Autor Wątek: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum  (Przeczytany 7322 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« dnia: Maja 12, 2014, 08:31:52 am »
Wtorek 13 maj, godz. 12.10 (może troszeczkę później, max 12.15)'' W Centrum Sportu'' Gośćmi audycji będą Kasia i Wojtek Grzybowie .www.radiocentrum.pl  89'fm
Tel do studia 17 854 02 22 . Można zadzwonić i podziękować Kasi i Wojtkowi osobiście.
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2014, 08:39:43 am wysłana przez A :) »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2014, 09:01:04 am »
Kilka wzruszających słów od Pani Kasi Grzyb.... http://www.s-w-o.pl/katarzyna-grzyb-dla-s-w-o-pl-pozegnanie-z-resovia/

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2014, 10:23:39 am »
Kilka wzruszających słów od Pani Kasi Grzyb.... http://www.s-w-o.pl/katarzyna-grzyb-dla-s-w-o-pl-pozegnanie-z-resovia/
Z tego co napisala Pani Kasi wynika ze nasz klub nie jest w stanie profesionalnie zakonczyc kontrakt z zawodnikiem  :( bardzo smutne bo chyba sie za taki mamy ; zresztą kilka osob w klubie moglo wpasc na ten pomysl

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 12, 2014, 12:08:28 pm »
Kilka wzruszających słów od Pani Kasi Grzyb.... http://www.s-w-o.pl/katarzyna-grzyb-dla-s-w-o-pl-pozegnanie-z-resovia/
Czy .........? Miałem coś pisać, ale pozostawię to bez komentarza. No comment :( :( :( :( :( :( :( :(.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 12, 2014, 12:31:09 pm »
Pisałem to wcześniej, że nasi to typowe "Korpo" a teraz to widać tym bardziej!
Pracujesz - masz wszystko "fura, skóra, komóra" o nic nie musisz się martwić, przestajesz być potrzebny - spadaj  :'(
Nie ma się co oszukiwać, że klub tak jak my patrzy na zawodników emocjonalnie! KLUB (co nie raz i Trener Kowal i Prezes Górski podkreślali)  jest profesjonalny, a jak profesjonalny to (jak widać) bez emocji  :-X

W sobotę, w Radiu Rzeszów była krótka rozmowa z naszym nowym Libero, w jednym ze zdań powiedział coś takiego (mniej więcej, sens zachowałem): "słyszałem, że Resovia to taki klub, gdzie skupiasz się tylko na grze, reszta cie nie obchodzi"!
Chwała Klubowi, że płaci w terminie, że kwestie mieszkaniowe i logistyczne są na 101% dopracowane!
Ale qrcze błagam nie zatracajcie w tym wszystkim człowieka i dobrej międzyludzkiej atmosfery!!!!
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2014, 12:34:11 pm wysłana przez dzidek »

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 12, 2014, 13:04:17 pm »
Pisałem to wcześniej, że nasi to typowe "Korpo" a teraz to widać tym bardziej!
Pracujesz - masz wszystko "fura, skóra, komóra" o nic nie musisz się martwić, przestajesz być potrzebny - spadaj  :'(
Nie ma się co oszukiwać, że klub tak jak my patrzy na zawodników emocjonalnie! KLUB (co nie raz i Trener Kowal i Prezes Górski podkreślali)  jest profesjonalny, a jak profesjonalny to (jak widać) bez emocji  :-X

W sobotę, w Radiu Rzeszów była krótka rozmowa z naszym nowym Libero, w jednym ze zdań powiedział coś takiego (mniej więcej, sens zachowałem): "słyszałem, że Resovia to taki klub, gdzie skupiasz się tylko na grze, reszta cie nie obchodzi"!
Chwała Klubowi, że płaci w terminie, że kwestie mieszkaniowe i logistyczne są na 101% dopracowane!
Ale qrcze błagam nie zatracajcie w tym wszystkim człowieka i dobrej międzyludzkiej atmosfery!!!!
Nie, Nasz klub w tej sytuacji nie pokazał za grosz profesjonalizmu! to tak jakbys poszedl sobie na imprezekę organizowaną przez Twojego szefa a on w trakcie zabawy mówi publicznie: fajnie było dzidek ale po 5 latach już Cię nie potrzebujemy :o czy Twoim zdaniem to jest profesjonalne podejście?  Dlaczego wcześniej tak jak pisze Pani Kasia nie można było na spokojnie w cztery oczy porozmawiać?

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 12, 2014, 13:18:09 pm »
w tej sytuacji nie pokazał za grosz profesjonalizmu! to tak jakbys poszedl sobie na imprezekę [...]
Pisałem ironicznie ;)
Ten "profesjonalizm" jest wyzuty z jakichkolwiek ludzkich odruchów   :-\

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 12, 2014, 13:52:21 pm »
Pisałem ironicznie ;)
Ten "profesjonalizm" jest wyzuty z jakichkolwiek ludzkich odruchów   :-\
tutaj masz niestety rację ;]

Lewy21

  • Gość
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 12, 2014, 15:41:12 pm »
Nie, Nasz klub w tej sytuacji nie pokazał za grosz profesjonalizmu! to tak jakbys poszedl sobie na imprezekę organizowaną przez Twojego szefa a on w trakcie zabawy mówi publicznie: fajnie było dzidek ale po 5 latach już Cię nie potrzebujemy :o czy Twoim zdaniem to jest profesjonalne podejście?  Dlaczego wcześniej tak jak pisze Pani Kasia nie można było na spokojnie w cztery oczy porozmawiać?

o ile twój szef wie o tym, że "pracowałeś" tutaj 5 lat.

p.s. Dobrze, że pewne fakty nie ujrzały światła dziennego, bo to by była już totalna kompromitacja pewnych ludzi pracujących w Asseco Resovii Rzeszów. 

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Pożegnalna audycja z Wojtkiem Grzybem w Radiu Centrum
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 12, 2014, 17:19:56 pm »
Dawno temu Ljubo Travica mi powtarzał, iż sentymentalni to są kibice. On jest profesjonalny i sentymentów nie ma.

Chociaż zgadzam się z PabloEWP iż najlepsze to będzie "no comments" .