młodej Ligi pomiędzy Resovią a drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

Pierwsze spotkanie finałowe w ramach rozgrywek Młodej Ligi odbędzie się 1 maja o godz. 16:00 w Rzeszowie w hali ROSiR, ul. Pułaskiego 13. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wstęp wolny.

« Ostatnia zmiana: Września 23, 2014, 15:24:15 pm wysłana przez pedzelito »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2014, 12:54:20 pm »
Ja przyjdę, jeśli nie będzie chętnego do bębna, to ja mogę powalić. Przyjdźmy w jak najliczniejszej grupie. Pozdrawiam.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2014, 18:31:33 pm »
Jak zobaczyłem tych chłopaków ze Spały od razu było widać że będzie lanie (szwejkowskie "przesławne pranie") oni byli średnio o głowę wyżsi od naszych... bez sensu żeby te chłopaki grały w Młodej Lidze i ładowali systematycznie młodych amatorów z Młodej Ligi, oni powinni grac w 1 lidze.
A swoją drogą szkoda że zmarnowano szansę wspólnej gry naszych młodych chłopaków (Głód, Peszko, Kowalski, Nożewski, Długosz, Świst, Pieczonka, Durski...)   i rozpirzono ich po kraju i okolicach gdzie żaden z nich nic nie osiągnął zatopiony wśród 1 i 2 ligowych przeciętniaków. Może Asseco powinno odstąpić wtedy innym sponsorom tą drużynę ...  :-\ dzisiaj graliby w czubie 1 ligi uzupełnieni o Pałkę czy Filipa

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2014, 13:37:12 pm »
Jak zobaczyłem tych chłopaków ze Spały od razu było widać że będzie lanie (szwejkowskie "przesławne pranie") oni byli średnio o głowę wyżsi od naszych... bez sensu żeby te chłopaki grały w Młodej Lidze i ładowali systematycznie młodych amatorów z Młodej Ligi, oni powinni grac w 1 lidze.

Jak to bez sensu? Przecież te WIELKI talenciki ze spały muszą raz w roku coś wygrać  żeby czasem się nie okazało że ta cała spała to pomysł chory, pomylony i nie dający żadnych efektów, jeszcze ktoś by zechciał odciąć finansowanie i wszystkie przyzwiązkowe przydupaski potraciły by etaty i zrobił by się problem gdzie ich upchnąć? A 1 lidze spała już zdaje się grała bijąc rekordy jeśli chodzi o serie porażek...
W końcu.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Młoda Liga. Mecz finałowy. 1 maja ROSiR godzina 16.00
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 03, 2014, 15:17:22 pm »
Jak to bez sensu? Przecież te WIELKI talenciki ze spały muszą raz w roku coś wygrać  żeby czasem się nie okazało że ta cała spała to pomysł chory, pomylony i nie dający żadnych efektów, jeszcze ktoś by zechciał odciąć finansowanie i wszystkie przyzwiązkowe przydupaski potraciły by etaty i zrobił by się problem gdzie ich upchnąć? A 1 lidze spała już zdaje się grała bijąc rekordy jeśli chodzi o serie porażek...

Nie da się nie zgodzić.
Może powinniśmy wrócić do szkolenia klubowego, gdzie juniorzy graliby w swoich ligach a najlepsi w drugich zespołach.