Autor Wątek: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 63930 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« dnia: Maja 08, 2014, 21:39:05 pm »
Z zaciekawieniem wysłuchałem wtorkowej audycji w Radiu Centrum z udziałem Bartosza Górskiego wiceprezesa Asseco Resovii (link do audycji http://flpman.wrzuta.pl/audio/2Nsu1GwOyl7/audycja_radio_centrum_6.05.2014), odczekałem chwilę aby wszystko przemyśleć, I mam propozycję.

Zakładam temat na forum, w której pytam się Was, kibiców - co wg. Was powinno znajdować się  na Wyspie Asseco Resovii (klubowy sklepik) w Galerii Rzeszów. Proszę też o krótkie uzasadnienie jak taki gadżet powinien wyglądać lub co powinno się na nim znajdować. W miarę postępów będę też ewentualnie podawał kilka wersji danego produktu. Np. zeszyt z zawodnikiem, drużyną, logiem klubu czy oprawami. 

Sezon się skończył, więc co było to było. Oferta wyspy była bardzo niezadowalająca dla wielu kibiców, co zostało już opisane w kilku miejscach na forum. Nie wracajmy do tego. Skupmy się na tym, aby w nowym sezonie było znacznie lepiej. Na wstępie muszę napisać, iż nie wszystko się uda zrealizować. Wszystko kosztuje i zapewne do realizacji trafią wybrane pozycje, ale jak będzie chociaż połowa z tego co zostanie zaproponowane to będzie postęp. Małymi kroczkami, artykuł po artykule oferta sklepiku będzie rozbudowywana.  Akcję uzgodniłem z klubem i forum to jeden z kanałów komunikacji, który klub chce wykorzystać do komunikacji z kibicami. 

Podzielę to tez na etapy. Co potrzeba:
- na wakacje,
- przed sezonem,
- przed rokiem szkolnym,
- co przed zimą,
- co przed Mikołajem
- co dla dzieci
- co dla kobiet
- co dla faceta

Inne kategorie wpisujcie w temacie a jak będę systematycznie uzupełniał temat.

Nie będzie to wiążące, ale może pomoże dostosować ofertę do zapotrzebowania. Taki idealny sklepik dla Kibica Asseco Resovii. Temat też rozpoczął klub na swoim FB, ale nie każdy ma tam konto.

Propozycja klubu jest następująca:
Cytuj
Zbliża się lato i wakacje, dlatego chcielibyśmy wzbogacić asortyment naszego oficjalnego sklepu. Powiedzcie nam, jakie gadżety chętnie zakupilibyście na Wyspie Asseco Resovii?

? okulary przeciwsłoneczne
? piłki plażowe dmuchane
? szaliki letnie
? spodenki (kąpielówki)
? koszulki bez rękawów (do gry w plażówkę)
? kapelusze i czapki
? ręczniki plażowe
? klapki, japonki
? parasole
? wasze propozycje...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 11:52:49 am wysłana przez pedzelito »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2014, 21:41:15 pm »
OK, zrobiłem małe podsumowanie i przeniosłem Wasze propozycje do pierwszego tematu.

na wakacje,
- Ręczniki plażowe
- Klapki
- Okulary przeciwłśoneczne

przed sezonem
- Repliki meczowych koszulek zawodników. Najpopularniejsze koszulki w pełnej rozmiarówce, innych zawodników w pojedynczych egzemplarzach. Koszulka oczywiście domowa.
- Repliki koszulek meczowych dla kibiców. Bez numeru zawodniki i jego nazwiska ale z możliwością personalizacji w cenie koszulki. Więcej wersji domowej, kilka wersji wyjazdowej. Tych koszulek najwięcej, skład się zmienia tak szybko, iż nie można nadążyć za drużyną. Generalnie najwięcej w rozmiarówce XL i L
- Edycja kolekcjonerska koszulek na Ligę Mistrzów wyjazdowych.
- Tanie koszulki bawełniane białe dla panów z logiem klubu na piersi, czerwone dla kobiet lub odwrotnie :) Cena 20 PLN. W tym że dla posiadacza karnetu jednorazowa możliwość zakupu jednej koszulki w cenie 10 PLN.
- Kalendarze listkowe w cenie np 50 gr. Na kalendarzyku zdjęcie zawodnika /jest ich koło 18/ więc będzie co zbierać. Może być też sprzedawane w zestawie co będzie promowane dodatkowo dwoma kalendarzykami nie do kupienia osobno. Zdjęcie drużyny, herb klubu i np jakaś oprawa KK/
- Pocztówki z gwiazdami Resovii i całą drużyną.
- Kalendarz/organizer Jeden A4 i jeden A5 na każdy dzień.
- Kalendarz ścienny zbiorczy lub dla każdego zawodnika. Bez udziwnień jak ostatnio ale mogą  być zdjęcia z meczów. NA miesiące wrzesień - grudzień zawodnicy którzy mają ważne kontrakty z Resovią. Bo ostatnio był np Cernic który ju z w Resovii nie grał.       
- Kalendarz trójdzielny z oprawą KK
- Kalendarz jednodzielny z wyrywanymi kartkami np z zegarem,
- Szalik tkany Asseoco Resovia
- Szalik Resovii tzw. szmatka
- Szalik Pasiak z Logiem Asseco Resovii /wiem iż kontrowersyjne, ale nie ma lepszego wzoru szalika dla Resoviaka. Zaczyna się od białego a kończy na czerwonym
- Opaski silikonowe na rękę.
- Brakuje mi też plakatów z zawodnikami. Tyle fajnych zdjęć zawodników, można wybrać najlepsze /wybór na stronie/forum/ danego zawodnika z meczu i wydrukować w formacie takim jak plakat meczowy. Pewnie są osoby, które by sobie powiesiły Alka, Igłę, Lotmana np. w słynnej pozie latającej z podpisem LOTman czy Fabiana. Może jeszcze Jochen znalazłby nabywców. Można plakat zrobić z drużyną. Pewnie też by parę osób kupiło i zbierali by autografy. Taki plakat jaki jest np w Bravo Sport.
- Kapelusze z lekkiego materiału z logo Resovii. Taki kapelusz można nałożyć w trakcie meczu i fajnie to wygląda.
przed rokiem szkolnym,
- Zeszyty szkolne. 16 kartkowe kratka i linie, 32 kratka i linie, 60 kratka i linia oraz 96 kratka. Na każdym zeszycie inny zawodnik. Na pierwszej stronie zdjęcie meczowe zawodnika np. takie jak podczas oprawy Wszyscy jesteśmy Resovią a z tyłu herb klubu oraz zdjęcie zawodnika w koszulce meczowej i krótka informacja o zawodniku. Szybki dodruk jak któregoś wzoru braknie.
- Blok rysunkowy ze zdjęciem Wilczka Soviaka. Wg,. mnie to co było na koszulkach klubu Soviaka to nieporozumienie jakieś. Wykorzystajmy prawdziwe zdjęcia z meczów lub ze specjalnej sesji fotograficznej.
- Piórnik wersja pełna dla podstawówek i piórnik wersja dla Gminazjum.
- Lunchbox ze zdjęciem Soviaka.
- Olówek klubowy
- Kilka rodzajów długopisu. Od prostego i taniego do bardziej eleganckiego. Może długopis dla dzieci z Wilczkiem w wodzie lub końcówką w kształcie piłki siatkowej.
 
co przed zimą,
- Czapki zimowe. Np. takie jak były obecnie przygotowane dla klubu od firmy 4F
- Rękawiczki zimowe.
- Bluza. Dla mnie ideałem była czerwona bluza Vigo z napisem Resovia. Nawet jak to ma kosztować 150 PLN to jest warta tych pieniędzy.
- Bluza treningowa.
- Bluza bejsbolówka. Skra ma ładną możemy mieć podobną. http://sklep.skra.pl/img/p/383-784-large.jpg

co przed Mikołajem
- Generalnie wszystkie produkty dla dzieci.
- Bombki choinkowe. W barwach klubu do powieszenia na choince, z logiem klubu, z wilczkiem Soviakiem itp.

co dla dzieci
- Gra karciana stylizowana na Piotrusia. 12 zawodników z pola w biało-czerwonych pasiakach /zdjęcia takie jak na stronie głównej, z podpisem zawodnika oraz napisanie jego nazwiska oraz symbol geometryczny aby określić parę. Generalnie to atakujący razem,  Rozgrywający razem, środkowi razem i przyjmujący też, choć może być problem z Alkiem, bo jest piątym przyjmującym ... ale może być w parze np. z Perłą. Rolę Piotrusia przejął by Igła. Wszak ma inną koszulkę niż reszta :)
-  Maskotka wilk tylko jedna uwaga. W zabawce dla dzieci nie używałbym plastikowych zębów. Niech będą z materiału. Reszta OK
- Dla niemowlaków body tak jak paulina proponuje "od najmłodszych lat biało czerwony świat" i logo klubu. Pełna rozmiarówka od 62-92. Kolor biały.
- Śliniaki
- Grzechotka z logiem klubu ale to już fanaberia.
- Małe piłki do siatkówki. Może byś ta obecna lub replika mikasy.
- Dmuchana piłka w barwach na plażę.
- Koszulki repliki koszulek meczowych. Domowe biało-czerwone pasiaki. Pełna rozmiarówka. od 80-146. Z miejscem na imię, bez numerków zawodnika i nazwisk zawodników. Takim małym nie jest to potrzebne.
- Do zastanowienia replika koszuli Igły, ale pod warunkiem iż projekt który trafi do sprzedaży będzie dobrym takim np. jak Pokemon w pierwszym sezonie a nie to co było ostatnio. Najlepiej jakby wpływ na projekt mieli kibice, w głosowaniu internetowym oraz tu na tym forum. Ostatnia koszulka Igły to było nieporozumienie.   
- Bluza tzw. Bejsbolówka. Biało-czerwona np. taka jaką ma Marcelek Pędzla.
- Gra typu memo polegająca na dopasowaniu np. zawodników, hali itp.
- Puzle i układanie obrazka np. Wilczka Soviaka
- Opaska odblaskowa dla dzieci.
- Nauszniki tłumiące hałas dla dzieci
 
co dla kobiet
- Dwa rodzaje koszulek. Jedna z napisem I (serduszko) Resovia a drugie z modnym hasłem " Keep Calm and Love Resovia". Jedna może być biała, a druga np czerwona lub czarna. Jedna z koleżanek z SSPSu ma taką. Jak się zgodzi to pokażę
- apaszka
- Czerwony szal damski z logiem klubu. Nie jest to zwykły szalik klubowy a raczej coś co może być też uniwersalnym dodatkiem

co dla faceta
- Portfel parciany
- Bandana w barwach klubu
- Kieliszki

do samochodu
- Naklejki na samochód. Może być kilka wzorów.
- Mały szalik klubowy
- Mała koszulka klubowa do zawieszenia na lusterku
 
Gadżety
-Karty do gry z herbem klubu i np wizerunkiem zawodników. Doświadczeni zawodnicy jako Króle, młodsi jak Waleci. Gwiazdy jako Asy a wilk Soviak jako Joker. Pełna talia.
- Zegar ścienny. Mhm. Tak się zastanawiam, ja bym widział zdjęcie srebrnego medalu na koszulce Resoviaka, tak aby każdy mógł sobie medal powiesić na ścianie lub logo klubu.
- Elegancki i dobrej jakości parasol w barwach klubu i z logiem klubu
- Kubek termiczny. Super jakby to był pożądnej firmy np Contigo, lub inny dobrej jakości
- Termos, też coś porządnego a nie najtańszy badziew. 
- Kubek zwykły. Może takie jak kiedyś SSPS miał czyli magiczny kubek który pod wpływem ciepła zmienia kolor
- kubek w kształcie piłki, taki jak ma Skra.
- Etui ma telefon
- Etui na tablet
- PenDrive w kształcie koszulki siatkarskiej.
- Proporczyk
- Odzanaka
- Magnes na lodówkę.
- Brelok do kluczy z koszulką
- Brelok z piłką siatkową
- Brelok do kluczy z wilczkiem /mała maskotka/, można to też powiesić na plecaku.
- Plecak
- Saszetka
- Podkładka do myszy.
- Różnego rodzaju naklejki/velpki
- Pocztówki z siatkarzami/kibicami itp z hasłem pozdrowienia z Rzeszowa. 

Gadżety sponsorów.
- Zestaw do piwa z logiem klubu i opracowany razem z Leżajskiem. Szklanka 0,5 l, kufel Mistrza 1 l i inne akcesoria piwne. Np torba termiczna na piwo z logiem Leżajska i Resovii w barwach klubu, Otwieracz do butelek, podkładki pod piwo, flaga Resovii z logiem klubu i reklamą Leżajska itp.
- Ekskluzywna odzież Lancerto sygnowana dla Resovii. Elegancka koszula, krawat, spinki do mankietów i krawatu, poszetka. 

Kolekcja VIP:
- Ekskluzywne przybory do pisanie dobrej firmy,
- Elegancki portfel skórzany Witchen opracowany dla Resovii
- Wizytownik a logiem klubu
- Elegancka odzież omówiona wyżej.

***
Wiem, iż to jest masa rzeczy i zapewne kosztuje bardzo dużo. W miarę możliwości było by to uniwersalne bez określania sezonu. Ale myślę iż koszt wyposażenia sklepiku byłby niższy niż 2 letnia umowa Michała Kozłowskiego w Resovii. A to jest coś, co powinno być bo kibice potrzebują tego. Oczywiście nie ma sensu zamawiać wszystkiego w ogromnych ilościach. Wystarczy w paczkach minimalnych i w razie schodzenia tzw. bestselerów domówić większe serie produktów. To jest ciężki biznes i zarobek nie jest gwarantowany ale to jest potrzebne. Będźmy najlepsi. 

Co do herbu. Niech będzie ten co jest /i tak wyboru dużego nie mamy/. Nad herbem jedna duża złota gwiazdka symbolizująca pi ec tytułów Mistrza Polski. Kolejną damy sobie jak będziemy mieć ich 10.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2014, 20:29:39 pm wysłana przez A :) »

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2014, 21:51:22 pm »
Moja propozycja, naklejka na samochód z logiem klubu. Coś takiego jak tutaj
http://www.sklep.skra.pl/204-naklejka-zolta.html

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2014, 22:43:35 pm »
Ja chętnie kupiłbym okulary przeciwsłoneczne ( w przystępnej cenie, jeśli droższe to przynajmniej uvexa)i ręcznik plażowy, a moja propozycja, to termos, nie kubek termiczny, bo to dziadostwo, ale termos z prawdziwego zdarzenia, aby trzymał chociaż kilka godz. temp.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 09, 2014, 08:56:43 am »
A ja, zgodnie z sugestiami, że kibice nie chodzą na biało czerwono, to proponuję tanie koszulki bawełniane (cena max. 20 zł) w kolorze białym i czerwonym lub najlepiej w pasy z logo klubu na piersi.
Prosto, tanio, skutecznie.
Koszulki dodawać do karnetu - najlepiej.

Bawełniane koszulki z nadrukiem tylko z przodu (logo klubu + jakieś hasło - jest wersja KK z napisem I LOVE SOVIA - taki styl)

Koszulki repliki meczowych z możliwością personalizacji czyli wpisaniem swojego imienia, ksywki, etc.

Koszulki meczowe (koniecznie pasiaki) w pełnej rozmiarówce. Te co kibice chcą najbardziej czyli Alek, powinny być NON STOP na stanie.

Także naklejki na auto, mniejsze i większe w stylu Skry.

Zeszyty szkolne dla dzieciaków.
Długopisy, najtańsze oraz lepsze i ładniejsze
Smycze
Małe i ładne breloczki do kluczy
Tanie kalendarze na każdy sezon z drużyną - nie jakieś wypasione za milion złotych, ale najtańsze z serią fajnych zdjęć (2 wersje, jedna w formie dużego plakatu, druga mniejsza coś jak format B5)
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2014, 10:09:38 am »
Propozycje:
- na wakacje: ręczniki plażowe
- przed sezonem: koszulki /wszystkie rozmiary i nazwiska +  personalizacja/, pasiaki kibicowskie
- przed rokiem szkolnym: piórniki , długopisy
- co przed zimą: bluzy , polary
- co przed Mikołajem: wszystko !!!!
- co dla dzieci: koszulki w rozmiarach 116-146
- co dla kobiet: apaszki , chustki
- co dla faceta: pendrive'y takie jak były w formie karty kredytowej , portfele
- cały rok wszystko z regularnym uzupełnieniem ze szczególnym uwzgl. "Achremów"
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2014, 10:12:11 am wysłana przez d74 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2014, 10:28:03 am »
Propozycje:

- cały rok wszystko z regularnym uzupełnieniem ze szczególnym uwzgl. "Achremów"

Tak, cały czas ktoś powinien monitorować stan magazynu i jak grozi wyczerpaniem zapasów to zamawiać kolejne.

martaaa515

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2014, 10:42:14 am »
Ja bym jeszcze chciała etui na telefon, na wyjazdy przydałyby się japonki pod prysznic i ręcznik :) byleby nie farbowały :)
RESOVIA nie musi, RESOVIA chce!

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2014, 11:10:30 am »
- Notatniki/organizery/terminarze
-breloczki (w kształcie piłki z logiem)
-czapki
-bluzy

Osobiście nie wzgardziłabym też etui na różnego rodzaju karty, etui na telefon (jak wspominano), a jak już jesteśmy w temacie samochodowym to naklejka jak najbardziej i pamiętam, że gdzieś mi kiedyś mignął zapach do samochodu, taki do powieszenia na lusterku wstecznym.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 09, 2014, 11:26:34 am »
na wakacje, ale również cały rok: Ja również jestem za takimi naklejkami samoprzylepnymi, o czym wspomniała venom04, samoprzylepne, aby można było nakleić na bagaż do samolotu, aby był bardziej rozpoznawalny, bo trochę podróżuję.
Na wakacje: bawełniane koszulki białe lub czarne z logiem Resovii -logiem sponsora Asseco tylko od przodu. Logo niewielkich rozmiarów rzucone na pierś po lewej stronie, tudzież na lewym rękawku. Interesuja mnie rozmiary: L, XL,

-bluzy dobrej jakości(takie jak nosze zawodnicy), najlepiej białe. Proszę się nie obawiać, że nie będzie chętnych zapłacić większe pieniądze, jak będzie warte to znajdą się nabywcy.

Na wakacje i cały sezon; bluzy, polary, ale takie luźne, a nie taka bluza dresowa obcisła, jak noszą zawodnicy. Kupiłem taką, rozmiar L i powinna być luźna, a jest ciasna i  nieprzyjemnie krępuje ruchy. Może trzeba tą firmę zmienić(Rebook), lepszy materiał dać. Zapłacę wiecej, ale chcę być zadowolonym , żeby przyjemnie się nosiło.
[
b]Etui  na klucze [/b] w formie zasuwanej na zamek mini torebki z wytłoczonym logo Resovii, z delikatnej skórki, coś takiego jak można kupić w Toyota Serwis.

-kapelusze z logo Resovii, białe, czerwone, biało-czerwone

-podkładki pod filiżanki z logo lub nawet podobiznami zawodników
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2014, 13:18:00 pm wysłana przez MarianG »